Spójrz na to co napisała twoja rówiesniczka i puknij sie w łęb. Dlaczego ona jest inteligentna, a ty głupia jak but??? Czy nie rozumiesz, co juz psialam na czerwono, ze towje kretynskie, durme, idiotyczne, zupelnie bez sensu, ładu i składu tłumaczenia się wogóle nas nie obchodza??? A ni w jednej setnej, ani tyci tyci, skoncz juz z tymi bajkami, bo dobranocka juz była! Czy nie rozumiesz, ze my dorosłe, a przynajmniej rozumniejsze od Ciebie osoby nie chcemy juz słuchac tych bzdur. Dlaczego to do Ciebie nie dociera? Czy to aż tak skomplikowane? Ja nawet nie czytam tych twoich "celem bylo... te pieniadze mialy isc na schronisko... chcialam dobrze..." bo to naprawde śmiechu warte. Ale ty tego nie zrozumiesz, nigdy tego nie pojmiesz, nigdy, bo poprostu jesteś GŁUPIA. I tu cała filozofia. Głupia jak but, pogryziony przez Denisa.