-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-ksiazki-na-utrzymanie-tymczasow-do-26-07-g-24-0-a-142333/[/URL] -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dobrze :) Rozrabiaja,sa zdrowe...dzieki Bogu Tylko domków brak :shake: -
Misza (kocurek ze złamaną miednicą) już w nowym domu!!!
MartynaP replied to DG32's topic in Już w nowym domu
[quote name='Formica']Dobre wieści!! Misza jutro jedzie do nowego domku!!! w Katowicach :)[/quote] no i pięknie coś zaczyna ruszać :multi: Teraz jeszcze Mara,inne kociaki twoje Kasiu,kociaki Halbinki i moje oczywiscie kociaki ...czy to tak duzo :eviltong: -
[quote name='halbina']na razie nie dam rady, Martynko... a od 20 do końca sierpnia nie mogę, sama wyjeżdżam... ogłaszaj intensywnie...[/quote] własnie w tym problem ze tez wyjezdzam 15 sierpnia,musze znalesc domy lub tymczasy tez dla kociaków moich. Poogłaszam ale czy juz mozna je oddawac...poradza sobie ci ludzie?/
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'] MartynaP na poprzedniej stronie poprawiłam finanse :)[/quote] poprawione ,dzięki odrazu lepiej i czytelniej ;) -
:laola::laola:
-
[B]ick [/B]ogłoszen nie maja [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/2264.html"][COLOR=#000000][B]Alojzyna[/B][/COLOR][/URL] odseparowac suke od nich to nie problem bo ona wcale juz nie chce z nimi byc,woli z nami. W nocy tylko z nimi spi czasami ale np. dzis spala z moim synem na łóżku. Te suche to jakie?? starter royala czy cos innego???
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ta wpłata od wilczek to juz moge skreslic z osob ktore nie wplaciły??? troche mi sie wydaja te rozliczenia poplątane,dwa razy sa wpłaty jednorazowe,niewiem czy ktos wplacal dwa razy czy poprostu ty dwa razy podalas a ja skopiowalam. Moze by trzeba zrobic tak ze na poczatku np: -stałe deklaracje -wpłaty jednorazowe -póżniej wg.dat wpisywać wpłaty zaznaczajac czy ta wpłata pochodzi ze stałych deklaracji mysle ze byloby bardziej czytelne bo teraz to jest bardzo pomieszane Laro prosze cie sprawdz to co wklejam z pierwszego postu ew.popraw :) [B][U][COLOR=#ff0000]Stałe deklaracje: [/COLOR][/U][/B]agata51 30zł Leyla 50zł supergoga 20zł Negri_2008 10zł bico 10zł coronaaj 60zł mysza_1 30zł zuzia63 50zł Isiak 10zł MyrkurDagur 5zł majka50 10zł Marinka 5zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82919.html"][COLOR=#000000]marysia55[/COLOR][/URL] 10 zł. [B][U][COLOR=#ff0000]jednorazowo:[/COLOR] [/U][/B]Maszaberla 30zł Lu Gosiak - 30 zl Iwona213 - 10 zl Spinca 20zł kuba123 ? Coronaaj 300zł wilczek007 10zł Marinka ? Jasza 30zł Leyla - odrobaczenie i preparat przeciwkleszczowy coronaaj 300zł [SIZE=2]Maszaberla 30zł[/SIZE] [SIZE=2]Lu_Gosiak 30zł[/SIZE] [SIZE=2]Iwona213 10zł[/SIZE] [SIZE=2]Kuba123 20zł[/SIZE] [SIZE=2]Jasza 30zł[/SIZE] [SIZE=2]hovomaniaczka 20zł[/SIZE] [SIZE=2]Julie 15zł[/SIZE] [B][U][COLOR=#2e8b57]Wpłacone: [/COLOR][/U][/B][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=red][B][U]20.06.2009:[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]1. Maszaberla : 30zł [/SIZE] [SIZE=2]2. Lu_Gosiak: 30zł[/SIZE] [SIZE=2]3. iwona213: 10zł[/SIZE] [SIZE=2]4. Leyla: 50zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2][B][U][COLOR=#ff0000]22.06.2009: [/COLOR][/U][/B]Isiak 10zł[/SIZE] [SIZE=2]coronaaj - jednorazowo i za 2 miesiące: 420zł[/SIZE] [SIZE=2]bico 10zł[/SIZE] [SIZE=2]kuba123 20zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2][B][U][COLOR=#ff0000]23.06.2009: [/COLOR][/U][/B]supergoga 20zł[/SIZE] [SIZE=2]zuzia63 100zł [/SIZE] [SIZE=2]Negri 10zł[/SIZE] [SIZE=2]agata51 10zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty za czerwiec-lipiec (od 21.06-21.07): [/U][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]- Leyla 50zł[/SIZE] [SIZE=2]- agata51 30zł[/SIZE] [SIZE=2]- supergoga 20zł[/SIZE] [SIZE=2]- Negri_2008 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- bico 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- coronaaj 30zł[/SIZE] [SIZE=2]- mysza_1 30zł[/SIZE] [SIZE=2]- zuzia63 50zł[/SIZE] [SIZE=2]- Isiak 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- MyrkurDagur 5zł[/SIZE] [SIZE=2]- marysia55 10zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty za lipiec - sierpień (od 21.07-21.08.) [/U][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]- bico 10zł[/SIZE] [SIZE=2]- coronaaj 30zł[/SIZE] [SIZE=2]-Isiak 10zł [/SIZE] [SIZE=2]-Marinka 5zł[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Wpłata 07.07.2009 [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]wilczek 10 zł.[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=4][B][U][COLOR=#ff0000]Nie wpłaciły: [/COLOR][/U][/B][SIZE=2]majka50 - 10zł ze stałych deklaracja[/SIZE] [SIZE=2]Spinca 20zł i wilczek 10zł z jednorazowych wpłat.[/SIZE] [/SIZE] -
