Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Nie rozumiesz ze twoje tlumaczenia sa na nic!!! Nas one nie obchodza, tylko POGARSZASZ SWOJĄ I TAK BEZNADZIEJNA SYTUACJE!!! Nawet Papież Ci nie pomoże!!!!! Lepiej zacznij z nami współpracować, tak bedzie dla Ciebie najlepiej!!! Szczerze Ci to doradzam!!! A mamusia i tak jest współ winna przestępstwu, więc na nic tłumaczenia! Zrozum wreszcie!!! NA NIC NA NIC NA NIC NA NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Dziewczyny nie ma co dyskutowac! Pozdrawiam tylko mamusia, ktora broniac swojej zdolnej pociechy staje sie wspołwinną!!! Cóz za matczyna miłość! Wprost góry przenosi!!!
  3. kasia_m caly dzien pisze maile do osob z listy allegro, aby ich powiadomic i zebysmy razem cos dzialali! Jestem z tobą!!!!!!!!!
  4. grazyna, za co???????????????? jaki masz powód????????? nie rozumiem!!!! Co ty wygadujesz??????????
  5. A moze to dlatego, że Deniś nie podnosi swojej urocczej pięknej łapci jak sika? Mi sie wydaje, że to dlatego że żył z suczkami w boksie, i nauczył się od niech tak sikać. W każdym razie, bardzo bym chciała, żeby znaczył teren!!! Zeby inne psiury wiedziały kto tu rzadzi!!!
  6. Azir wiem mam ten dane, są FAŁSZYWE! Albo napisane na kogos innego
  7. Aha, zawsze zapominam napisac o tym... Jak chodze z Denisem na spacery, to on nigdy nie znaczy terenu, lecz strasznie wszystko obwachiwuje. Czy to dlatego, ze jest bez jajeczek???:( Dzis Denis pierwszy raz nie bal sie psa:) On jak przyjechal to wogole sie psów nie bał, bo przyzwyczajony był, a teraz... one ciagle na niego szczekaja, i on sie zaczol bac... a dzis sie przelamał! Podszedl do psa:) Co prawda, ten pies był mniejszy od Stokrotki i wygladal jak biegajacy klebek włoczki, ale zawsze cos:):):)
  8. Dzis Denisa odwiedzily dzieci:):):) dosyc dobrze sie z nimi rozumie, tylko zaczoł troszku podszczekiwac, wiec zabawa sie skonczyła... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/97/3bdab69dc14afbd4.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  9. O nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
  10. Rośnie jak na drożdzach! I jaki brzusiu duży...
  11. Psą nie tylko kompnie i odkleszczanie i karmienie dodaje uroku, ale przedewszystkim miłość którą dostaje, to je uskrzydla i czują się wspaniale, i wspaniale wyglądają!!!!!!!! Tak też było z twoją Łatka i moim Denisiem, który przeciez nie uległ radykalnej metamorfozie, a tak się zmienił!!!!!!!
  12. Oki ale bede w piatek w krakowie:) Wezme timbe na spacerek;)
  13. No własnie, zdjecie troche nie za bardzo... wogole nie widac jej uroku!!!!!
  14. Ja tam wole niebieską:) wygląda rozkosznie!!! A za druga biedna poróweczke oczywiscie trztmam kciuki!
  15. Jaki ma obśliniony słodki jęzorek:):):) A uszka obydwa klapniete:)
  16. Oj jaki śliczny Oskareczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudniutki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pieknisty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Aza muszą wziaść właśnie ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. No nie wiem, mój Deniś to zawsze ma apetyt...;) Ale takie maleństfo jak jak Polcia napewno traci apetyt w upale;)
  19. Zgadza sie, ja to bym go tylko sciskała, jest tak slodki, ze gdy go widze, rece mnie swędzą, i musze ich użyć. Denis jest najbardziej zagłaskiwanym psiorem na ziemi! Własnie dostal pycha pycha pycha obiadek, az mi slinka ciekla;) Pyszny makaronik i duzą iloscią miesa, ukradnietego z rondla, bo mama robila na obiadek:) Ale ja to tłumacze tak - ja miesa nie jem, wiec moje porcje zjada Deniś:)
  20. Oki, ale moze jeszcze jakiemus psiurkowi????? To mało 1 psior...
  21. Hihi skoro moje zdjecia takie szczesliwe to komu mam zrobic w pt? Bo wybieram sie do krakowa na egzamin...
×
×
  • Create New...