Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/152/93c0763e92f3a28bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/157/46249cad795c35afmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/157/598fdaf915874274med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/157/7424ed4a37d95421med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/157/e55fad15824c679fmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/157/d93caf895f471ba6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/157/3c2b191cff2c085dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/157/936345e5e1135ff0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/157/5ad8e5ddc5d6cabcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/156/8660b1de5a128179med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Dea']Finansowo to bardzo ciężko niestety, każdy grosz który wpłynie na konto jest natychmiast wydawany na bieżącą pomoc.... ale mogę przekazać suchą karmę dla suni, witaminy, preparat na pchły i kleszcze, obróżkę, tylko jak to dostarczyć z Cieszyna do Będzina, kursuje ktoś w najbliższym czasie w te tereny? Mogę też umieścić zdjęcia Perły i maluchów na stronie adopcyjnej cieszyńskiego schronu, tylko ile one mają tygodni teraz? Potrzebowałabym zdjęcia pojedynczo maluchów.[/quote] bardzo dziekuje,myśle ze poczta by tylko wchodzila w gre jesli chodzi o te rzeczy. Tygodni mysle ze maja ze dwa moze mniej dopiero co otworzyly oczka,3 z nich maja uchylone tylko nie całe otwarte. Zdjecia zrobie kazdemu po kolei opisze płeć.Jeden niema ogonka. Narazie wstawiam takie zdjecia jakie przed chwila zrobilam
  4. [quote name='psiama']Cudownosci :crazyeye: :loveu:. Domki, tylko patrzec i wybierac :multi:[/quote] domki coś sie nie zgłaszają :shake:
  5. [quote name='Leyla']Właśnie!! przecież fundacja mogłaby się nimi zaopiekować. Powinni to zrobić w końcu to dramat:shake::shake:[/quote] pisałam do Jotki i Amikat na PW
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/152/55aae7811cf4478cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/5329eaf4a4f52c98med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/152/f8f8dde2c68e22d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/156/06c571b584ab76f2med.jpg[/IMG][/URL] Czas wracać do domu :lol: [SIZE=2][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/152/368e3097944ffc78med.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/157/d7e6b66b1ec1bc94med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/4117445f07f858a7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/157/7e267d41f2de82ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/153/f349036f7ab2e94cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/152/11cae125275509fbmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/777897ef1f2cf962med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/152/4e3dad1372f62bf7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/157/2b0a5bc4387a9649med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/156/8dff5833e62f93c1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/157/3d39d43aa0b42a79med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/152/694967377bff22cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/157/f8db08a94f9126a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/157/257dc8dafe8f1d41med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/157/d71747c19eecaf97med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/157/6186bfb6c6da9d31med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/7d2204a8785d8e6emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/152/ad9fe2914e434f29med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/157/3e4ac44c2ff5991amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/6099c6ad63383cfbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/153/bc5d026430ed82eemed.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/156/5725a98a117dd4eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/156/ee3b6790ad12c524med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/152/d0ce45b36f3d6794med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/156/0dafc2322e8d0975med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/156/d500a8457b41d4e3med.jpg[/IMG][/URL]
  12. bazarek na Perłe,jeszcze coś dołożę :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/spodnie-kurteczka-inne-roznosci-na-perle-jej-dzieci-do-12-07-g-20-0-a-141454/#post12571657[/URL]
  13. mnie nie chodzi o racje-kazdy ma swoja. Kazdy pomaga jak moze,ja tez gdyby nie dobrzy ludzie nie wyleczyłabym swoich tymczasowych kociaków bo niemialam ani grosza. Chodzi o to ze zakładasz watek a po 20 minutach stwierdzasz ze nikt go niechce a jest tyle domow. Trzeba ludzi zwolac,oglaszac i wogole a nie odrazu pisac ze nikt go niechce a napewno by wziasc mogl ale niema ochoty i wogole. Zalozenie watku to nie wszystko tu jest kilkaset takich watkow i na wszystkich ktos prosi o pomoc zwlaszcza o DT.
  14. ok,ja wezna psa od ciebie,zlituje sie nad nim a ty zlituj sie nad suka z szescioma szczeniakami i wez ja odemnie ok?
