-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
O Kiwi, ty zamiast zajmowac sie podróżą tu do mnie zaglądzasz... Nowe zdjecie masz;) To nie tak ze ja go zawsze gonie, tylko wtedy puscily mi nerwy, bo gdy do mnie podchodzil, to zawracal pół merta przedemną. Denisa nie jest tak latwo wytresowac:( Elso, dobrze ze przynajmniej wy macie sie z czego posmiac. Ale po ogrodku nie gonilam na czworaka szczekająć, tylko jak juz siedział zamkniety w domu (czytaj "wiezieniu"), bo chciałam, zeby sie nie obrażał i nie bał mnie. Pozdrówka:*
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Brawo! Teoś na spacerek:) -
Denis dziś dał się we znaki. Znowu pada dzis. I znowu wariował na deszczu. Wariat byl przemoczony, wiec gonilam go po całym ogrodku, a ten nie chciał sie złapać! Chował sie i uciekał! Szlak mnie juz zaczynal trafiać, bo cała bylam mokruteńka! A ten zwierz sie ze mna bawi w kotka i myszke!!! Wkoncu go dopadłam, naszczeście, ale trwało to dosyć długo. Za kare dostał dużą miske ulubionej karmy;p Nie umiem sie gniewać na ten słodki pychol. Potem go wytarłam, i tak wymiziałam że szok. Za wszystkie czasy. I wycałowałam, po łapkach, po brzusiu. A potem udawałam psa, i szczekałam do Denisa (juz wczesniej pisałam, że zwariowałam) Biegałam nawet na czterech łapach... Nie wiem co myslał Denis, ale podobało mu się:) Tez na mnie szczekał, i biegał wesoło:) Drań. Ja takie rzeczy dla niego robie, a on? Ucieka po całym ogródku! Denis bardzo chce sie zapoznać z tutejszymi psami, ale te na niego tylko szczekają...:( Wiec o ja mialam innego zrobic? Przeciez mu smutno, tak samemu...
-
No ci z allgero obiecali sie tym rzetelnie zajac. Dziwczyny piszcie wazne info na priwy!!!!!!!
-
Ja bym poszła, bo jestem poszkodowana. Kasia_m co moge zrobic? Moge to u nas zglosic? Mieszkam w malopolskim, w beskidach. Dodam tylko ze ten "milosnik zwierzat" caly czas zaglada na "off topiki" pewnie tylko po to, zeby nazbierac postów!!! Jedynie 2 razy zajrzał na "psy w potrzebie" i dał po jednej jedynej odpowiedzi!!!
-
Nie rozumiecie ze w ten sposob tylko bardzo pomozecie? Badzcie odwazne!!! Zgloscie to na policje!! Naprawde, ja mieszkam za daleko zeby to zrobic!!!
-
juz dawno zgolsilambym to na policje, gdybym tam mieszkala!!! Kurde dziewczyny!!! Blagam was, zrobcie to!!!
-
Jesli myslisz ze to sie tak skonczy to bardzo mnie rozsmieszyles!!! Allegro juz wszczelo dochodzenie, wiem o tym, bo zostalam osobiscie poinformowana! Tu nie chodzi o 2 zł tylko o duża kase i nie ujdzie ci to na sucho, wylądujesz w pierdlu. I wiesz co? Wcale nie wspołczuje! Czekam na dowod wplaty moich pieniedzy.
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Do góry Teoś!!! -
mamy nr jego konta, mamy nr telefonu, kazdy policjant, napet slepy i uposledzony go znajdzie, to banał. sprawa powinna bardzo syzbko zosatc zamknieta,i on zamkniety i to na dlugo!
-
Nie to napewno nie ona, pewnie siostra, albo kolezanka, nie wierze zeby to byla ona!!! Po pierwsze bardziej prawdopodone jest ze to chlopak, dziewczyny sa mniej zdolne do czegos takiego. Po drugie, od juz kiedys jak go widzialam na forum, wypowiadal sie jak chlopak. Nie wiem co myslec o tym wszystkim. Szok.
-
ale 250 to za mało!!!! My żadamy wszystkich pieniedzy, lepiej niechc sie tak stanie, bo sie wtedy naprawde wkur.... a ze mna lepiej nie zadzierac, przyjade nawet do niego do domu z policja.
-
Napewno suma byla wieksza, o mailach o aukcji wiem, bo do mnie tez napisał, ja tego nie zostawie tak sobie, jesli allegro nie wezwie policji, trzeba bedzie to zrobic. Tu chodzi o bardzo duza kwote, nie o ukradzenie batonika. I o to, w jak chaniebny sposób to robił. I ta bezczelnosc, zeby pisac maile, i wystawic sie na dogomani z tym debilnym apelem! Trzeba byc debilem, zeby sie nie pomyslec, ze dogomaniacy nie poznaja tego psa, i to jak szybko!
-
Oto jego komentarze, mój tez tam jest... jaka bylam biedna naiwna.... kliknij tu
-
Własnie mnie oswiecilo! Mozna miec wszystkie osoby ktore wplacily kase dla tego pajaca z listy jego komentarzy;D Tylko nie wiadomo po ile wplacily. Mam nadzieje ze ci z allegro szybko go dopadna!
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
black sheep replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
No tak, sliczne ma to uszka, i sliczny jest cały! Pomyslec ze gdyby nie wy, moglby zostac uspiosny;( A tak, jest wesołym, slicznym pieskiem!!!!!! -
heh Marka, kto to wie... Ale to naprawde okropna historia!
-
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
No to ze dom bez zwierzat napisałam:)