Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Hehe fajne opowiesci;) Dobrze ze Darski ładnie je! Musi byc silny;)
  2. Ja tez mówie na Denisa piesa:) to czekam na fotki:)
  3. Teo ciagle jest na allegro, ale nie ma odezwu:(
  4. Droga wiedźmo, a ja czekam z utesknieniem na twoj watek!!!
  5. On bardzo wode lubi, lubi sie kompać, po szmponie od FARO ma piekną siersc:) Lubi jak go szoruje, pozwala nawet szorowac sie po czterech literkach;) Tylko nie lubi... splukiwania! Boi sie go! Czasem mozna z nim naprawde zawriowac! Ale chyba chodzi o to wiado wiszace nad nim.
  6. Super, zdjęć nigdy nie za mało:)
  7. Lista ofert kupna Użytkownik Kwota Sztuk Data itpark (7) 2,00 zł 5 sob 24 cze 2006 01:20:12 CEST all3growicz (72) 2,00 zł 5 sob 24 cze 2006 10:07:13 CEST onetka1 (44) 2,00 zł 1 sob 24 cze 2006 13:01:11 CEST aksza (35) 2,00 zł 10 sob 24 cze 2006 13:45:36 CEST epa_2005 (54) 2,00 zł 5 sob 24 cze 2006 18:11:37 CEST Krasus28 (26) 2,00 zł 2 sob 24 cze 2006 22:25:18 CEST arturkwiatkowski (127) 2,00 zł 5 nie 25 cze 2006 06:47:46 CEST katarina204 (50) 2,00 zł 5 nie 25 cze 2006 11:20:05 CEST kosa534 (133) 2,00 zł 1 nie 25 cze 2006 16:27:21 CEST diunaj (186) 2,00 zł 10 pon 26 cze 2006 11:28:13 CEST Berenika2 (4) 2,00 zł 2 pon 26 cze 2006 13:32:03 CEST caroline_p (10) 2,00 zł 20 pon 26 cze 2006 21:10:32 CEST illmindmuzik (496) 2,00 zł 2 pon 26 cze 2006 22:56:10 CEST CHESIA (191) 2,00 zł 5 pon 26 cze 2006 23:02:32 CEST akinomlime (22) 2,00 zł 1 pon 26 cze 2006 23:59:36 CEST panch444 2,00 zł 2 wto 27 cze 2006 00:14:42 CEST darjo_pl (45) 2,00 zł 1 wto 27 cze 2006 06:12:15 CEST Alegierka (251) 2,00 zł 5 wto 27 cze 2006 10:54:34 CEST agentkaak (1) 2,00 zł 5 wto 27 cze 2006 16:44:57 CEST Arletkap (44) 2,00 zł 5 wto 27 cze 2006 19:02:15 CEST rambus1_2006 2,00 zł 2 śro 28 cze 2006 16:04:09 CEST synthi 2,00 zł 1 śro 28 cze 2006 17:47:03 CEST
  8. mam na kompie jedna liste tych co kupili i ile dali
  9. Witam was! Oto list od Allegro który dostałam: Witam, Dziękuję za wiadomość. W nawiązaniu do Pani korespondencji informuję, że podjęto już stosowne działania w stosunku do wskazanego Użytkownika. Przykro mi, nie mogę jednak przekazać danych na temat innych Użytkowników biorących udział w aukcji. Dodam jednak, że nasza firma jest prawnie zobowiązana do udzielenia odpowiedzi wszystkim upoważnionym podmiotom, w tym Policji, prokuraturom i innym urzędom. W zakresie ich zainteresowania leżą podstawowe dane identyfikacyjne konta, a czasami także historia jego aktywności (w tym listy sprzedanych przedmiotów). Życze miłego dnia!!!!!!!!!!:multi:
  10. Aga czyli co? Bo dzis wystawilam aukcje jeszcze raz, dopisałam tylko "jest wykastrowany"...
  11. Wystawilam frank ponownie na allegro. Musi sie udac!
  12. Dzis denis byl kompany... nadal mam pelno siersci w buzi. Ogolnie mam zly humorek, przez ta sprawe z reebok-88, ale Denis mnie rozbraja swoim zachowaniem, wiec szybko sie regeneruje. Dzis padal deszcz, a on uwielbia wode, wiec gonil jak szalony, mama mnie wolala zebym psa lapała bo zwariował. Akurat byli u mnie kuzyn i kuzynka, wiec nie wygladlo to zbyt dobrze. Ale za to kocham Denisia. Jemu to nie przeszkadza, ze wyglada i zachowuje sie jak wariat!:)
  13. Przeginasz! Dla ciebie szkoda? chyba wielkie szczescie. Co sie odwlecze nie uciecze wiec nie masz z czego zartowac!!! Juz niedlugo wszystko sie wyda!!!
  14. [quote name='doddy']Oskar przebywa obecnie w hotelu dla zwierząt w Otrębusach koło Warszawy i czeka na kogoś kto go pokocha i zapewni dom do końca jego dni. :loveu:[/quote] Doddy dzieki za info:) Widzialam juz zdjecia z poprzedniej strony, Oskarek wyglada zabojczo, jest bardzo bardzo piekny!!! :multi: :multi: :multi:
  15. Pierwszy raz tu jestem i przeczytałam tylko pierwsza strone, jaka jest teraz sytuacja oskara? Poplakałam sie strasznie jak go zobaczylam! Jest taki sliczny i wesoły przy tym całym cierpieniu!!!
  16. tak trzeba zglosic i usunac ta osobe z dogomani!
  17. Cioteczki dajcie juz spokuj, szkoda waszego czasu!!! Przeciez widzicie ze ta romowa nie ma sensu!!! Zglosimy to gdzie trzeba i koniec piesni!!! Sprawa jest bardzo bardzo powazna, ja ze sama biore w niej udzial nie puszcze teog plazem, nie chodzi o kase ale o zaufanie, klamstwo, o to ze teraz juz nikt nie zaufa takim aukcją!!!
  18. Bo to jeszcze dziecko i nie rozumie ze my mu poprostu nie wierzymy i ze wlasnie jest zalosny!!! Bardzo bardzo bardzo!!! Dane nie wpełni aktualne, hehe. Oki ja zmykam bo Denis sie tego domaga. Jutro cdn.:) Papa
  19. AgnieszkaP jesli jest nie winny to przeciez sie wyjasni, wiec mysle że spokojnie mozna to zglosic gdzies dalej! Tylu ludzi zostalo wrobionych!!! Tyle pieniedzy!!! Przeciez to nie sa zarty!!! Jeszcze bylabym sklonna uwierzyc, ze to mlode dziecko, ze chcial pomoc, ale to wszystko do siebie poprostu nie pasuje!!! Te zdjecia!!!
  20. No własnie! Tu sie zgadzamy;)
  21. reebok, czy ty juz mozesz przestac??? te twoje obrony sa daremne, nie masz za grosz szacunku. Widac nie znasz przysłowia, ze winny sie tłumaczy, a twoje tłumaczenia sa naprawde zenujące! Moze choc przeprosisz i troche bys sie zastanowil nad soba? najlepiej to wyjdz juz z dogomani.
  22. dusje masz racje to nie forum polityczne, i naprawde nie mam ochoty słuchac jaki to ziober zły, dla mnie to porzadny czlowiek, gdybym chciala sluchac o ziobrze, weszlabym na forum o polityce, naprawde nie schodzmy od tematu bo to powazna sprawa!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...