  15. to ty pierwsza napisałas w tytule postu ze: [B]Przykro mi!tyle ludzi ma domy a nikt jej nie chce:-([/B] zamiast brac ludzi na litosc poprostu zwołaj tu wiecej ludzi i zacznij robic ogłoszenia
  16. Jestem ;) Suka tzn.Perła bo tak ma na imie,wiem to od tej baby juz lepiej. Rano była niespokojna to z nia wyszłam,ale ona tylko chciala do domu isc,niewie przeciez ze juz jej nie chca :shake: Dała do siebie podejsc,zapiąć smycz,widac ze to byl tylko stres.Nie jest agresywana poprostu jest super mamą :loveu: [B]Daria[/B] pisałam do Jotki na PW zeby tu zajżała. [B]coronaaj [/B]ja tez sie wru*** ja zobaczylam te psy i jeszcze mi ludzie powiedzieli ze w upale leżały :angryy: Dzisiaj bede dzwonic do SM ale chce poczekac do wieczora zeby widziec czy sie w oknach pali światło to bede miala pewnosc ze jest w domu...niewiem czy oprocz mandatu od SM mozna jeszcze ja ukarac za ten bestialski wyczyn :angryy: Jak dzwonilam wczoraj wieczorem do SM i powiedzialam ze znalazlam wlasciciela to mi pan powiedzial ze on ma odnotowane ze psami zajeli sie tymczasowi opiekunowie,wiec mu powiedzialam ze dobrze ale musi poniesc jakas kare,mandat czy cos i ze ja chce byc przy tym jak oni przyjada wiec powiedzial zebym zadzwonila dzis i przyjada [B]coronaaj,Bjuta[/B] bardzo dziekuje numer konta przesyłam :lol: co do ogłoszen one sa za małe wg mnie bo dopiero co oczy otworzyly,przed nimi jeszcze długa droga do adopcji to chyba tyle ;)
  17. [quote name='Iwona77']napewno jedno wiem na 100 procent już nigdy nie podejme się pomagania zwierzętą, bo w sytuacji jak ta człowiek jest sam i wychodzi na to, że się nie pomaga tylko szkodzi. Nie ma schroniska, nie ma ludzi dobrej woli (jak był u mnie i się męczyłam nikt się nie znalazł na tymczas! nikt nie wspomógł nawet odrobinką karmy) Babka się decyduje na 100 procent, widzi z jakim psem ma doczynienia więc zamiast uważać i dać im czas do przyzwyczajenia się do siebie puszcza je na siebie i awantura gotowa!! przez te dwa tygodnie mogłam szukać jej domu przed wyjazdem a ona mnie teraz stawia w tak beznadziejnej sytuacji :-(:-(:-([/quote] o czym ty wogóle piszesz!!!! każdy DT jest teraz zapsiony,sa wakacje psów przybywa.Myślisz ze kazdy ma wolny tymczas tylko poprostu nie chce ci pomóc :shake:
  18. ide spać...chociaz niewiem czy zasne przez tą rodzinkę :diabloti:
  19. [quote name='majqa']Może zmienić choć na moment tytuł, zwracając się o pomoc w zahotelikowaniu? Dzecinę izoluj na max, sunia może dziabnąć, jest w wielkim stresie - szczenięta i potrzeba dania nogi na stare śmieci.[/quote] w sumie fakt...zmiaeniam tytuł
  20. mysle ze suni potrzebny jest albo doswiadczony DT albo faktycznie hotelik ale to se wiaze z duzą kasą,ja sama nie moge zaoferowac finansów bo juz na miau wystawialam bazarek na utrzymanie moich 4 kociakow ktore mam na tymczasie. Na sunie tez jutro wystawie bazarek. Na chwile obecna niewiem co zastane rano w domu,sunia nawet nie byla na dworze sie zalatwic-chyba ze po drodze jak uciekla cos zrobila. Zazynam sie bac o moje dzieci,moja 1,5 roczna corka niewie ze nie wolno jej podejsc i psa poglaskac-a jest nauczona ze glaska i przytula zwierzeta,jak ona ja ugryzie to chyba sie zastrzele a z tego co mowila ta baba nie ma ksiazeczki prawdopodobnie nie byla szczepiona no i sam fakt wogole ugryzienia. Zasugerowalam sie tym ze suka dala sie na dzialkach glaskac wszystkim,moglam bez problemu wziasc szczeniaka na rece,no i tym ze te psy zostana uspione a ona trafi do boksu a w schronie nikt na nia uwagi nie zwroci...teraz niewiem czy dobrze zrobilam :roll: Moze i to jej przejdzie jak nas pozna ale 4 bloki dalej ma swoj dom do ktorego ona chce wrocic,a ja mam tydzien to bardzo mało :shake: I co ?? uratowałam przed schronem na tydzien tylko?? :placz:
