Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Przeczytałam cały watek, ledwo żyje, bo nikt nie chce mi nic o tym malamucikach napisać, to w końcu szukają domku czy nie? Bo człowiek dzwoni pyta, a ja nic nie wiem i tylko improwizuje.
  2. Własnie mialam telefon od pana, pytał "po ile" te pieski;p poprosiłam żeby napisał jeszcze na mail do mnie jak sie zastanowi, i zaraz sie odezwał, przesłałam mu zdjęcia... Nie znam jego nazwiska, ale mama mówi, że to znane u nas nazwisko, podobno to jakis bogaty człowiek... o matko, trzmam kciuki. Pytał tez czy są groźne, napisała, że nie, chyba ze sie je zbije, nie wiem czy dobrze??????????????
  3. Wiedźmo droga! Leży ledwo żyw. Od rana udaję "zdechłego". Dużo pije i chowa się w takim pół garażu, tam ma cień i chłodek. Za to wieczorem ożywa potrójnie. Goni i szczeka jak szolony:) Lubie bawić się z Denisem, i wiem że ni ugruzł by mnie w zabawie, ale on myslac ze mnei to nie boli szczypie mnie zabkami, wiem, ze mam piszczeć, ale kiedy zapiszcze on sie boi, i wtedy ja sie boje, ze nie bedzie sie chcial bawic. A ja jestem cała pogryziona:( Dzis cały dzien malowałam Denisiowi kojec na kolor brzoskwiniowy:) Farbe mam wszedzie, we włosach też, a tu jeszcze trzeba bedzie bude malowac!!! :)
  4. [B]Lubie, gdy psiaki wchodzą mi na głowe:cool3: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/66c798824709d6da.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Dasz całuska??:oops: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/6d8afef88006ddcc.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Ksara daje bardzo fajne całuski!:loveu: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/dbf8acf70b41136e.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Jesteś moją przytulanką:)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/f9540cc2ee63ef04.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Ksara jest malutka, a ja taaaki duży[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images4.fotosik.pl/63/25fe80a38fd589b6.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Ja też chce być głaskany![/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/100/ed79cbbf61310e5e.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Spójrz mi w oczy, i powiedz że mnie kochasz!:loveu: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/99/70b5942d852894e9.jpg[/IMG][/URL]
  5. oki, a ja ci teraz tez wysle mamona, zebys sprawdzila czy to on
  6. Moze jeszcze sie zastanawiają... Moze bedzie lepiej...
  7. Śliczne fotki, piękny piesek!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Do góry Azia (grażynko "u" ci uciekło w amputacji)
  9. O kurde!!![SIZE=2]A TO BABA WSTRĘTNA!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  10. Tak piszą o niej na stronie schroniska: W schronisku przebywa już bardzo długo i chyba trochę przyzwyczaiła się do tego, w końcu od 6 lat to jej jedyny dom. Timba to miła i grzeczna sunia. Jest spokojna i sympatyczna, i byłaby idealną towarzyszką życia starszej osoby. Czy ktoś podaruje jej miłość i spokój na psiej emeryturze? I takie jest zdjęcie:
  11. W schronisku sa tacu mądrzy ludzie i to wiedzieli??? Watpie... pewnie imie nadał mu jeszcze właściciel... Czemu on go oddał:( Z tym allegro jeszcze się wstrzymam, musze o nim więcej wiedzieć, czy był jakiś powód oddania go, jaki jest itp.
  12. Napewno Aza znajdzie domek... Jeden pan któremu brakło do mleka, bułek i piwa, oferował że powie pani, która lubi pieski i moze być chetna... ;)
  13. ciągnąca ot ja jestem Denisa na spacerze, bo on sie ciągle wszystkiego boi, ale jak auto usłyszy to leciiiiii. Nie wiem Kiwi, kup mi jakiś, jak jest taka okazja!
  14. hehe to moze sie sprzedac;) A skoro o sprzedazy mowa, sprubuje z allegro, tylko napiszcie w koncu, jaką tą rasę mam podać. Kurde, po tych zabkach mi sie wydaje byc juz starawiutki, ile moze miec latek?
  15. Dlaczego mi nie dajęcie zadnych piesków do wystawienia:( Ja tez chce!;) Ale Norton wypiękniał!!
  16. Musze mu zrobic foty na stojąca, wydaje się mieć piękne długie nóżki...;D
  17. raczej wiekszy pies, czy ja wiem, taki do kolan, moze wiekszy, caly czas lezal zmeczony, wiec trudno powiedziec.
×
×
  • Create New...