-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
spokojnie, narazie nigdzie ich nie wydaje i nie wydałabym! kiwi, przeciez tak nie napisałam! chodzi mi o to, ze wieszałam plakaty u siebie, i gdyby byl odezew to przeciez ja sprawdze domek, a nie zeby mar.gajko od razu przyjechała. Tylko tyle- pierwszy odesiew. Nic niekomu nie wydaje i nie przyszło mi to do głowy. A faktycznie w hotelu są, pomyliłam z innym psem, to od ciepła chyba...
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
black sheep replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Ludzie dozućcie jakiego grosika....:( -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
black sheep replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No tak, lepiej nie ryzykować. Zahirek w góre! -
Hehe chyba tak jak ja jesteś "córeczka tatusia" ale mój tata czasem jak się zaprze to nie da rady. W zyciu by nie pozwolił wziąść bidy na tymczas, zreszta ja mieszkam troche od krakowa. Resk to byl jego ukochany pies i cały czas porównuje Denisa z nim. A jak dla mnie, kazdy jest i byl niezwykły, nigdy nie powiem, że któregoś bardziej kocham. Reks umarł we wrzesniu 2001, ale kiedy o nim pomysle, od razu zbiera mi sie na placz, bardzo za nim tesknie. A teraz ide z Denim na spacerek!!!!!! :)
-
galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to gośku.'s topic in Grupa 7
Słodka kruszynka! a jak Łatka znosi upały? -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
black sheep replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Rany ale sie pogmatwało! Ma nadzieje ze to sie szybko wyjasni:( -
Kurde, a jest mozliwosc ze jeszcze beda o nim ogloszenia?
-
TATA juz chyba uległ Denisowi! To dla mnie szok, ale przestał nazywać do Reksem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedy usłyszałam jak mówi do niego Denis aż serce mi podskoczyło. Troszczy sie też, żeby miał wode, i żeby zamykać zawsze dokładnie bramke:)
-
[quote name='mar.gajko']Skarbie, moze najprościej byłoby gdyby w ogłoszeniach był mój nr telefonu; to bardzo uprościłoby sprawę 601 07 02 67.[/quote] Tak, ale ja mieszkam daleko od Krakowa, wiec chyba nie bedziesz przyjezdzac tu i ogladac ich domu i gadac z tymi zainteresowanymi osobami, skoro ja jestem na miejscu.
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
black sheep replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Ja tez nie wiem, ale tak napisała, chodzi mniej wiecej o to, ze zajmuje sie mało istotnymi sprawami, chodzi o przekret z tym oszustwem reebok-88. -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
black sheep replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
nie rozumiem dlaczego Kasia_m pousuwała wszysttkie posty i ne innych farach tez, na "oszustwo na allegro" pisala że to przez kłopoty w pracy z szefem, nie wiem czy tego tez nie usuneła, ale tak napisała. Ona jest prawniczką. Nie wiem co sie stało, to trzeba wyjasnic, ale byla tak poruszona sprawą oszustwa reebok-88, że wydawała się raczej dobrą osobą, nie wiem o co chodzi!!! Zupełnie!!! Moze to jakaś głebsza sprawa. -
:) JPII to niesamowity człowiek:):) Mam dosyc tych upałów, Denis tez, nawet wody mu sie nie chce pić, jesc tez. Lezy jak trup. Ide robic obiadek dl niego;)
-
Hehe facet chyba nie burak, tylko ma duzo dzieci, a wczesniej czytalam, ze malamutki lubia spokuj, wiec teraz nie wiem. Narazie sie nie odezwal od wczoraj, ale spoko, mam jego mail, mam jego telefon, nie puszcze mu plazem bark psa, napewno mu cos "wcisne". Jesli nie bedzie chcial malamucikow, to napisze, zeby powiedzial o jakim piesku marzy, a wtedy poedesle sie mu fotki.
-
Kojca zdjec chyba nie dam, bo go nie lubie, Denis jest przyzwyczajony, ale i tak zamykamy go tam tylko gdy trzeba, np. gdy mamy duzo gosci i ciagle jezdza auta, no i na noc. A buda w serduszka??? Myslałam ją lakierem bezbarwnym pomalować... Eh... no i jeszcze dach nie wiem z czego. Serduszko moze jedno na koncu umieszcze;) ale nie wiecej, bo tata i tak mowi ze zupelnie zwariowałam wiec nie chce kolejnych powodow mu dawac. Farbe z wczorajszego malowania mam dalej we wlosach, i nie chce zesc z skory, mam jej troszke na nogach i rekach, mylam sie w jakichs ropuszczalnikach, ale nadal troche jest, a tu zaraz trzeba do kosciola isc... jak ja bede wygladac. Wszystko przez Denisia:):):)