-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
[quote name='Jasza']Pani znowu do mnie napisala. Wyslałam jej zdjęcie które jest na pierwszej stronie watku. Zobaczymy. Czy zadzwonisz do niej Martyno?[/quote] Jaszo moge zadzwonic ale czy ta pani wezmie na tymczas rodzinke?? W gre wchodzi tymczas dopoki maluchy nie bede odkarmione przez mame,samodzielne i dopoki nie znajda domow. Sunia tez nie jest młoda szukanie jej domu moze troche potrwac. Co do sunia to ma sie dobrze,juz nam ufa nic sie złego nie dzieje.Przychodzi aby ja glaskac,domaga sie tego zaczepiajac łapą,maluchy tez moge dotykac juz bez jej najmniejszej obawy. Martwi mnie tylko to ze ona mało je,dalam jej karme zjadla troszje,myslalam ze moze nauczona jest jesc domowe jedzenie bo i tak czasem bywa a ze to pies ktory ma juz swoje lata i przyzwyczajenia dalam jej ostatnio rosołku tez nie,ryż z kurczakiem tez nie,ale ziemniaka z reki zjadla ze smakiem-tylko ze przeciez nie bede jej dawac ziemniakow :roll: Niewiem juz co jej dawac,gotowac boje sie ze jak bedzie tak malo jadla to nie bedzie miala czym wykarmic tych maluchow a to jakby nie bylo 6 psow ktore non stop potrzebuja jesc
-
to chyba Jaworzno w woj,śląskim nie Jaworze śląskie
-
no to proszę ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/pilnie-transport-konin-jaworzno-jest-tymczas-niema-transportu-141544/#post12578630[/URL]
-
Lipton - na długie jesienne i zimowe wieczory! SzP Zabrze
MartynaP replied to halbina's topic in Kotki już w nowych domach
Halbinko czy numer telefonu tez mam w ogloszeniach podawac??? jesli tak prosze na Pw -
Panicz- jego oczy to wypalające się znicze...
MartynaP replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Dziekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! :loveu: jak błyskawica:)[/quote] musiałam się uwinąć bo na dziś obiecałam ogłaszanie stadka Halbinki :lol: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Laro mam prośbe,jesli beda nowe wpłaty do wpisania w pierwszym poscie to prosze daj znac na PW,niemusi byc rozliczenie poprostu daj znac zebym weszla na watek. Teraz czasami wchodze tylko na chwile na watek sunki z małymi i czasami nie czytam pozostałych watkow ;) -
więc tak: po pierwsze uśmiałam sie do łez z waszego wyścigu,a Halbinka to już wogóle pobiła wszystkich :evil_lol: biszkoptowy niema ogonka,i drugi biszkoptowy ma jakby pół ogonka.Dzis zrobie zdjecia po kolei kazdemu bo wcvzoraj baterie odmówiły posłuszeństwa,chyba-ale nie daje pewnosci sa dwie suczki i cztery pieski. Do weta jak najbardziej musze jechac chocby dla samego przegladu czy wszystko ok,ale niewiem gdzie by tu podjechac zeby dobry wet byl. Wpłaty otrzymałam-za co bardzo dziekuje,wklejam do pierwszego postu.
-
Chrzanów. Nowa nadzieja! Sunia już w nowym domku:-)
MartynaP replied to Iwona77's topic in Już w nowym domu
nawet mi ostatnio dziewczyna z dogo wiozła szczeniaka z Warszawy,niewiem czy jeszcze jeżdzi.Jak bedzie trzeba to poszukam do niej numeru bo napewno gdzies w tel. mam tylko ze ona jechała pociągiem.Suka by musiała mieć kaganiec.- 67 replies
-
- do oddania
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Chrzanów. Nowa nadzieja! Sunia już w nowym domku:-)
MartynaP replied to Iwona77's topic in Już w nowym domu
transport to chyba nie problem,do Warszawy jezdzi dużo osób z dogo,z miau,ze świnkowego ;)- 67 replies
-
- do oddania
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Panicz- jego oczy to wypalające się znicze...
