Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. kasia_m naprawde nie mam ochoty teraz na takie rozmowy
  2. To mi nie zarzucaj jakijś hipokryzji, 1000 razy ci pisalam ze tego nie zostawie, ale naprawde nie wiem co robic, niegdy przenigdy nie napisałam ci ze nie zglosze tego nigdzie!!! Nigdy!!! Napisałam tylko ze boje sie isc na policje, nie mam zamiaru byc ciagana potem miesiacami to tych ich komisariatch, raz to przezylam i nie mam zamiaru powtarzac. Nie musialas przekrecac moich słow. To ty zaczelas kłótnie. I jestm mi przykro. Ja nie studiuje prawa i nie bardzo mnie ono interesuje, a ty ze sie na tym znasz, moglabys mi cos doradzic, a ani razu nie napisalas mi co powiinam konkretnie zrobic!
  3. ja nawet nie wiem co to jest ta cala prokuratura!!!!!!!!!!! najblizsza mam chyba 100 km od mojej wsi!!!!!!!!!!! pisałam do allegro, pisalam do ludzi z allegro, probuje cos wyciagnac od tej mlodej, ciagle siedze nad kompem, a ty mi tu wyskakujesz z takimi tekstami!!!!!!!!
  4. wcale tak nie napisałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego tak o mnie piszesz????????????????????????????????????????? Co ja ci zrobiłam????????????????????????? moze ja tez jestem winna??????????????????????????????????????????? robie co moge, a tobie nigdy nic nie pasuje, poprostu musisz chyba kims rzadzic i tyle!!!!!!!!!!
  5. o 11 za wczas, po 10 bede w schronie, napewno zejdzie, wiec po 12, np. 12.30 Asieq, a moze razem porozwieszamy??
  6. Dziewczyny, narazie ja zupełnie nie wiem co mam robic!!! Prosze was o kontakt na pm. Ja i Wiedźma brałyśmy udział w tej ukcji.
  7. własnie, na allegro juz nie raz sie zawiodłam, niby takie bezpieczne, ale tak naprawde co sie dzieje gołym okiem widać.
  8. Aga mam ten plakat, tylko czarno-bialy, bo nie mam kolorowego tuszu. Ale mysle ze taki tez moze byc...
  9. Nie wiem, moze dane zmieniła później, po aktywacji konta
  10. dorunia, nikt taki nie istnieje
  11. hehe, ona poprostu próbuje iść na litość!!! Pewnie zaraz napisze, że babcia jest umierająca... Moja droga, to nie ma zwiazku z nasza sprawą
  12. Juz nie mam sily, wszystkie psiorki z allegro ktore wystawiłam juz znikł, bo maja domki, tylko Teo ciągle nie:(
  13. Juz nie mam sily, wszystkie psiorki z allegro ktore wystawiłam juz znikł, bo maja domki, tylko Teo ciągle nie:(
  14. Biedna Sarunia, cos los się do niej nie chce uśmiechnąć!!! Cały czas kódy pod łapki!!! Ale bedzie dobrze!!!
  15. Oj Darsik uparciuchu, ze ty na stare lata masz siłe tak wojować!!!
  16. Problem w tym, że do niej i do mamusi to nie dociera.
  17. Spójrz na to co napisała twoja rówiesniczka i puknij sie w łęb. Dlaczego ona jest inteligentna, a ty głupia jak but??? Czy nie rozumiesz, co juz psialam na czerwono, ze towje kretynskie, durme, idiotyczne, zupelnie bez sensu, ładu i składu tłumaczenia się wogóle nas nie obchodza??? A ni w jednej setnej, ani tyci tyci, skoncz juz z tymi bajkami, bo dobranocka juz była! Czy nie rozumiesz, ze my dorosłe, a przynajmniej rozumniejsze od Ciebie osoby nie chcemy juz słuchac tych bzdur. Dlaczego to do Ciebie nie dociera? Czy to aż tak skomplikowane? Ja nawet nie czytam tych twoich "celem bylo... te pieniadze mialy isc na schronisko... chcialam dobrze..." bo to naprawde śmiechu warte. Ale ty tego nie zrozumiesz, nigdy tego nie pojmiesz, nigdy, bo poprostu jesteś GŁUPIA. I tu cała filozofia. Głupia jak but, pogryziony przez Denisa.
  18. Hallo, powiesilam u nas duuuuuuzo plakacikow, caly dzien jezdzialam, jakies numerki telefonu juz znikają... Moze sie uda... u nas jest przeciez tyle domów z ogródkami!!!!!! Trzymcie kciuki!
  19. Ja bede w pt w kraku, o 10 ide do schronu, a potem nie wiem, przed 15 mam egzamin, wiec musze byc na uczelni o 14. Chyba ze dasz rade zostawic w schronie, to powiesze na uczelni, ale ja mam swoje plakaty i juz tam wieszalam, zreszta teraz pewnie nie wielu ludzi tam zaglada....:(
  20. SKONCZ Z TYM GLUPIM PISANIEM W KOŁO TEGO SAMEGO!!!!!!!! TO NIC CI NIE POMOZE!!!!
  21. DOCIERA??????
  22. TWOJE GŁUPIE TŁUMACZENIE SIĘ JEST WARTE TYLE, CO NIC!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...