Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Dusza krzyczy, z rozpaczy pewnie.
  2. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: te szczęki to pewnie same padają. Na skutek nadmiernego spożywania alkoholu... fuuujjjj.
  3. Brązowa, po tym, co tu widze, to ja jestem optymistką. :lol:
  4. [quote name='brazowa1']beaglowatym juz sie interesuja-ładna bestia to i nic dziwnego.[/QUOTE] Żeby nie skończył jak Filipek.
  5. A tymczasem podniosę sliczna mordkę. Domu szuka!!!
  6. Dostał dom od Widmo, ale sie ciesze :lol:, bo to wielkie psie nieszczęscie było. Trzymam kciuki za tego malucha!
  7. Ale nie zaksztusiłaś się, co? :roll: Zaraz wleci tu Brązowa i zrobi wykład na temat szczupłoty psów. Pewnie stwierdzi, ze Oriska za gruba. Jej Sagusia to taka zabiedzona, aż strach...
  8. No ma, nie da sie ukryć. Zastanawiam się, po co natura wyposaża takiego małego psa w tak potężne zębiska. Ona ma szczęki jak ONek. I pokazuje je
  9. Iwlajn, uwierz, bo niby skąd tyle lat on w schronie?
  10. Ona taka kochana, rzeczywiscie. Jaka ta baba durna... Muszę rozdzielic ich all.
  11. Wiesz, on jest piekny!!! :-o Boże, dlaczego to wszystko takie do kitu. Tyle lat w plecy :-(
  12. Ale on świetny jest!!! :loveu: Dzieki Brązowa, super foty. Kurcze, aż niewiarygodne, ze on tak długo czeka, taki zarąbiasty kurdupel.
  13. Pynia jest absolutnie piękna, mówcie co chcecie...
  14. Ja tez czekam i kotka-winowajcę cyknij!
  15. :evil_lol: one nie mają sumień! Nie dnia drugiego. One dostały ochrzan, bo obszczekiwały namolnie sasiadów, którzy zrobil sobie grilla pod naszym ogrodem, hahahahaaaaaaa...
  16. Wrócę, jak skończycie o tych dietach i "zwalistych bulwkach" :sg168: Muszę coś przegryźć, mam żołądkowy tik nerwowy, idę po kanapki...
  17. akucha

    Metamorfozy

    O rany, brązowa, ja juz zapomniałam, ze ona taki papuśny i nieszczęśliwy był! fakt, ma teraz cudne, wymarzone zycie. trafił do fantastycznych ludzi. Kochają go na zabój :multi:
  18. Zamaskowane mówisz Iwlajn? hmmm... proszę: Pogawarim o żizni Belu? Co myslisz Tolu? Ma wszystko w tyle akucho NUDY! Młodej krwi, taaa... Starczy tej, której mi te staruchy napsują.
×
×
  • Create New...