  21. [quote name='Leyla']Trzeba pytać, ja jutro spytam. Ale konieczne są ogłoszenia na już!! Może ktoś umie robić? bo ja jeszcze nie:oops: W końcu to kupa psów!! a szczeniaki wiadomo...maja większe szanse...[/quote] ja umiem ale niewiem czy jest sens one sa malutkie domki i tak sie wykrusza nawet jak zarezerwuja szczeniaka
  22. [quote name='Leyla']Skoro mamy tak mało czasu to trzeba na wszelki wypadek pozbierać deklaracje, bo może chociaż płatny tymczas się znajdzie. Zadzwonie jutro do Megii1 ona ma super hotelik . Są dwa psy z dogo mocno ogłaszane,więc może na dniach pójdą do domów. :shake::shake::shake: Tragedia normalnie się dzieje:-([/quote] tez myslalam o hoteliku ale niewiem czy ktos ja przyjmie bo to jednak 6 malutkich szczeniakow
  23. Bounty prosiła abym wkleiła jej odpowiedź na dogo bo niemoze sie zalogowac "Widze, że na watku i ja doczekałam się słów krytyki, choć nie wiem dla czego. O tym, ze Anka sunie wypuściła dowiedziałam się od Ola La, która przypadkiem się na suczkę natknęła, czyli sama po fakcie... ;| Ja nie siedzę u Anki non stop, szczególnie teraz, gdy jest to cholerne przeziębienie. Gisic co do Marsa to strasznie mi się nie podoba to co napisałaś, bo chyba Ci umknęło, że Mars był owszem przez chwilke w drugim kącie boksu, ale był całkowicie spuszczony ze smyczy, leżał na niej i leń ni chciał do mnie podejść, zresztą dziewczyna, która siedziała z fundacyjnym spanielem, ciągle się z nas nabijała, ze lenia wołam, a on nic... ;] A akcji oczywiście, że bym nie pojechała, ale Ola La obiecała, ze się nim zajmie, gdybym wiedziała, ze bedzie wędrować z rak do rąk, to bym została, a nie faceta na pociąg odwoziła :/ Az taka zUa nie jestem. No i czemu zarzucono mi, ze psa chce oddać do schroniska, czy ja to powiedziałam? Kto to słyszał ode mnie? W pocztę pantoflowa się bawić... no ładnie.. Rzeczywiście istnieje taka mozlwiosć, bo uwaga, uwaga wystawione allegra cegiełkowe nawet się nie zwróciły - 20 zl. przelałam Hagerowi :/ Bazarki tez stoją w miejscu, a są... a ja przez ostatnie 2 tygodnie nie mialam sobie z czego obiadu ugotować, a on żre jak bernardynka Anki ;] Co do tematu to ja skany mogę robić, pomocy Ance w miarę mozlwiosci udzielam od dawna, teraz możliwości mniejsze przez te głupie choróbsko (ma do mnie przyjść kilkunastodniowy szczenior, czekam na wiadomości, także nie mogę nic ściągnąć 'na chate'). Nie doczytałam całego wątku, tylko najważniejsze sprawy. Nie wiem nic więcej niz wy. Gdyby co pisałam Ance na gg, ze dysponuje furalginum i wit. c, tak jak ktoś poradził - pisalam to jeszcze chyba gdy sunia tam była, choć czy na pewno? W sprawie tej sucz ja nie jestem zamieszana ani troszkę. Maciaszku, żeby coś kręcić (nasz watek i watki tymczasowiczów) to trzeba umieć dostać się na dogo, a jak widzisz to wyglada tak jak teraz… Mogę sobie tylko czytać, czasami uda się ‘coś’ napisać, Anka tego luksusu nie ma… ;] Jakbym miała coś załatwić, w czyms pomóc, to jestem na miejscu, za 2-3 dni będę wiedziec cz mogę swobodnie do Anki chodzić, ale kontakt ze mną na gg 3949314 lub e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel. Suczki nigdzie nie widziałam od czasu akcji w SCC…"
×
×
  • Create New...