-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kiwi a w jakiejs miejscowosci jestes? (ja dalej z tymi pytaniami...,nudna jestem, wiem) A dasz rade jeszcze mi tez kupic ten zestaw za 5 zł dla psa? 5 zł, tzn za 1 funt? Kurcze ze szczeniakami to jest tak, ze rosna jak na drozdzach. Dlatego nie rozumiem ludzi, ktorzy chca tylko szczeniaka, przeciez w koncu i tak bedzie duzy! A taki roczny czy kilku letni piesek tez sie łatwo uczy! Nawet moj Denis wariat się szybko uczy;)
-
Wiem wiem, ale "ten" piesek, byl taki inny, taki smutny, chyba znasz to uczucie;) A Zahir po naszym dzisiejszym plakatowaniu bedzie miec domek szybciuteńko... Timba jest w szpitalu, z taką bidą że szok. Timba ma takie futerko, jakby była gdzieś w domu, dziwne, nigdy nie widzialam u psa ze schroniska tak miłego futerka.
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem, ale wydaje mi sie, że gdzieś od kogos mi sie obiło, że raczej się nie da:( -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
oki:):):). -
Kraków -bezdomny szczeniaczek, dziś już nocuje w nowym domku :)))
black sheep replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Kiwi współczuje szczerze. Dlaczego te psioki tak nas calują po zjedzeniu takich rzeczy??? Hehehe, niezła historyjka:) A wczesnie tez widzialam Stokrote na allegro;) -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Nowe fotki TEOnia z dzisiaj. Jest bardzo smutny:( Upał mu doskwiera, siedział w budzie. Wyszedł tylko zobaczyc co sie dzieje i zaraz sie schował. A te dzióry w siersci, czy moze ktos zauwazył, moze się zmiejszyły... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/99/0a4dbbcbb128f77f.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/62/5247504f30e7fee5.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/99/63c35500d0a1da17.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/4c8ef5681d84ca10.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/e42c026d6275eacc.jpg[/IMG][/URL][/IMG] -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Aga czy Togo ma wątek? Bo tu wstawiałam ostatnio jego fotki, a mam kilka nowych, Togo coraz smutniejszy:( -
(pomyliłam i usunełam pierwszy post:( czy da sie go jakoś zwrócić?) Jarys - oddany przez właściciela, jest w schronie od 25 lutego 2004 roku. Jest już starym pieskiem, nie wiem dlaczego ktoś oddał taką piękność:( Niezwykły, od razu rzuca się w oczy. Poprostu inny, taki schroniskowy rodzynek:) Każdy na jego widok robi wielkie oczy. Dlaczego jest skazany na schron, dlaczego nikt go nie chce??? 27 październik 2007 Jasyrek trafia do domu!!!:) 21 kwietnia 2007 Jasyrek odchodzi za tęczowy most [']['][']:-(
-
Timba to dosyć duża i dobrze zbudowana suńcia, o milusieńkim futereczku, jak puszek, i ładnym umaszczeniu. Obecnie jest w szpitalu w schronisku. Miala niewielką operacje usunięcia guzka z pleców, i na razie nie ma tak futrka, ale to bardzo malutkie. Timba jest miła, lubi baaaaaaaardzo być głaskana, a ręce same ciągną do niej. Wesoło się uśmiecha i jest bardzo ciekawska. Sterylizacje miała 2 lata temu. Co więcej napisze AgaG A oto PIĘKNA TIMBA, prawdziwa dama!
-
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Świetne imie, świetnie pasuje! Bąbel:) Heh, cud miód z tym naszym bąblem!