Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Ooo, Brazowa przyszła sobie ilżyć :evil_lol: Kuku!!! Przyszłam się przywitać :lol: z pęknym Filem też. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/byldozka-sasza-wyruszyla-ku-swemu-przeznaczeniu-siedzi-na-kolanach-swojej-pani-145227/[/url]
  2. Żeby wybrać, trzeba znać. Matko, ale rasy wymyślasz. Ucho nie słyszało, oko nie widziało. Koty tez niszowe ostatnio?
  3. To było tak: Brązowa1 zaangażowała się w pomoc schronisku w Dąbrówce k/ Wejherowa, to ja z nią, bom usłuchana jest. Na dzień dobry powitała ją miedzy innymi ONA, biedniutka, nieszczęsliwa, wystraszona i taaaka... że nic tylko siąść i płakać. Mała była tak zrozpaczona, że tydzień nie tknęła nic poza wodą. [URL="http://img195.imageshack.us/i/aaschrondabrowka007.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6505/aaschrondabrowka007.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img38.imageshack.us/i/aaschrondabrowka006.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8948/aaschrondabrowka006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img295.imageshack.us/i/aaschrondabrowka003.jpg/"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/3359/aaschrondabrowka003.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img17.imageshack.us/i/aaschrondabrowka004.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2660/aaschrondabrowka004.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img17.imageshack.us/i/aaschrondabrowka005.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3897/aaschrondabrowka005.jpg[/IMG][/URL] Sami widzicie, plaskate to, kurduplate, ślepia jak guziki - bulwa jak nic! Sprężyłam się, zebrałam w sobie i odważnie rzekłam do Brązowej: dobra, bulwa jest moja, ja ją ogłaszam :p Co prawda szybko spadłam na ziemię, bo okazało sie, ze jej historia jest zawiła i smutna, a przy okazji duuużo się działo, ale... wśród licznych maili od chętnych na Saszę - wśród nich różnej masci rozmnażaczy, podpuszczaczy i ciekawskich - pojawił się TEN, na który czekałam. Konkretny, serdeczny, przepełniony poczuciem humoru. Dla mnie pelen nadziei na dobry dom. Pani Kaja szybko przeszła od słów do czynów. [B][COLOR=darkred]Sasza, wystrojona w nowe czerwone szelki, odjechała dziś z Wejherowa do Szczecina :multi:[/COLOR][/B] Jeszcze jadą. Sasza wskakuje na kolana swojej Pani, pilnuje jej, pozwala głaskać się synowi. Zmęczeni, wycieńczeni przeżyciami całodziennej podróży zmierzają do NOWEGO DOMU Saszki :multi: :loveu: :multi: Jako sprawczyni niejakiego zamieszania, bardzo dziekuję pracownikom schroniska w Wejherowie za wszystko, co zrobili, aby ta adopcja miała szczęsliwe zakończenie. DZIĘKUJĘ!!! Pani Kaju, czekamy! ;) Brązowa, ona ma już zamówioną adresówkę :siara:
  4. :p przezyłam przecież! Czekaj, zaraz ci Maupa da za tą szczerość :evil_lol: Moge na yorki się przerzucić, one ostatnio mniej chodliwe... może na kotki lepiej.
  5. One brzydkie nie są - na fotki ladne wręcz, ale fuje straszne i bydlątka niebezpieczne. Te nasze mają dłuższe odwłoki. Teleobiektywem focilaś, czy blisko podeszłaś?
  6. Dziękujemy Fiks :loveu: My chętnie stworzymy dąbrówkowy tercet, kwartet ... i jak tam dalej leci. Oby nas jak najwiecej :lol:, to przekłada sie na domy. A one tak potrzebne. Fiks, ja ostatnio nie mogę na gumtree zdjęc wklejać. Ciągle błąd i błąd, może wiesz o co chodzi?
