Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-ksiazki-na-utrzymanie-tymczasow-do-26-07-g-24-0-a-142333/[/URL]
  2. Zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-ksiazki-na-utrzymanie-tymczasow-do-26-07-g-24-0-a-142333/#post12647498[/URL]
  3. mam dwa domki chetne na maluchy jeden sprawdze sama do drugiego potrzebuje kogos z Bytomia-napisałam juz do Baunty...zobaczymy ;)
  4. dobrze :) Rozrabiaja,sa zdrowe...dzieki Bogu Tylko domków brak :shake:
  5. [quote name='jolek68']jak oba najlepsze dt wyjeżdżają w tym samym czasie to nie wiem jak to dalej będzie :shake: a może stadko też na wakacje niech jadą :evil_lol: z Wami :eviltong:[/quote] moje stadko nie moze :shake:
  6. [quote name='Formica']Dobre wieści!! Misza jutro jedzie do nowego domku!!! w Katowicach :)[/quote] no i pięknie coś zaczyna ruszać :multi: Teraz jeszcze Mara,inne kociaki twoje Kasiu,kociaki Halbinki i moje oczywiscie kociaki ...czy to tak duzo :eviltong:
  7. [quote name='halbina']na razie nie dam rady, Martynko... a od 20 do końca sierpnia nie mogę, sama wyjeżdżam... ogłaszaj intensywnie...[/quote] własnie w tym problem ze tez wyjezdzam 15 sierpnia,musze znalesc domy lub tymczasy tez dla kociaków moich. Poogłaszam ale czy juz mozna je oddawac...poradza sobie ci ludzie?/
  8. proszę o tymczas dla tych szczeniaków :modla::modla:,
  9. [quote name='__Lara'] MartynaP na poprzedniej stronie poprawiłam finanse :)[/quote] poprawione ,dzięki odrazu lepiej i czytelniej ;)
  10. tak myślałam ze royal ;) no nic to trza kupic :p mimo to w dalszym ciągu poszukuje tymczasu chociaz dla kilku z nich :roll:
  11. [B]ick [/B]ogłoszen nie maja [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/2264.html"][COLOR=#000000][B]Alojzyna[/B][/COLOR][/URL] odseparowac suke od nich to nie problem bo ona wcale juz nie chce z nimi byc,woli z nami. W nocy tylko z nimi spi czasami ale np. dzis spala z moim synem na łóżku. Te suche to jakie?? starter royala czy cos innego???
  12. ta wpłata od wilczek to juz moge skreslic z osob ktore nie wplaciły??? troche mi sie wydaja te rozliczenia poplątane,dwa razy sa wpłaty jednorazowe,niewiem czy ktos wplacal dwa razy czy poprostu ty dwa razy podalas a ja skopiowalam. Moze by trzeba zrobic tak ze na poczatku np: -stałe deklaracje -wpłaty jednorazowe -póżniej wg.dat wpisywać wpłaty zaznaczajac czy ta wpłata pochodzi ze stałych deklaracji mysle ze byloby bardziej czytelne bo teraz to jest bardzo pomieszane Laro prosze cie sprawdz to co wklejam z pierwszego postu ew.popraw :) [B][U][COLOR=#ff0000]Stałe deklaracje: [/COLOR][/U][/B]agata51 30zł Leyla 50zł supergoga 20zł Negri_2008 10zł bico 10zł coronaaj 60zł mysza_1 30zł zuzia63 50zł Isiak 10zł MyrkurDagur 5zł majka50 10zł Marinka 5zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82919.html"][COLOR=#000000]marysia55[/COLOR][/URL] 10 zł. [B][U][COLOR=#ff0000]jednorazowo:[/COLOR] [/U][/B]Maszaberla 30zł Lu Gosiak - 30 zl Iwona213 - 10 zl Spinca 20zł kuba123 ? Coronaaj 300zł wilczek007 10zł Marinka ? Jasza 30zł Leyla - odrobaczenie i preparat przeciwkleszczowy coronaaj 300zł [SIZE=2]Maszaberla 30zł[/SIZE] [SIZE=2]Lu_Gosiak 30zł[/SIZE] [SIZE=2]Iwona213 10zł[/SIZE] [SIZE=2]Kuba123 20zł[/SIZE] [SIZE=2]Jasza 30zł[/SIZE] [SIZE=2]hovomaniaczka 20zł[/SIZE] [SIZE=2]Julie 15zł[/SIZE] [B][U][COLOR=#2e8b57]Wpłacone: [/COLOR][/U][/B][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=red][B][U]20.06.2009:[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]1. Maszaberla : 30zł [/SIZE] [SIZE=2]2. Lu_Gosiak: 30zł[/SIZE] [SIZE=2]3. iwona213: 10zł[/SIZE] [SIZE=2]4. Leyla: 50zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2][B][U][COLOR=#ff0000]22.06.2009: [/COLOR][/U][/B]Isiak 10zł[/SIZE] [SIZE=2]coronaaj - jednorazowo i za 2 miesiące: 420zł[/SIZE] [SIZE=2]bico 10zł[/SIZE] [SIZE=2]kuba123 20zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2][B][U][COLOR=#ff0000]23.06.2009: [/COLOR][/U][/B]supergoga 20zł[/SIZE] [SIZE=2]zuzia63 100zł [/SIZE] [SIZE=2]Negri 10zł[/SIZE] [SIZE=2]agata51 10zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty za czerwiec-lipiec (od 21.06-21.07): [/U][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]- Leyla 50zł[/SIZE] [SIZE=2]- agata51 30zł[/SIZE] [SIZE=2]- supergoga 20zł[/SIZE] [SIZE=2]- Negri_2008 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- bico 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- coronaaj 30zł[/SIZE] [SIZE=2]- mysza_1 30zł[/SIZE] [SIZE=2]- zuzia63 50zł[/SIZE] [SIZE=2]- Isiak 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- MyrkurDagur 5zł[/SIZE] [SIZE=2]- marysia55 10zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty za lipiec - sierpień (od 21.07-21.08.) [/U][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]- bico 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- coronaaj 30zł[/SIZE] [SIZE=2]-Isiak 10zł [/SIZE] [SIZE=2]-Marinka 5zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Wpłata 07.07.2009 [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]wilczek 10 zł.[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][B][U][COLOR=#ff0000]Nie wpłaciły: [/COLOR][/U][/B][SIZE=2]majka50 - 10zł ze stałych deklaracja[/SIZE] [SIZE=2]Spinca 20zł i wilczek 10zł z jednorazowych wpłat.[/SIZE] [/SIZE]
  13. sunia skończyła antybiotyk,za tydzien mozna odrobaczac pozniej szczepic a jeszcze pozniej sterylizowac. Maluchy jedza baaardzo duzo...jak tak dalej pojdzie puszcza mnie z torbami :evil_lol: bo mleka idzie bardzo duzo. Rosną,powarkują,chodza nieporadnie i wszysko tłamszą bo dziąsełka swędzą :p Szukam tymczasu dla maluchów jak mi sie rozpełznie cała szóstka -nie dam rady :shake:
  14. niektore musialam oszukac i dac palucha do possania bo nie daly sobie zrobic zdjecia tzn.dały ale chciały zebyscie ich piekne doopki ogladali :evil_lol: dzis ostatnia wizyta u weta ,pozniej juz odrobaczenie,szczepienie i sterylka-jak fundusze mi pozwola na to :roll:
  15. [quote name='__Lara']Doszła nowa wpłata na Vertera: wilczek 10zł, teraz mamy na koncie: 493,90zł.[/quote] a to z jaka data wpisac ta wpłate??
