Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. No Aga, świetnie że sie w koncu zdecydowaliście!!! Zahirek trafił do naj cudniejszego domu na Ziemi!!!!!! Hura!!!!!!!!:):):):) Trzymajmy kciuki, żeby ta pani wzieła Ciapka... Ciapus zasługuje na kogoś dobrego.
  2. Kupilam dzis Deniskowi dluzsza smycz:) Bo stara byla krotka i wogole kupiona do schroniska. Teraz spacerki beda jeszcze lepsze:)
  3. to tak jak u świnki:) troche sie na tym znam, obcinam jej te pazurki dobre 4 lata . Ale dzi probowałam Deniskowi obciąć, niestety do tego trzeba przynajmniej dwóch osób, kręci sie że szok. Ledwo kleszcza wyrwalam. Czy w schronisku szczepia i czy wogole sa jakies szczepienia na choroby odkleszczowe?
  4. Niestety zbyt duzo zlego spotyka nas ostatnio... ciagle cos smutnego... moze w koncu jakies pozytywy!!! najwyzszy czas...
  5. :( Biedny jasyrek... Co mu pozostalo... Biedne stare zwierzątko...
  6. no tak, nie da sie ukryc, przez skawine nie jeździ, ale może Miga wsiada po drodze, nie wiem. Denis leży trupem, wczoraj dał niezły koncert szczekow...:( Ma dlugie pazurki, nie wiem czy samemu mozna mu je obciac? Swince zawsze ja obcinam:) Pewnie juz dawno powinnam to zrobic... Obcielam mu jeden, bo byl strasznie dlugi i zakrecony! A reszta myslalam ze sie zedrze na betonie, bo caly czas biega. A tu nic.
  7. Czarodziejko ostrzeglam Cie juz...;):):):) A ta aukcja wydaje mi sie dziwna, tylko dlatgo ze mają "nasz" krakowski banerek... Po co im? Skoro sa w Rudy czy Katowic. Jest tam wogole schronisko? http://www.allegro.pl/item114814390_masz_serce_pomoz_nam_.html
  8. napisalam do tej osoby, ale czy to nie wasze podstepy?;)
  9. tam ktos oferuje 400 zl!!! trzeba go uprzedzic!!!!!!!!!!!!
  10. nie kupuj sprawdze bo sprzedaje w kiosku;p
  11. No coz, kazdy dogomaniak by chcial, zebyś razem z Berusią wzieła Zosie... Ale musisz sama zdecydowac czy dasz rade... Co do oczka to nie mam pojecia, mi ropieją oczy zazwyczaj gdy sie przeziebie.
  12. podajcie link bo gdzies mi przepadl, do tej z fundacji
  13. na wszelki wypadek tez zglosilam naruszenie, ale oni mnie chyba ignoruja, bo ciagle cos od tych z allegro chce...
  14. Miga a co do busa, (teraz mi sie przypomniało) to ja zawsze jezdze do Krakowa "JORD BUSEM" i kiedy tylko moge, a zazwyczaj tak jest bo wsiadam na poczatku, siedze w samym tyle, po stronie kierowcy od okna:) A moje zdj zobaczysz jak klikniesz na avatarek... czyli czekam aż mnie "zaczepisz":)
  15. :) heh, ja odmowilam z pięć koronek, więc jestem tego pewna!:)
  16. dlaczego ta aukcja na allegro nie jest jeszcze zablokowana?? zglaszaliscie naruszenie???????????
  17. witaj wiedźmo, witaj faro, jak milo sie spotkac w tym przemilym temacie:)
  18. podobno w Harbutowicach jest tez. ale moze sie cos trzeba dowiedziec, skoro to moje bliskie tereny...
  19. Ja mieszkam blisko wadowic, bede tam jutro, popytam czy jest jakies schronisko w Zatorze, ale pewnie nie ma.
  20. Ja juz nawet nie komentuje tego co sie dzieje, poprostu zawsze i ciagle jakies problemy, szlak czlowieka trafia! Niestety, trzeba sie pogodzic z tym, ze zawsze tak bedzie. Dzis mialam rodzinno-wycieczkowy dzien, wiec nic ciekawego nie napisze, przynajmniej o Denisie, bo caly dzien bylam poza domem. Po obiadku odrobilam spacer z Denim i ruszylam z tatą na podboje naszych gór. O mało nie stracilam życia... Bo wjechalam z tata jeepem do rowu wielkiego i o mały włos auto sie nie przewróciło... Musielismy wzywac pomoc i wyciagac auto, a zanim dojechali trzeba bylo trzymac auto, bylo strasznie!!!! A gdyby mi sie coś stało... Co by sie wtedy bylo z Denisem to nie wiem...
  21. :( Zahirek slodki skarbie szukamy domku dla ciebie! A moze wywiesic plakaciki u mnie?
  22. aha, wiec nikt nie dzwoni w sprawie tej słodkiej istoty:(
  23. Berusia Do Zuzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...