Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Boże, dziewczyny, tak napisałyście... :-(:-(:-( Przygnębiejace to wszystko, o rany.
  2. :evil_lol: Brązowa szczera do bólu. Dom by się przydał!
  3. A na allegro ma 4 gapów. Trzeba ja co 2 dzień na trójmiescie ponawiac. Pójdzie!
  4. Ciekawa jestem, jak ona teraz wyglada.
  5. Wystawiłam ją w 2 miejscach. Kto zrobi allegro?
  6. Ja na allegro, eOferty.pl i przygarnijzwierzaka.pl, teraz na cafeanimalia może wrzucę. To w sumie mają niezły pakiecik ;) Na allegro wszystkie dąbrówszczaki mają gapów. Brązowa, a Puchatka jeszcze siedzi?
  7. O ja...., Brązowa ty wrzucasz je na trójmiasto? Wrzucasz, sprawdziła. Super psy!!!
  8. Wrzuciłam ją na allegro, dodam jeszcze na dwa portale, których nazw nie pamietam, potem napiszę. Dodam tam też wszystkie nowe psy.
  9. Widziałam psią łapkę na stopie w formie tatuażu. na watku o tatuażach chyba. Bila, nie kombinuj! :cool3: Gdzie Bilbo zmieścisz???
  10. :p Jedni wożą samochodowe foteliki dla dzieci, my psie posłanka. Dla bezpieczeństwa powinny byc przypięte pasami, tak robię, gdy jedziemy daleko. Ale są wtedy bardzo nieszczęśliwe, bo nie można do przodu na kolana przeskoczyć - co robi Bela i Pynia, a Tola nie może jechac oparta łapami o przednie siedzenia i lizac nas po uszach. Mieliśmy kota Witusia, wielkiego amatora przejażdżek samochodowych. Gdy TZ-et wystawiał auto z garazu, Wituś wskakiwał na maskę i jechał tak do bramy wyjazdowej i tam zeskakiwał, gdy zatrzymywalismy samochód. Zawsze tam na nas czekał, gdy był w ogrodzie. Przy bramie znowu na auto i do garażu :lol: To był w ogóle cudowny kot...
  11. Wiem :buzi:, ale setki psów od razu nie wystawimy. Chyba :evil_lol:
  12. Tak, o tym myślałam, jest rewelacyjny, piękny, wielki, CUDO i już.
  13. Brązowa, doigrałyśmy się :oops: To do nas, ze Szczecina: [I]aj baby, baby... :P ja mam kocia lapę na stopie,wcale nie trzeba wrzucac calosci:)[/I] Pozdrawiamy Szczecin :hand: Nie możemy doczekać sie na link aktywujacy konto włascicieli Saszy :placz: Szanowna wladzo nasza, my tu ważne sprawy mamy do obgadania, poważne decyzje przed nami, zlitujta się! Tatuaż to decyzja na cale życie przecież.
  14. I śmieszne są, kłótliwe, rozwrzeszczane. To zawsze ludzi wina. Powinni dbac o kury, zapewnic im zagrodę. Psy i kury byłyby szczęśliwsze.
  15. On musi byc psem towarzyszącym, ostatnie foty sa super!!!! Kto pomoże w ogłoszeniach Bostona?
  16. :cool3: SPAĆ idź moze lepiej, co? [COLOR="Wheat"]Znowu kwiczę, hahahahahaaaaaaaaaaa[/COLOR]
  17. Koniec lata ludzie, widze to na fotach... Moja Tola nosi zaby w pysku, wrzuca je do oczka. Wczoraj pół dnia w wodzie siedziala, zmartwiona, bo nie mogła zaby wyjąć. Zniszczyła wszystkie donice, nawaliła ziemi do wody, zrobiła błoto. Ja byłam u mamy, wróciłam po fakcie
  18. :evil_lol:Brązowa, weź, bo późno już, sąsiedzi mnie wyeksmituja, umieram ze śmiechu! :evil_lol: Chciałam komentarz napisać, ale to publiczne forum, nie wypada... Cały czas zastanawiam się, gdzie byś mogła wyżełka Sagusię trzasnąś, ona tak szczuplutka i długołapa :hmmmm:
  19. Aaa, widzisz - ŻABA! dla bulwy to jak UFO :evil_lol: Naradzali się co robic. Migotkę do mamusi odesłali po pomoc.
  20. Brązowa, Pan Saszy jest tatuażystą :lol: Dostalam własnie zaproszenie dla ciebie na tatuaż wyżła! :razz: Wszyscy chętni na tatuaż z psem sa zaproszeni! Ja muszę pomysleć, jak moje 3 psy rozmiescić.
  21. To pewnie foty trybem sportowym cykasz, bo one wszystkie w pędzie. Co one nad oczkiem kombinowały? :evil_lol: Wyglądaja jak spiskowcy!
×
×
  • Create New...