-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
[quote name='asik007']Nie mogę wstawić zdjęć. Kto pomoże?[/quote] przeslj do mnie: [email][email protected][/email]
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'][B]Martyno[/B], to co wolisz, mam przejąć wątek czy wysłać Ci na Pw wszystkie dotychczasowe wpłaty na Vertera? ;) [B]supergoga[/B], Dogorra nigdy nie zapomina, więc spoko maroko :evil_lol::diabloti:[/quote] Laro ,jak uwazasz ja tu ciagle zagladam jak tylko mam watek Vetera w subskrpscji,wiec w sumie jak bedziesz podawac wpłaty to moge przeklejac-zaden proble. Jesli wolisz miec watek do wlasnej dyspozycji to tez bardzo prosze ;) -
skad -dokąd?? ktos juz zakladal watki na transportowych ??
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ano widzisz ja pisałam o usunięciu :oops: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'][B]MartynoP[/B], a Ty byś nie mogła aktualizować pierwszego postu?[/quote] oczywiscie ze moge tylko teraz Lara musi mi wszystko w jednym poście wpisać i wkleje do pierwszego.Pozniej kazda wplate juz bede dodawac bynajmniej sie bardzo postaram ;) -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
juz maja ogłoszenia :) allegro.pl [url=http://portal.animalia.pl/]Animalia.pl :: Internetowy serwis o zwierzętach, sklep zoologiczny[/url] [url=http://www.adopcjakota.pl/]Adopcja kota. Ogłoszenia: koty do adopcji, szukam kota, oddam kota[/url] [url=http://ale.gratka.pl/]Alegratka.pl - Ogłoszenia drobne. Kupię, sprzedam - ogłoszenia drobne w Internecie[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/]Darmowe bezpłatne ogłoszenia drobne baza ogłoszeń zwierzęta komputery internet telefony agd rtv narzędzia[/url] [url=http://www.kokosy.pl/]Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/url] [url=http://katowice.gumtree.pl/]Darmowe ogłoszenia drobne na Gumtree Katowice[/url] [url=http://www.petworld.pl/]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/url] [url=http://www.olx.pl/]Polska - Darmowe ogłoszenia drobne (Sprzedam, Nieruchomości, Auto Moto, Praca, Usługi): Polska[/url] [url=http://www.koty.pl/]Koty.pl : kot, koty forum, Miau[/url] [url=http://www.pineska.pl/]Ogłoszenia Kupię Sprzedam[/url] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
moderator napisal ze nie mozna usunac pierwszych postow bo usunie sie caly watek. Jesli chcecie zeby Lara mogła edytowac pierwszy post to musi zalozyc nowy watek a ten bedzie usuniety -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
no tak w sumie troche juz nie ogarniam :oops: juz sie pogubiłam co mam wkleic do pierwszego postu :oops: ale watek sledze ;) -
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']No to wyglada na to , ze schron nawalil !! Czy Frod jest u Ciebie, czli szukasz DS ?[/quote] nie jest u mnie jest w schronie,szkamy tymczasu albo DS -
to fakt bardzo długo u ciebie sa :shake:
-
Małe kociatko znalezione na środku ulicy :( MA DOM :)
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://zapodaj.net/images/2592a60ead6a.jpg[/IMG] [IMG]http://zapodaj.net/images/ae8ac0136c1a.jpg[/IMG] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
taka pannica z niej wyrosła :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/154/6f89272534d0bf7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/154/780a4f09fe1f4d97med.jpg[/IMG][/URL] -
no i jak tam??? dalej rośnie cusik czy już nie :diabloti:
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
byłam z kociakami na kontroli.Jak narazie mam im dac do konca ta paste,nie dostaly zadnych lekow bo wszystko jest ok i mam nadzieje ze tak zostanie mam odrobaczyc za ok 3 tydonie. Biegunki niema,apetyt maja wiec jest dobrze brzuszki im sie zaokraglaja.Bawia sie i buszuja jak opetane. :loveu: -
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Nie wiedziałaś o tym? nie podpisywalaś umowy jako DT, tylko właściciel w schronie? w Rudzie jest tak,że dopiero jak dom sie znajdzie,to wypisuje się umowę z przyszłymi właścicielami. Biedny pies...drugi raz w schronie :([/quote] ja podpisałam umowe adopcyjna tymczasową i mimo ze podalam dane wlasciciela to stalam sie ja jego wlascicielem. Wiem ze biedny,bardzo mi z tym zle ale sa rzeczy na ktore niemam wpływu.:-( Dlatego chce mu jak najszybciej znalesc dom -