  7. :evil_lol: Cwaniuchy, nie? U nas słońce, ale wy macie piękniejsze kwiaty.
  8. [quote name='Fiks']Akuszko będziesz robić małej ogłoszenia? Bo jakby co to ja mogę zrobić.[/QUOTE] :lol: zrób, ja już ich trochę mam, pomoc się przyda.
  9. Powodzenia mały! [url=http://www.allegro.pl/item725796104_sznaucerek_frolik_wieziony_w_komorce_pokochaj.html]Sznaucerek Frolik - więziony w komórce. Pokochaj (725796104) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  10. CUDO!!!!!!!!!!! Zaraz dam go na allegro i... znowu bedzie dym :diabloti:
  11. [quote name='Maupa4']No dał sobie Żwir skarpetę założyć. Z chodzeniem był dramat. Zdjąć nie potrafił. No ale od czego ma głuche "rodzeństwo" ? POMOGLI :multi: Od razu schowałam żeby ... nie zjedli ...[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jak to zrobili? Od razu przypomina mi się historia z moją koteczką po sterylce. Miała kubraczek, taki normalny, zawiązywany na grzbiecie. Przy mnie chodziła w nim normalnie, ale gdy wracałam z pracy do domu, zawsze miala go zdjęty i brzuch wylizany. A co dziwniejsze, rozwiązane wszytkie "sznurówki", sztuk 4. Zachodziłam w głowę, jak to możliwe?! Którejś soboty podpatrzyłam. Leżę w łóżku, jeszcze drzemię, ale kątem oka widzę: Tina podeszła do Toli, poobcierała się o nią, powyginała, posmyrała kokardkami nos i... zabawa gorowa! Tola rozwiązała wszystkie sznurówki, sznurki to przecież super zabawa :lol: Nocna Chatka Baby Jagi - CUDO!!!
  12. No, nareszcie! Znowu WACI RZĄDZI! :evil_lol: Fajne te fotki, śmieszna Waciula i jej minki. Ale myszki rzeczywiście urocze :lol:, A jakie pasibrzuszki, ho ho!
  13. No, nareszcie! Znowu WACI RZĄDZI! :evil_lol: Fajne te fotki, śmieszna Waciula i jej minki. Ale myszki rzeczywiście urocze :lol:, A jakie pasibrzuszki, ho ho!
  14. :evil_lol: Doskonale cię rozumiem! Ja bym po nieg przyjechała, tylko remont mnie powstrzymał. Ma to cos. Może o tą plamke chodzi... fajny. Fotki poprosze i Dianki też.
  15. A akuchy to szefowa nie pochwali :shake: A kto kropił, co?
  16. O rany, Brązowa, dużo masz jeszcze takich pluszaków w rękawie? takie pieski... Kto pokocha Malwinkę?
  17. Czyli jakis specyfik dostaliście. No nic, ja będę smarowała rivalem. Wczoraj jak polalam jej rivanolem - z własnej inicjatywy :lol: - to cała porcja na białym krawaciku Pyni wylądowała. Ja cięzko pielegnować, a szczególnie tą chroma łapke. Natura wijownika.
  18. Nooo, wyobrazam sobie, ja raz Pyni chciałam skarpetkę nałożyć, daj spokój... Skarpetka fruwała po chacie. Żaden pies nie ma takiej postawy jak Debi, żaden :evil_lol: Szyja, oko, siad. Jakby na sprężynie przysiadła.
  19. Ja cupnęlam sobie w kąciku i podglądam ;) W konkursach nie startuję, bo cieniutko u mnie z rozpoznaniem florystycznym.. Ale ciekawość zmusza mnie do ujawnienia się. Czy figowiec owocuje?
  20. Dzięki ciotki :lol: też się szalenie ciesze,aż odetchnęlam. Naleśnik jeden, ale taki "zdrowy", swoja porcję psiego żarełka tez dostała :oops:
×
×
  • Create New...