-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Własnie mialam telefon od pana, pytał "po ile" te pieski;p poprosiłam żeby napisał jeszcze na mail do mnie jak sie zastanowi, i zaraz sie odezwał, przesłałam mu zdjęcia... Nie znam jego nazwiska, ale mama mówi, że to znane u nas nazwisko, podobno to jakis bogaty człowiek... o matko, trzmam kciuki. Pytał tez czy są groźne, napisała, że nie, chyba ze sie je zbije, nie wiem czy dobrze??????????????
-
Wiedźmo droga! Leży ledwo żyw. Od rana udaję "zdechłego". Dużo pije i chowa się w takim pół garażu, tam ma cień i chłodek. Za to wieczorem ożywa potrójnie. Goni i szczeka jak szolony:) Lubie bawić się z Denisem, i wiem że ni ugruzł by mnie w zabawie, ale on myslac ze mnei to nie boli szczypie mnie zabkami, wiem, ze mam piszczeć, ale kiedy zapiszcze on sie boi, i wtedy ja sie boje, ze nie bedzie sie chcial bawic. A ja jestem cała pogryziona:( Dzis cały dzien malowałam Denisiowi kojec na kolor brzoskwiniowy:) Farbe mam wszedzie, we włosach też, a tu jeszcze trzeba bedzie bude malowac!!! :)
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Lubie, gdy psiaki wchodzą mi na głowe:cool3: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/66c798824709d6da.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Dasz całuska??:oops: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/6d8afef88006ddcc.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Ksara daje bardzo fajne całuski!:loveu: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/dbf8acf70b41136e.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Jesteś moją przytulanką:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/f9540cc2ee63ef04.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Ksara jest malutka, a ja taaaki duży[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images4.fotosik.pl/63/25fe80a38fd589b6.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Ja też chce być głaskany![/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/ed79cbbf61310e5e.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Spójrz mi w oczy, i powiedz że mnie kochasz!:loveu: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/99/70b5942d852894e9.jpg[/IMG][/URL] -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
oki, a ja ci teraz tez wysle mamona, zebys sprawdzila czy to on -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Aga mi mozesz!!!!!!!!!!! -
Śliczne fotki, piękny piesek!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Tak piszą o niej na stronie schroniska: W schronisku przebywa już bardzo długo i chyba trochę przyzwyczaiła się do tego, w końcu od 6 lat to jej jedyny dom. Timba to miła i grzeczna sunia. Jest spokojna i sympatyczna, i byłaby idealną towarzyszką życia starszej osoby. Czy ktoś podaruje jej miłość i spokój na psiej emeryturze? I takie jest zdjęcie:
-
Dlaczego mi nie dajęcie zadnych piesków do wystawienia:( Ja tez chce!;) Ale Norton wypiękniał!!