  16. [CENTER][B][COLOR=red]CZARNY PIESEK WIĘKSZY[/COLOR][/B][/CENTER] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/158/2b09d6cf8f27a879med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/162/12c12c55e6fe0b8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/162/0b6a3f162e2b052emed.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][B][COLOR=red]CZARNY PIESEK MNIEJSZY[/COLOR][/B][/CENTER] [LEFT][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/158/6ad7984711f1935cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/162/0a370ae794d93c88med.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
  17. [CENTER][B][COLOR=red]SUCZKA Z DŁUŻSZĄ SIERŚCIĄ[/COLOR][/B][/CENTER] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/162/520f55faba8fd2b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/158/4c747ffb68257233med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/162/5df228a9fe76ab0fmed.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][B][COLOR=red]PIESEK [/COLOR][/B][/CENTER] [LEFT][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/162/d04ae3b964784e10med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/162/55c98509f1726f45med.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
  18. [CENTER][B][COLOR=red]PIESEK BEZ OGONKA[/COLOR][/B][/CENTER] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/158/382947ccdd852d3fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/158/854f5c82d1e3f409med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/158/f4887ec99fe9eba7med.jpg[/IMG][/URL]
  19. [CENTER][COLOR=red][B]SUCZKA Z POŁOWĄ OGONKA[/B][/COLOR][/CENTER] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/158/dc44dbc2d56b1384med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/158/698cf23ef6ed1159med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/162/3149268edc4e6e8dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/162/8aa0056fa4628836med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/158/d815907e91115f84med.jpg[/IMG][/URL]
  20. wszystko ok-domków tylko brak :shake: Nikt nie zadzwonił nawet,szkoda bo kociaki juz sie do siebie pewnie przywiązały a tu trzeba bedzie je rozdzielic no i ja nie ukrywam ze mogły by juz isc do domkow swoich. Pozera mnie utrzymanie kociaków i jeszcze mleko dla maluchów od suni :shake:
  21. tak wiem halbinko napisze do niej :) Jeszcze zeby sie z moimi kociakami cos ruszyło :roll:
  22. to jest własnie to ze ja tez wyjezdzam w sierpniu i sunie moge zabrac a szczeniaki niebardzo. Zrobie im dzis fotki...napewno sie ktoś skusi :eviltong:
  23. [quote name='Pokahontas']1. jako że umowa podpisywana jest w Chorzowie przez konkretną osobę, osoba ta bierze odpowiedzialność za psa - chyba że umowa jest potem zmieniona na inną osobę. Jeżeli nie - umowa którą ma u siebie Martyna też jest ważna - można ją przesłać do Straży Miejskiej i oni mogą takiego "opiekuna" ukarać. Chorzów nie może zgłosić tego do ukarania ponieważ na umowie ma podpis Martyny.. 2. Schronisko w Chorzowie podało nr tel. do osoby podpisującej umowę czyli Martyny, pomimo że widniał również adres drugi i drugie dane ale nie było chyba sensu powiadamiać drugą Panią skoro wywaliła psa na bruk... 3. pies ma już nowy dom. Szkoda że wychodzi na to że winę za to wszystko ponosi chorzowski schron:shake:[/quote] no szkoda tylko niestety tak jest bo: Pani z która podpisywałam umowe w schronie powiedziala ze jak pies znajdzie dom mam podac jego adrs i dane własciciela,mało tego ja tam pojechalam po kolejne szczeniaki i z umowy podawalam adres co pani widziła wiec mogła bez problemu zrobic sobie ksero. Adres sobie pani wpisala i owszem ale ja dalej bylam wlascicielem psa-sory tak sie nie robi ten pies błakal sie 1,5 miesiaca po ulicach ciekawe jakby kogos ugryzł ja bym odpowiadała tak? Niestety to pani w schronie wprowadziła mnie w bład o czym sam powiedzial jej pan ktory byl jak psa odwoziłam,wiec niestety ale mojej winy w tym niema ja chcialam pomoc a schron zrobil tak ze stałam sie włascicielem kilku psow :shake:
×
×
  • Create New...