MartynaP replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.sprzedasz.pl/]Darmowe ogloszenia[/url] [url=http://www.e-zwierzak.pl/]Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/url] [url=http://portal.animalia.pl/]Animalia.pl :: Internetowy serwis o zwierzętach, sklep zoologiczny[/url] [url=http://ale.gratka.pl/]Alegratka.pl - Ogłoszenia drobne. Kupię, sprzedam - ogłoszenia drobne w Internecie[/url] 2x [url=http://www.eoferty.com.pl/]Darmowe bezpłatne ogłoszenia drobne baza ogłoszeń zwierzęta komputery internet telefony agd rtv narzędzia[/url] [url=http://www.pajeczyna.pl/]Darmowe ogłoszenia drobne, praca, mieszkania, sprzedam, towarzyskie, Polska, Anglia, Świat: Warszawa[/url] [url=http://www.kokosy.pl/]Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/url] [url=http://kupiepsa.pl/index.php]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych[/url] [url=http://www.pineska.pl/]Ogłoszenia Kupię Sprzedam[/url] [url=http://www.petworld.pl/]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/url] [url=http://katowice.gumtree.pl/]Darmowe ogłoszenia drobne na Gumtree Katowice[/url] [url=http://www.adin.pl/]Adin.pl - Ogłoszenia - Serwis ogłoszeniowy[/url] [url=http://www.ojej.pl/]ogłoszenia drobne > ojej.pl[/url] [url=http://ogloszenia.e-gratka.info/]ogloszenia.e-gratka.info - darmowe ogłoszenia[/url] [url=http://www.kupsprzedaj.pl/]Bezpłatne ogłoszenia[/url] [url=http://www.drobne.pl/index.php]Darmowe ogłoszenia drobne.pl - Bezpłatne anonse i ogłoszenia.[/url] [url=http://www.olx.pl/]Polska - Darmowe ogłoszenia drobne (Sprzedam, Nieruchomości, Auto Moto, Praca, Usługi): Polska[/url] [url=http://www.rozglos.net/index.php]Darmowe ogłoszenia drobne - Rozglos.net - praca, nieruchomości, motoryzacja, ogloszenia towarzyskie i anonse[/url] [url=http://www.ogloszenia.hodowle.info/index.html]Darmowe ogłoszenia o psach - sprzedam psa kupię psa szczeniaki - - Serwis ogłoszeniowy Hodowle.info[/url] [url=http://www.ojoj.pl/]Darmowe OGŁOSZENIA, bezpłatne OGŁOSZENIA drobne, za darmo[/url] [url=http://owi.pl/]Ogłoszenia sprzedam owi.pl - ogłoszenia w internecie, ogłoszenia darmowe , drobne, oferty kupię, anonse, giełda .[/url] -
Chrzanów. Nowa nadzieja! Sunia już w nowym domku:-)
MartynaP replied to Iwona77's topic in Już w nowym domu
czyli: -domu szuka suka i jeden szczeniak?? -trzeba suke wysterylizowac aby mogła dłużej pobyć tam gdzie jest?? tylko nawet jak ta stetylka bedzie to ona po sterylce zaraz niemoze byc w budzie,musiałaby gdzies w domu do siebie dojsc. Chyba trzeba tzn.ty bys musiała gdzies blisko siebie u weta wynegocjowac cene,pozniej moze chociaz za pomoca bazarków uzbierac ta kwote. Może tytuł zmienić?? porozsyłaj PW z linkiem do ludzi na dogo,aby jak najwięcej osób tu weszło- 67 replies
-
- do oddania
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='majqa']Cieszę się Martynko, że nastąpił odzew pomocowy, wiem, wiem, szukasz DT ale mimo to super, że dziewczyny zaoferowały inną formę poratowania Cię.[/quote] mi tez jest lepiej jak wiem ze nie jestem sama ;) Co do karmy to sunia narazie dostała troche pedigree,niestety mialam do wyboru tą albo "biedronkową" mysle nad tym zeby kupic jej karme dla karmiących naprzykład,albo chociaz jakąś bardziej odrzywcza bo jednak sama musi wykarmic sześć głodomorów :evil_lol: Tak jak pisałam za każdą pomoc bede wdzieczna,rzeczy które otrzymam później przekaże dalej. Dzwonilam dzis na SM niestety tez nie mogli przyjechac bo mieli cztery wezwaniado centrum w sprawie pijaków-tak powiedział mi ten pan. Prosił abym jutro zadzwoniła,jesli znów sie wykręci,ide na policje,bo tej babie nie odpuszczę :angryy: [B]Jotka[/B] -nadal mieszkam tam gdzie mieszkałam ;) Co do świadków to było mnóstwo ich tam,bo obok na działce robili grila,kiełbasą sunię nakarmili i przekupili zeby dała podejsc.Ale niewiem czy ktoś mi będzie chciał iść na policję na świadka bo to była sama młodzież oni raczej od policji chcą sie trzymac daleko. Co do suni to juz jest ze tak powiem spoko. Zero warczenia,grzeczna,spokojna,uwielbia być głaskana.Dziś ja głaskałam po pyszczku,jak na chwile przestałam,walnęła mnie łapą zebym głaskała dalej :lol: Jest naprawde grzeczna.Ladnie chodzi na smyczy,choć wiadomo ciągnie w "tamtą" stronę. Nie załatwia sie w mieszkaniu,stoi pod drzwiami lub drapie łapą po drzwiach jak chce wyjsc. Od wczoraj do dzis popołudnia nie załatwiała sie wogóle,przez ponad 12 godzin nie zrobiła nic w mieszkaniu.Dopiero dzis po południu sie przełamała i zrobiła...ale siku tylko :diabloti:
-
Lipton - na długie jesienne i zimowe wieczory! SzP Zabrze
MartynaP replied to halbina's topic in Kotki już w nowych domach
piękny :loveu: zrobie ogloszenia napewno ktos sie zglosi :lol: -
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/152/c0678a51a8729c39med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/152/861bb48be91046e1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/157/7de7ec1d685c89a7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/152/23793b0f06cb4008med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/157/6ddd5097103d7950med.jpg[/IMG][/URL]