Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. no to ciezko bedzie jej odpracowac;D
  2. Asieq oki doki, moze byc nawet wczesniej w sumie. Czyli do zobaczenia:) Papa;) PS. Moje zdjecie zobaczysz jak klikniesz na avatarek:)
  3. to i tak malo, powinna dostac dożywocie;p
  4. dzieki:):):) staram sie go uciwilizowac:) dzikusek z niego straszny.
  5. Asieq o 13.30 to za późno... 12.30? I błagam w jakimś bardziej ustronnym miejscu!!! Ja nie znam Krakowa tak dobrze... a na uczelni musze byc ok 14.
  6. A to mój Denis. Moze nie zmienił sie zbyt w wyglądzie, ale jest o wiele weselszy:) Chociaż doprowadzić jego sierść do porządku było niezwykle długie i cieżkie! [B]Smutny jeszcze Denis w schronisku:([/B] [URL="http://images4.fotosik.pl/62/e8ba6a25f72a504c.jpg"][IMG]http://img425.imageshack.us/img425/2959/black15yy.jpg[/IMG][/URL] [B]Deniś po ok. 3 tygodniach u mamusi black_sheep:):loveu: [/B] [url=http://images3.fotosik.pl/98/e9d8d62ab12edb9d.jpg][IMG]http://img303.imageshack.us/img303/7382/black21xg.jpg[/IMG][/URL] [url=http://images1.fotosik.pl/99/6eb035167c0d4660.jpg][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2306/black33fp.jpg[/IMG][/URL] [url=http://images4.fotosik.pl/62/35cc9ed5f9087ec4.jpg][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9832/black40sd.jpg[/IMG][/URL]
  7. Dziewcze pisze maile do osob z allegro, ze to nie prawda z tym oszustwem, naprawde daremne! Mam kontkat z wiekszoscia z nich, duzo tu zagląda, i są z nami.
  8. Hehe dzieci są słodkie:) Przez 15 min... Wiecej prosze!
  9. Wiem, ze dobrze ze wykastrowany, czytałam o tym i same zalety:) Ale ja chce, żeby Denis podnosił tą łapeczke przy siusianiu. Moze by sie nauczyl od innych psiorow, ale one strasznie na niego szczekają...:(
  10. Kurcze taki piesek to prawie jak kotek! Taki slodki!!!
  11. napewno! bedzie dobrze, nie wierze by spotkalo ja wiecej cierpien!
  12. No wlasnie jest wykastrowany...
  13. Kasia_m oczywiscie ze nie dzis!!!!!!!!!! Przeciez teraz ja tez tego nei bede wysylac!!!!!!!!! Ide juz, pa pa wszystkim.
  14. Przeprawszam ze sie uniosłam, naprawde dzis moglam wogole tu nie zagladac, bo jestem w kiepskim nastroju, od teraz juz spreżamy się i działamy.
  15. I tylko tyle wystarczylo mi napisac, kasia_m mozesz mi napisac taki list i przeslac na mail?
  16. to bylo napisane w takim kontekscie, ze ja chodzilo mi o ta prokurature, liczylam ze kasia_m albo ktos napisze mi jak to zrobic, nie rozumiem co wy ode mnie chcecie, a ty kasia_m wiesz co robilam bo ci dokladnie pisalam na mail, dlaczego taka jestes, dlaczego sie na mnie wyzywasz? ja tez moglabym poprzekrecac twoje slowa, ale jakos nie mam na to ochoty. dobrze wiesz, ze napisalam maile do wszysciutkihc osob bioracych udzial w aukcjach na allegro, tych osob 5 nie bylo, bylo ich baaaaaaaaaardzo baaaaaaaaaardzo duzo, wiekszosc nie miala o niczym pojecia i musialam dokladnie tlumaczyc, wiele odsylalam na kontakt z tobą, wiesz ile mailow napisalam, tysiace. Pisalam tez do allegro, duzo listow. A ze nie jestem tak inteligentna jak ty to juz nie moja wina. Prosze was, dajcie mi juz spokuj, skoro sprawa jest zgloszona, chyba mozecie? Po co mnie dreczcie? Moj blad ze chcialam przekazac pieniadze na ta aukcje, ale czesto to robie i myslalam ze to legalna aukcja. To ja stracila i probowalam pomoc. A wy czepiacie sie mnie, zamiast reeboka, nie rozumiem was ani w jednej setnej. Najlepiej nic juz do mnie nie piszcie.
  17. tysiac razy jej pisalam ze nie wiem co robic, i tu na dogo chyba z 200 razy nie rozumiem was, mialam ciezki dzien ide spac, nie mam ochoty jeszcze wami sie przejmowac
  18. nie rozumiem dlaczego tak piszesz, powiedz poprostu zebym sie odczepila, staram sie pomoc i robie co moge, powiedzialam ze tego tak nie zostawie i caly czas cie wspieram, a ty poprostu wymyslasz te teksty, chyba nauczylas sie od reebok bajki pisać, co to za tekst: nie masz ochoty, serca, czasu...
  19. o to wszystko tlumaczy. inni wiedzieli ale mnie nie mialas obowiazku informowac
  20. ale ty mi o tym nie powiedzialas!
  21. kasia_m a myslisz ze ja nie mam nic innego do roboty? pisalam ci wielokrotni ze nie wiem co zrobic, a ty mi nic nie napisalas ze ktos gdzies to zlozył! Dlaczego???
  22. niby prawniczka jest z ciebie, a wszystko co ci napisalam przekrecilas, no kolombo to z ciebie nie jest
×
×
  • Create New...