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Frodo sie znalazł.Odebrałam go dzis ze schroniska w Bytomiu.Ponoc błąkał sie koło komisu i ktos to zgłosił. Jako ze ja biorac go ze schronu w Chorzowie podpisalam umowe adopcyjna tymczasowa widnieje jako jego wlasciciel-zadzwoniono do mnie. Poprostu pani ze schronu nie zmienila danych wlasciciela ktore jej podalam,ponoc kazdy komu wyadoptoalam psa musialby przyjechac do schronu i podpisac umowe z nimi-moje umowy sie nie licza!! Zastanawiam sie jak mam to zrobic z Denisem ktory zostal wyadoptowany do Tarnobrzegu,chyba tez musza przyjechac I tak stalam sie wlascicielem 6 psów ktore bralam ze schronu na tymczas. Niestety Frodo wrocil do schronu w Chorzowie,moja obecna sytuacja o ktorej nie chce pisac na forum nie pozwala mi go zabrac na tymczas. Bede z calych sil szukac mu domu,oglaszac. Jest w bardzo dobrej kondycji,trudno mi uwierzyc ze blakal sie 1,5 miesiaca bo wazy chyba z 50 kg!!!! Przypuszczam ze ktos go mial i poprostu pozniej go wypuscil...niewiem. Poprosze Natussie moze bedzie mogla podjechac do schronu i porobic mu fotki,niewiem czy szukac mu tymczasu bo schron pewnie mi go nie wyda juz,niestety nie jestem juz dla nich odpowiedzialana osoba poniewaz musialam go oddac a oni nie chcieli go przyjac tzn.taki pan niechcial. Zostalam wprowadzona w blad przez pania z biura ktora powiedzialam mi jak bralam pierwszy raz psy na tymczas ze jak je wyadoptuje to mam tylko podac adres psa a okazalo sie dzis ze to jest tylko wpisane jako miejsce pobytu psa a wlascicielem jestem ja!!! Az boje sie pomyslec co by bylo jakby on kogos ugryzl jak uciekl mialabym klopoty bo to przeciez moj pies :shake: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiama']Misia im daj, cieplawy termoforek, to czasami dziala ... :p:p[/quote] termoforek maja zawsze na noc :lol: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiama']Dzieciaczki, obiecajcie, ze sie nie dacie przeciwnosciom !!!! :p[/quote] ooo to im chyba nie grozi.dzis chyba zmówiły sie zeby drzec sie cały dzien :diabloti: Posprzatałam,wyszorowalam klatke,dałam czyste kocyki,czysciutki żwirek,jedzonko w dwoch miseczkach,picie a one co?? doopkami sie obróciły do misek i darły japki dalej :mad: Wypusciłam je,pobuszowały po kuchni i po wsadzeniu do klatki dalej sie darły. Trudno im dogodzić,chyba sie troche rozpieściły :evil_lol: -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiewiórka']byłam, nie ma już tego szczeniaka, dziś podobno były psy szczepione. Moge się mylić ale czy sunia obok szczeniakarni taka biało brązowa nie jest szczenna? posiedziałam z biedactwami trochę przyniosłam smakołyki, i pytałam takiego pana co z wolontariatem ale nie będzie wogóle bo kogoś tam pies ugryzł i afere mieli, a i pytałam też czy jak załatwie smycz i kaganiec to czy moge psy na spacery zabierać ale też nie. Jak wychodziłam spodkałam jakiegoś chłopaka z dziewczyną i sporym pudełkiem nie wytrzymałam i zapytałam co tam jest, i okazało się że niosą do schrona 3 kocięta. Nie mogłam na to pozwolić i do domu wracałam już z pudełkiem;p niestety kotki mogą być u mnie nie za długo pomożecie?[/quote] przeslij zdjecia ,podam na miau na watek schroniska sosnowieckiego -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']dalej trzymamy kciuki! po weekendzie, jakby co, jest już Formica...[/quote] ooo tak wypoczęta i gotowa do pracy pewnie będzie :eviltong: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
jest lepiej :lol: maluchy drą się jak opętane,niemaja biegunki bynajmniej w kuwecie nie widze,wczoraj obsrewowalam jednego w kuwecie biegunki nie było. -
Małe kociatko znalezione na środku ulicy :( MA DOM :)
MartynaP replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
czy sa jakies wiesci z nowego domku?? zdjecia?? -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
bazarek na maluchy -zapraszam :lol: [U][COLOR=#810081][URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=4609788#4609788[/URL][/COLOR][/U][URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=4609788#4609788"][/URL] -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dostałam jedzonko jestem bardzo wdzieczna :Rose: dałam im odrazu rzuciły sie na nia jakby nigdy nie jadły :eviltong: nawet ta najsłabsza zjadła dosc sporo.