Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [B]Ładne mam ząbki???[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/71adf9d579df9d14.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Wielki nochal, hihi:) :[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/4af484a25fac35aa.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  2. Buda jest ocieplana tylko z góry, szczerze mowiac myslalam ze facet ociepli, bo mu mowilam, policzy sobie zreszta jak za ocieplana, ale powiedzial ze deski sa grubsze niz normalnie i ze nie trzeba, zreszta w najwieksze mrozy DENIS nie bedzie siedzial w budzie!!! O nie, do tego jeszcze nie dopuszcze! Zaraz dodam 2 smieszne foty i ide zakratkowac Denisa, bo jeszcze biega:)
  3. [B]Widze Cie....:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/a1075d588b416c92.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Taki jestem piękny!!!:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/38169454aa79ac99.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/2f019446f053395c.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  4. czyli moze byc taka buda? bo nie wiedzialam czy niedorabiac jeszcze tarasu:) hihi jeszcze mam zdjatki z różami to wstawie:)
  5. Powiesiłam plakaciki, juz nawet znikają telefony, ale dzis ktos urwal, nie wiem jakiego ch... wredny cham, po to zebym jutro nowy przywiesila! :D
  6. Napewno!!!!!!!!!! A ty Patia, juz lepiej pożegnaj sie ze Stokrotą, bo teraz juz napewno znajdzie domek!!!!!!!!!!!!!!!!! Ona jest piekna!!!!!!!!!! Boska !!!!!!!!! Cudna!!!!!!!!!!!!!
  7. Biedny malutki piesek. Wierze że teraz jest szczesliwy, i wesoło bieda, musi tak być, poprostu musi, inaczej świat nie ma sensu.:-( :-( :-( :-( :-( ['] ['] [']
  8. Piekne zdjecia!!!!!!!!!!!!! Wiedzialam ze sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz szybko biegne na allegro, usunąć Franusia:):):)
  9. Jeszcze zrobie ładnie dach, i pomaluje ją jakierem przeźroczystym, w srdku posprzątam i wyściele kocykami i poduchami, i co? Nie ma tak źle???
  10. [CENTER]Tak wiec zdjecia z dzisiejszego dnia, troche Denisa, troche jego nowego domku:) [B]Leże sobie:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/6c3c70428445d0eb.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Wśród róż:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/06d56f12b3794005.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Zieeeeeeew:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/d08f9f1f74e313c0.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]No i buda:):):) :[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/4308acdd49bd8493.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]W środku:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/a47d394f01edd009.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Wychodze!:) :[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/51ed7dac833c6f48.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Denis i buda;) :[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/5da1832095804a58.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [/CENTER]
  11. O rany:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( takie zle wiesci!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
  12. hehe bardzo lubie takie opowiesci:)
  13. Moi tak samo, kiedy mówie komuś, że są ludzie, którzy też tak jak ja kochają zwierzęta, chwytają sie za głowe. Ja od urodzenia tylko pieski, kotki i inne:) Nigdy nie zabiłam zwierzecia (celowo) mawet muchy latające po domu chwytam i wyzucam. Jedynie kleszcze usmiercam, pasożytujace na moim kocie. I czasem jak sie wkurze to komara:) Bo mam uczulenie straszne!
  14. O ile Franus jej nie zje, mój by zaraz zjadł. Ale wyglądał by oglotowo!!!! Strasznie mocno trzymam kciuki!
  15. Oby oby oby!!! Musi tak byc!!!!!!!!!
  16. Jaka ładna historia droga Wiedźmo!!!!!! Jesteś cudowna!!! Zrobiłaś z przybłedy ksieżniczke!!! Co ja mówie, królową!!! Jest pieknista!!! Poprostu cudna młoda dama:):):) Gratuluje Ci tej bardzo bardzo dobrej decyzji! I czekam na kolejne opowiastki!!!
  17. Wiedzmo zamiescilam juz twoje piekne zdjecia, i z tego miejsca ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO GALERII CHARTÓW!!!!!!!!!! (boże jedyny, nie wiem przez jakie "H", przypominam ze jestem dys...) Wiedzmo, ja tez tak wlasnie robie, rozpuszczam tabletki w wodzie i dodaje do sniadanka, a zlecone sa one przez weta, oczywiscie!!! Denis jak je bierze jest o wiele lepszy. Dzis przywiozłam Denisiowi jego pałac! Piekna wielka bude! Jest naprawde sliczna! Jutro beda zdjecia. Denis napoczatku sie jej bal, a potem wskoczyl i trudno bylo go wyciagnać. Jest tak duza, ze Denis moze stać w niej bokiem, do sufitu nie siegnie nawet na palcach, a na dlugosc jest jak półtora Denisa:) Jest jak na bernardyna!!! Denis moze w niej tańczyć!!! Tylko była bardzo, bradzo droga, mamusia black_sheep narazie wplaciła połowe... Jestem bankrutem:( Ale Denis jest zadowolony i to sie liczy!!! Zobaczycie jutro fotki, to najładniejsza buda na świecie! Jest zbudowana jak dom. Tylko jeszcze nie pomalowana i nie ma nic na dach, tylko deseczki, ale to sie zmieni:)
  18. i cd. zdjeć Łatki: [CENTER]Mogę pozować, jestem fotogeniczna!: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/91c2c686edf2e8df.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]No o co chodzi? Tu wygodnie!!!: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/778fc7316331da6d.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]O, ptaszki:) : [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/a5fd93bee45d9ad1.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]Piesek chrapie na kanapie:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/1a38206eccde7dce.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [LEFT]PS; Droga Wiedźmo, jedno zdjecie nie chciało sie dodać:( A takie śliczne:([/LEFT]
  19. Oto zdjecia [COLOR=red][B]ŁATKI[/B][/COLOR], której panią jest [B][COLOR=red]Wiedźma[/COLOR][/B]: [CENTER]Łatka:loveu: : [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/a5e27cf69d7c0651.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Baaardzo fotogeniczna!:loveu: : [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/ad35cadb861ce692.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Co tam znowu?!: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/7d121948e57206cc.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Co w trawie piszczy:eviltong: : [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/8299a77becd1128b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Lady tuaczki: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/df451d0dcc1e0be8.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Moze tu zostane... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/c047dd4a190ceb40.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [/CENTER]
  20. Fotki cudne!!!!!!!!!!! Cudne cudne cudne!!!!!!!!!!!!!! Oby szybko wyzdrowiał!!!!!!!!!
  21. Tak Franus bedzie musiał udawac malutkiego... nie wiem jak mu sie to uda;P Ale jestem pewna ze ich oczaruje!!!!!!!!!!!!!!!! Juz bym sie cieszyła!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...