Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. hehe, a co dał mojemu Denisowi? zdolność do wchodzenia w ściany? niewiem, mam nadzieje ze odkryje w nim jakiś talencik!:):):) a co u Poluni?
  2. spokojnie, narazie nigdzie ich nie wydaje i nie wydałabym! kiwi, przeciez tak nie napisałam! chodzi mi o to, ze wieszałam plakaty u siebie, i gdyby byl odezew to przeciez ja sprawdze domek, a nie zeby mar.gajko od razu przyjechała. Tylko tyle- pierwszy odesiew. Nic niekomu nie wydaje i nie przyszło mi to do głowy. A faktycznie w hotelu są, pomyliłam z innym psem, to od ciepła chyba...
  3. Ludzie dozućcie jakiego grosika....:(
  4. No tak, lepiej nie ryzykować. Zahirek w góre!
  5. przyjaciel koników, ty to masz z tymi długami! malamuciki sa w domu tymczasowym:)
  6. mar.gajko, ale nie ma takiej potrzeby, daj sobie czasem pomoc, trzeba wspolpracowac!!! chce pomoc, i naprawde dla mnie to szczyt szczescia, gdyby ktos zadzwonil i ja bym miala obejrzec to miejsce:)
  7. Hehe chyba tak jak ja jesteś "córeczka tatusia" ale mój tata czasem jak się zaprze to nie da rady. W zyciu by nie pozwolił wziąść bidy na tymczas, zreszta ja mieszkam troche od krakowa. Resk to byl jego ukochany pies i cały czas porównuje Denisa z nim. A jak dla mnie, kazdy jest i byl niezwykły, nigdy nie powiem, że któregoś bardziej kocham. Reks umarł we wrzesniu 2001, ale kiedy o nim pomysle, od razu zbiera mi sie na placz, bardzo za nim tesknie. A teraz ide z Denim na spacerek!!!!!! :)
  8. Słodka kruszynka! a jak Łatka znosi upały?
  9. Rany ale sie pogmatwało! Ma nadzieje ze to sie szybko wyjasni:(
  10. No i jeszcze wyszczotkuje śliczniutko, zeby piesek byl ładny i szybko znalazł domek!
  11. Oj Jasyrku wytrzymaj do piatku jak twoja cioteczka black_sheep Cie odwiedzi, wyprowadzi, zrobi ładne foteczki i wymiziunia za wszystkie czasy!
  12. Kurde, a jest mozliwosc ze jeszcze beda o nim ogloszenia?
  13. TATA juz chyba uległ Denisowi! To dla mnie szok, ale przestał nazywać do Reksem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedy usłyszałam jak mówi do niego Denis aż serce mi podskoczyło. Troszczy sie też, żeby miał wode, i żeby zamykać zawsze dokładnie bramke:)
  14. [quote name='mar.gajko']Skarbie, moze najprościej byłoby gdyby w ogłoszeniach był mój nr telefonu; to bardzo uprościłoby sprawę 601 07 02 67.[/quote] Tak, ale ja mieszkam daleko od Krakowa, wiec chyba nie bedziesz przyjezdzac tu i ogladac ich domu i gadac z tymi zainteresowanymi osobami, skoro ja jestem na miejscu.
  15. Ja tez nie wiem, ale tak napisała, chodzi mniej wiecej o to, ze zajmuje sie mało istotnymi sprawami, chodzi o przekret z tym oszustwem reebok-88.
  16. nie rozumiem dlaczego Kasia_m pousuwała wszysttkie posty i ne innych farach tez, na "oszustwo na allegro" pisala że to przez kłopoty w pracy z szefem, nie wiem czy tego tez nie usuneła, ale tak napisała. Ona jest prawniczką. Nie wiem co sie stało, to trzeba wyjasnic, ale byla tak poruszona sprawą oszustwa reebok-88, że wydawała się raczej dobrą osobą, nie wiem o co chodzi!!! Zupełnie!!! Moze to jakaś głebsza sprawa.
  17. No niestety, juz dostałam wiadomość, nie wezmą ich... Nie mają warunków wystarczająco dobrych. A że razem to wiem!!! Podesle mu te zdj.
  18. :) JPII to niesamowity człowiek:):) Mam dosyc tych upałów, Denis tez, nawet wody mu sie nie chce pić, jesc tez. Lezy jak trup. Ide robic obiadek dl niego;)
  19. Hehe facet chyba nie burak, tylko ma duzo dzieci, a wczesniej czytalam, ze malamutki lubia spokuj, wiec teraz nie wiem. Narazie sie nie odezwal od wczoraj, ale spoko, mam jego mail, mam jego telefon, nie puszcze mu plazem bark psa, napewno mu cos "wcisne". Jesli nie bedzie chcial malamucikow, to napisze, zeby powiedzial o jakim piesku marzy, a wtedy poedesle sie mu fotki.
  20. Kojca zdjec chyba nie dam, bo go nie lubie, Denis jest przyzwyczajony, ale i tak zamykamy go tam tylko gdy trzeba, np. gdy mamy duzo gosci i ciagle jezdza auta, no i na noc. A buda w serduszka??? Myslałam ją lakierem bezbarwnym pomalować... Eh... no i jeszcze dach nie wiem z czego. Serduszko moze jedno na koncu umieszcze;) ale nie wiecej, bo tata i tak mowi ze zupelnie zwariowałam wiec nie chce kolejnych powodow mu dawac. Farbe z wczorajszego malowania mam dalej we wlosach, i nie chce zesc z skory, mam jej troszke na nogach i rekach, mylam sie w jakichs ropuszczalnikach, ale nadal troche jest, a tu zaraz trzeba do kosciola isc... jak ja bede wygladac. Wszystko przez Denisia:):):)
  21. Ufffffffffffffffffffffffffff kamień z serca!!!!
×
×
  • Create New...