Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [quote name='moana']A jak mam to robić? Jaak? :)[/quote] Wszystko tak samo jak robiłaś, tylko ty wklejasz pewnie link "miniaturka na forum", a najlepij dać "pełen rozmiar na forum" i tylko tyle:) Rozumiesz?
  2. Aukcja na allegro ma bardzo dużo wyświetleń, gapiów jest wielu, ale w nikim serce nie pękło!
  3. Nikt nawet nie popatrzył na nowe foty Teonia, a taaaaaaaaki był szczęśliwy na spacerku! I nawet nie ma się z kim tym szczęściem podzielić!
  4. Teo Łysolku przypominaj się!!!!!!!!!!!!!!
  5. Czy nie znajdzie sie nikt, kto weźmie Timbunie na tymczasik...
  6. oj biedne jamnicze uszka, to trzeba kołderkowo leczyć koniecznie:)
  7. [quote name='Faro']A czy Denis dostaje makaronik ? (bo jesli tak to sie nie dziw , ze jest kluseczką)[/quote] Staram się unikać makaroniku:) Raczej nie dostaje, choć zdaje się wczoraj jadł makaron...:roll: Je raczej domowe jedzonko, albo takie psie puszki, 1,25 kg, ale raczej pół na dzień, tylko ze oprócz tego sniadanko i kolacyjke. Na śniadanko zazwyczaj mleczko pije, i coś do tego, na obiadek coś domowego, albo tą puche z karmą, a na kolacyjke to też różnie. Chyba odżywia sę dobrze, bo ma ładniutkie qupki i ładną, błyszczącą sierść:) Ale co tam, fajny jest taki tłuścioszek do przytulania:) (tylko żeby sie jeszcze chciał przytulać)
  8. Ja i tak nalegam na jakieś zdjęcie, żeby porównać jej wzrost, jestem niewierna niczym Tomasz:)
  9. Ale nadal jestem mamuśką nadwrażliwą... Dziś w nocy było ciepło, ale wiał mocny wiatr (halny). Denisek spał na polu, w kojcu. A ja cały czas się martwiłam, że może za bardzo wieje, nie wiem, że może mu się coś stać. Do 2.30 w nocy nie mogłam zasnąć. Kręciłam się, nadsłuchiwałam, czy aby nic złego się nie dzieje, czy Deniskowi nic się nie stało. No i nie wytrzymałam. Doszłam do wniosku, że nie zasnę, dopóki nie będę pewna że wszystko jest ok. Oczami wuyobraźni widziałam, jak Denisek boi się, albo że coś mu spadło na śliczny łebek:( Wstałam, poszłam do kojca, o dziwo Denis spał jak zabity (kto by pomyślał...) wziełam to 100 kilo na ręce i zaniosłam do domku, na jego domowe posłanko. Nie był zbyt zachwycony, ze go budze i przenosze:) ALe przynajmniej ja mogłam zasnąć spokojnie:) (do czasu, jak za oknem nie usłyszałam strasznych miałków kocich... a może to moja kotka jest w niebezpieczeństwie? I znowu to samo...)
  10. FARO już nie raz to pisałaś i cieszę się z tego, że COŚ z tym moim tłuściochem osiągneła:)
  11. [quote name='AgaG']jesli denisek tyje, to albo dawaj mu specjalną karmę dla grubasów (o ile lubi suche jedzenie) albo tylko ryż a marchewka i chudy kurczak a cały rosół odlewaj. Ja tak moje grubaski karmię. :lol:[/quote] Denisek lubi suchą karme, nie wiem tylko czy mama zgodzi się NIE DAĆ mu rosołku, bo ona strasznie chce żeby Denisek "dobrze wyglądał" :) Tak jak to z mamami bywa...:evil_lol: Ale zobaczymy:) To starszne, że Dnisek pęka w szwach, a niektóre pieski głodują:shake:
  12. [quote name='Trop'] PS. Czy w forum jest jakaś cenzura automatyczna? nie mogłam ostatniego słowa (tego podkreślonego) zapisać, bo ciągle gwiazdki mi się pojawiały w środku, aż zdałam sobie sprawę, że te literki wygwiazdkowane ułożyły się w brzydki wyraz.:lol:[/quote] Zako****e zako****e hehe nie widziałam o tym:) ale śmieszne, już nawet zakochac się nie można:)
  13. No nie z prądnika? Jak ja to przeżyje;):P Mam nadzieje ze państwo wkrótce się odezwą
  14. Timba strasznie jest biedna, jest dosyć masywna, z trudem chodzi:( Mimo to ma wesołą mordke...
  15. [quote name='jotpeg']dzisiaj usmiechnietego Nortona mozna podziwiac w gazecie wyborczej! oby sie poszczescilo...![/quote] ojej szkoda ze wczesniej nie przeczytałam to bym go sobie oglądneła w tej gazecie:)
  16. Deniś jest cudny, kocham go strasznie, taki mnie dołek dopadł wtedy:( Czasem ma się żal, że Denisek " nie posiedzi" że nie chce się przytulać, że gryzie, ślini, goni, ale przecież jest młody, to może się wszystko zmienić. Niech się wyszumi:) Na starość pewnie będzie troszke inny:) Może nawet ZMĄDRZEJE :) Denisek jest nawet grzeczny jak go zaczynam szczotkować, stoi chwile, jakieś 3 min bez ruchu:) Aga, Zuzia, dzięki za słowa otuchy!:) Za to ma straszny apetyt, poprosatu załamka! Moze jakieś dania dietetyczne, nie wiem co mu dawać, ciągle głodny, i taki grubas jest że szok. Ledwno chodzi, a na początku to nawet wyszcuplał. W sumie to ja lubie takie grube zwierzątka, kotek jest narazie chudy, ale w zimie bije wszystkie rekordy:) Świnka też, pęka w szwach:)
  17. Jejku, albo mi sie wydaje, albo POLA urosła ładnie! Kurde jakieś zdjęcie z tobą, jak ona stoi by się przydało, bo nie umiem ocenić jej wzrostu:) Przecież była maleńka! A co do fotek, to czy nie ma tam opcji pełen rozmiar na forum? W fotosiku tak jest, [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL], ja tak zawsze wstawiam.
  18. hehe Jagienko, o to też, ale to nie jest przecież najważniejsze! Ale ty jesteś:) Jejku wydaje mi się że Morda nasza przypadnie im do gustu! Niech się psinka juz pakuje!:)
  19. super fotki:) widać że ma się psinka jak w raju! Moano, lepsze będą jak wstawisz linki "pełen rozmiar na forum"
  20. Z kąd ten telefon? Tropik mów!! Co mówili? Skąd są?
  21. [quote name='zuziaM']Co powiecie na takiego prawdziwka ? ? ? ? ? ! ! ! ! ! O mamusiu!!! Ale byczek!!!!
  22. Ja też mam kłopot z Deniskiem, ciągle je, ludzie się śmieją jak do nas ktoś przyjdzie, że taaaki grubasek:) A przecież ciągle biega! Dobrze że ty Aga masz wszystko pod kontrolą:)
×
×
  • Create New...