-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Żeby wybrać, trzeba znać. Matko, ale rasy wymyślasz. Ucho nie słyszało, oko nie widziało. Koty tez niszowe ostatnio?
-
To było tak: Brązowa1 zaangażowała się w pomoc schronisku w Dąbrówce k/ Wejherowa, to ja z nią, bom usłuchana jest. Na dzień dobry powitała ją miedzy innymi ONA, biedniutka, nieszczęsliwa, wystraszona i taaaka... że nic tylko siąść i płakać. Mała była tak zrozpaczona, że tydzień nie tknęła nic poza wodą. [URL="http://img195.imageshack.us/i/aaschrondabrowka007.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6505/aaschrondabrowka007.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img38.imageshack.us/i/aaschrondabrowka006.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8948/aaschrondabrowka006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img295.imageshack.us/i/aaschrondabrowka003.jpg/"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/3359/aaschrondabrowka003.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img17.imageshack.us/i/aaschrondabrowka004.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2660/aaschrondabrowka004.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img17.imageshack.us/i/aaschrondabrowka005.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3897/aaschrondabrowka005.jpg[/IMG][/URL] Sami widzicie, plaskate to, kurduplate, ślepia jak guziki - bulwa jak nic! Sprężyłam się, zebrałam w sobie i odważnie rzekłam do Brązowej: dobra, bulwa jest moja, ja ją ogłaszam :p Co prawda szybko spadłam na ziemię, bo okazało sie, ze jej historia jest zawiła i smutna, a przy okazji duuużo się działo, ale... wśród licznych maili od chętnych na Saszę - wśród nich różnej masci rozmnażaczy, podpuszczaczy i ciekawskich - pojawił się TEN, na który czekałam. Konkretny, serdeczny, przepełniony poczuciem humoru. Dla mnie pelen nadziei na dobry dom. Pani Kaja szybko przeszła od słów do czynów. [B][COLOR=darkred]Sasza, wystrojona w nowe czerwone szelki, odjechała dziś z Wejherowa do Szczecina :multi:[/COLOR][/B] Jeszcze jadą. Sasza wskakuje na kolana swojej Pani, pilnuje jej, pozwala głaskać się synowi. Zmęczeni, wycieńczeni przeżyciami całodziennej podróży zmierzają do NOWEGO DOMU Saszki :multi: :loveu: :multi: Jako sprawczyni niejakiego zamieszania, bardzo dziekuję pracownikom schroniska w Wejherowie za wszystko, co zrobili, aby ta adopcja miała szczęsliwe zakończenie. DZIĘKUJĘ!!! Pani Kaju, czekamy! ;) Brązowa, ona ma już zamówioną adresówkę :siara:
-
:p przezyłam przecież! Czekaj, zaraz ci Maupa da za tą szczerość :evil_lol: Moge na yorki się przerzucić, one ostatnio mniej chodliwe... może na kotki lepiej.
-
Malwinka-słoneczko do przytulania.MA DOM .Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Fiks :loveu: My chętnie stworzymy dąbrówkowy tercet, kwartet ... i jak tam dalej leci. Oby nas jak najwiecej :lol:, to przekłada sie na domy. A one tak potrzebne. Fiks, ja ostatnio nie mogę na gumtree zdjęc wklejać. Ciągle błąd i błąd, może wiesz o co chodzi? -
Malwinka-słoneczko do przytulania.MA DOM .Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fiks']Akuszko będziesz robić małej ogłoszenia? Bo jakby co to ja mogę zrobić.[/QUOTE] :lol: zrób, ja już ich trochę mam, pomoc się przyda. -
Sznaucerek Frolik-więziony w komórce MA DOM!Dąbrówka k/ Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Powodzenia mały! [url=http://www.allegro.pl/item725796104_sznaucerek_frolik_wieziony_w_komorce_pokochaj.html]Sznaucerek Frolik - więziony w komórce. Pokochaj (725796104) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Sznaucerek Frolik-więziony w komórce MA DOM!Dąbrówka k/ Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dobra!!!:lol: -
Sznaucerek Frolik-więziony w komórce MA DOM!Dąbrówka k/ Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
CUDO!!!!!!!!!!! Zaraz dam go na allegro i... znowu bedzie dym :diabloti: -
[quote name='Maupa4']No dał sobie Żwir skarpetę założyć. Z chodzeniem był dramat. Zdjąć nie potrafił. No ale od czego ma głuche "rodzeństwo" ? POMOGLI :multi: Od razu schowałam żeby ... nie zjedli ...[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jak to zrobili? Od razu przypomina mi się historia z moją koteczką po sterylce. Miała kubraczek, taki normalny, zawiązywany na grzbiecie. Przy mnie chodziła w nim normalnie, ale gdy wracałam z pracy do domu, zawsze miala go zdjęty i brzuch wylizany. A co dziwniejsze, rozwiązane wszytkie "sznurówki", sztuk 4. Zachodziłam w głowę, jak to możliwe?! Którejś soboty podpatrzyłam. Leżę w łóżku, jeszcze drzemię, ale kątem oka widzę: Tina podeszła do Toli, poobcierała się o nią, powyginała, posmyrała kokardkami nos i... zabawa gorowa! Tola rozwiązała wszystkie sznurówki, sznurki to przecież super zabawa :lol: Nocna Chatka Baby Jagi - CUDO!!!
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No, nareszcie! Znowu WACI RZĄDZI! :evil_lol: Fajne te fotki, śmieszna Waciula i jej minki. Ale myszki rzeczywiście urocze :lol:, A jakie pasibrzuszki, ho ho! -
Malwinka-słoneczko do przytulania.MA DOM .Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O rany, Brązowa, dużo masz jeszcze takich pluszaków w rękawie? takie pieski... Kto pokocha Malwinkę? -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja cupnęlam sobie w kąciku i podglądam ;) W konkursach nie startuję, bo cieniutko u mnie z rozpoznaniem florystycznym.. Ale ciekawość zmusza mnie do ujawnienia się. Czy figowiec owocuje? -
Dzięki ciotki :lol: też się szalenie ciesze,aż odetchnęlam. Naleśnik jeden, ale taki "zdrowy", swoja porcję psiego żarełka tez dostała :oops: