to bylo napisane w takim kontekscie, ze ja chodzilo mi o ta prokurature, liczylam ze kasia_m albo ktos napisze mi jak to zrobic, nie rozumiem co wy ode mnie chcecie, a ty kasia_m wiesz co robilam bo ci dokladnie pisalam na mail, dlaczego taka jestes, dlaczego sie na mnie wyzywasz? ja tez moglabym poprzekrecac twoje slowa, ale jakos nie mam na to ochoty. dobrze wiesz, ze napisalam maile do wszysciutkihc osob bioracych udzial w aukcjach na allegro, tych osob 5 nie bylo, bylo ich baaaaaaaaaardzo baaaaaaaaaardzo duzo, wiekszosc nie miala o niczym pojecia i musialam dokladnie tlumaczyc, wiele odsylalam na kontakt z tobą, wiesz ile mailow napisalam, tysiace. Pisalam tez do allegro, duzo listow. A ze nie jestem tak inteligentna jak ty to juz nie moja wina. Prosze was, dajcie mi juz spokuj, skoro sprawa jest zgloszona, chyba mozecie? Po co mnie dreczcie? Moj blad ze chcialam przekazac pieniadze na ta aukcje, ale czesto to robie i myslalam ze to legalna aukcja. To ja stracila i probowalam pomoc. A wy czepiacie sie mnie, zamiast reeboka, nie rozumiem was ani w jednej setnej. Najlepiej nic juz do mnie nie piszcie.