-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Boże, dziewczyny, tak napisałyście... :-(:-(:-( Przygnębiejace to wszystko, o rany.
-
Wielki biały dominator-Blady-tylko dla odważnych!!!
akucha replied to deedee77's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: Brązowa szczera do bólu. Dom by się przydał! -
A na allegro ma 4 gapów. Trzeba ja co 2 dzień na trójmiescie ponawiac. Pójdzie!
-
SZCZENIACZKI z Dąbrówki k/Wejherowa! Wszystkie dziewcząta maja dom :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wszystko jest na pierwszej stronie. -
Wielki biały dominator-Blady-tylko dla odważnych!!!
akucha replied to deedee77's topic in Już w nowym domu
Co u niego? -
Półgoła Sonia.Moze ktos ja zaakceptuje?Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ciekawa jestem, jak ona teraz wyglada. -
Odszedł???? :-(
-
Ja na allegro, eOferty.pl i przygarnijzwierzaka.pl, teraz na cafeanimalia może wrzucę. To w sumie mają niezły pakiecik ;) Na allegro wszystkie dąbrówszczaki mają gapów. Brązowa, a Puchatka jeszcze siedzi?
-
Klara-100 % duszy owczarka.Wyjatkowa,młoda suczka Ma DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O ja...., Brązowa ty wrzucasz je na trójmiasto? Wrzucasz, sprawdziła. Super psy!!! -
Teraz pora na flatowatą Aksę ze schroniska z Tczewa.Ma DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam ją na allegro, dodam jeszcze na dwa portale, których nazw nie pamietam, potem napiszę. Dodam tam też wszystkie nowe psy. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Widziałam psią łapkę na stopie w formie tatuażu. na watku o tatuażach chyba. Bila, nie kombinuj! :cool3: Gdzie Bilbo zmieścisz??? -
:p Jedni wożą samochodowe foteliki dla dzieci, my psie posłanka. Dla bezpieczeństwa powinny byc przypięte pasami, tak robię, gdy jedziemy daleko. Ale są wtedy bardzo nieszczęśliwe, bo nie można do przodu na kolana przeskoczyć - co robi Bela i Pynia, a Tola nie może jechac oparta łapami o przednie siedzenia i lizac nas po uszach. Mieliśmy kota Witusia, wielkiego amatora przejażdżek samochodowych. Gdy TZ-et wystawiał auto z garazu, Wituś wskakiwał na maskę i jechał tak do bramy wyjazdowej i tam zeskakiwał, gdy zatrzymywalismy samochód. Zawsze tam na nas czekał, gdy był w ogrodzie. Przy bramie znowu na auto i do garażu :lol: To był w ogóle cudowny kot...
-
Tycia z Dąbrówki k/ Wejherowa.FILMIK.MA DOM :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wiem :buzi:, ale setki psów od razu nie wystawimy. Chyba :evil_lol: -
Tak, o tym myślałam, jest rewelacyjny, piękny, wielki, CUDO i już.
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Brązowa, doigrałyśmy się :oops: To do nas, ze Szczecina: [I]aj baby, baby... :P ja mam kocia lapę na stopie,wcale nie trzeba wrzucac calosci:)[/I] Pozdrawiamy Szczecin :hand: Nie możemy doczekać sie na link aktywujacy konto włascicieli Saszy :placz: Szanowna wladzo nasza, my tu ważne sprawy mamy do obgadania, poważne decyzje przed nami, zlitujta się! Tatuaż to decyzja na cale życie przecież. -
On musi byc psem towarzyszącym, ostatnie foty sa super!!!! Kto pomoże w ogłoszeniach Bostona?
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:cool3: SPAĆ idź moze lepiej, co? [COLOR="Wheat"]Znowu kwiczę, hahahahahaaaaaaaaaaa[/COLOR] -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:evil_lol:Brązowa, weź, bo późno już, sąsiedzi mnie wyeksmituja, umieram ze śmiechu! :evil_lol: Chciałam komentarz napisać, ale to publiczne forum, nie wypada... Cały czas zastanawiam się, gdzie byś mogła wyżełka Sagusię trzasnąś, ona tak szczuplutka i długołapa :hmmmm: -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Brązowa, Pan Saszy jest tatuażystą :lol: Dostalam własnie zaproszenie dla ciebie na tatuaż wyżła! :razz: Wszyscy chętni na tatuaż z psem sa zaproszeni! Ja muszę pomysleć, jak moje 3 psy rozmiescić.