sunia skończyła antybiotyk,za tydzien mozna odrobaczac pozniej szczepic a jeszcze pozniej sterylizowac. Maluchy jedza baaardzo duzo...jak tak dalej pojdzie puszcza mnie z torbami :evil_lol: bo mleka idzie bardzo duzo. Rosną,powarkują,chodza nieporadnie i wszysko tłamszą bo dziąsełka swędzą :p Szukam tymczasu dla maluchów jak mi sie rozpełznie cała szóstka -nie dam rady :shake:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Doszła nowa wpłata na Vertera: wilczek 10zł, teraz mamy na koncie: 493,90zł.[/quote] a to z jaka data wpisac ta wpłate?? -
[CENTER][B][COLOR=red]CZARNY PIESEK WIĘKSZY[/COLOR][/B][/CENTER] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/158/2b09d6cf8f27a879med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/162/12c12c55e6fe0b8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/162/0b6a3f162e2b052emed.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][B][COLOR=red]CZARNY PIESEK MNIEJSZY[/COLOR][/B][/CENTER] [LEFT][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/158/6ad7984711f1935cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/162/0a370ae794d93c88med.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
-
[CENTER][B][COLOR=red]SUCZKA Z DŁUŻSZĄ SIERŚCIĄ[/COLOR][/B][/CENTER] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/162/520f55faba8fd2b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/158/4c747ffb68257233med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/162/5df228a9fe76ab0fmed.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][B][COLOR=red]PIESEK [/COLOR][/B][/CENTER] [LEFT][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/162/d04ae3b964784e10med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/162/55c98509f1726f45med.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
-
[CENTER][B][COLOR=red]PIESEK BEZ OGONKA[/COLOR][/B][/CENTER] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/158/382947ccdd852d3fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/158/854f5c82d1e3f409med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/158/f4887ec99fe9eba7med.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER][COLOR=red][B]SUCZKA Z POŁOWĄ OGONKA[/B][/COLOR][/CENTER] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/158/dc44dbc2d56b1384med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/158/698cf23ef6ed1159med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/162/3149268edc4e6e8dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/162/8aa0056fa4628836med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/158/d815907e91115f84med.jpg[/IMG][/URL]
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
wszystko ok-domków tylko brak :shake: Nikt nie zadzwonił nawet,szkoda bo kociaki juz sie do siebie pewnie przywiązały a tu trzeba bedzie je rozdzielic no i ja nie ukrywam ze mogły by juz isc do domkow swoich. Pozera mnie utrzymanie kociaków i jeszcze mleko dla maluchów od suni :shake: -
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pokahontas']1. jako że umowa podpisywana jest w Chorzowie przez konkretną osobę, osoba ta bierze odpowiedzialność za psa - chyba że umowa jest potem zmieniona na inną osobę. Jeżeli nie - umowa którą ma u siebie Martyna też jest ważna - można ją przesłać do Straży Miejskiej i oni mogą takiego "opiekuna" ukarać. Chorzów nie może zgłosić tego do ukarania ponieważ na umowie ma podpis Martyny.. 2. Schronisko w Chorzowie podało nr tel. do osoby podpisującej umowę czyli Martyny, pomimo że widniał również adres drugi i drugie dane ale nie było chyba sensu powiadamiać drugą Panią skoro wywaliła psa na bruk... 3. pies ma już nowy dom. Szkoda że wychodzi na to że winę za to wszystko ponosi chorzowski schron:shake:[/quote] no szkoda tylko niestety tak jest bo: Pani z która podpisywałam umowe w schronie powiedziala ze jak pies znajdzie dom mam podac jego adrs i dane własciciela,mało tego ja tam pojechalam po kolejne szczeniaki i z umowy podawalam adres co pani widziła wiec mogła bez problemu zrobic sobie ksero. Adres sobie pani wpisala i owszem ale ja dalej bylam wlascicielem psa-sory tak sie nie robi ten pies błakal sie 1,5 miesiaca po ulicach ciekawe jakby kogos ugryzł ja bym odpowiadała tak? Niestety to pani w schronie wprowadziła mnie w bład o czym sam powiedzial jej pan ktory byl jak psa odwoziłam,wiec niestety ale mojej winy w tym niema ja chcialam pomoc a schron zrobil tak ze stałam sie włascicielem kilku psow :shake: