Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Nie płacz, to już końcówka... niestety... Będziecie pływać?
  2. Sagusia jedna jest :lol:, talizman na szczęście!!!
  3. [quote name='Bila']Akucha, cześć:loveu:, jestem z Tobą na równi. 3 kawki mam za sobą:cool3:. [B]U nas znowu zaczęło grzać, a było tak pięknie rano :roll:[/B][/QUOTE] :hmmmm: To jak jest pięknie? Bo u nas jak leje, to od razu zimno.
  4. Wiecie, po lekturze "tego" i "owego"... aaaa jeszcze "tamtego" to proponuję, żeby wziąc przykład z Majuty. Trzeba znaleźć swoje porzeczki i mieć wszystko w tyle! Ja już się śmieję, gdy czytam [B]kto[/B] z [B]kim[/B] współpracę podejmuje :evil_lol:. To tulenie się do wszystkich po kolei, z kwiatka na kwiatuszek, te maślane ślepka i śliniące się języczki. Jestem, trwam, coś znaczę... A w oczach kasa, kasa, kasa, a w sercu fałsz, obłuda, hipokryzja. Dzień dobry! :lol: A u nas leje cholera. Piję 3 kawę:sg168:, która z ciotek lepsza?
  5. Skrzaty na rójmiejskich (wybcz szefowa, ale dziś sobota, może z rańca ludzie ruszą) i na allegro. Podałam wszystkie dane kontaktowe ze strony schroniska.
  6. Maupo, tłucz szerszenie, nie miej litosci. Po ukąszeniu Beli mieliśmy 8 min. na dojechanie do weta, to straszne przeżycie. teraz boję sie o psy panicznie. A te ścierwa też obok nas gdzieś gniazdują. Nie masz pojecia, jak pies szybko puchnie, nawet ten, który nie jest uczulony.
  7. [quote name='Bila']To ja miłośniczka wrzosów i bulw:cool3::cool3:Witanko, dziewczyny:loveu::loveu:[/QUOTE] Ja tak samo!!!! Witajcie! Słowo honoru, że mogę ogladać nawet milion zdjęć. I wrzosów i bulwosów i wszystkiego, jak leci. Maupo, a masz w ulach bszdzoły?
  8. Ale super!!!!!!!!!!!! :multi:
  9. Ciocia Brązowa nauczyła się ogłoszenia robić, to teraz - ZA KARĘ - wystawi kotki!!!! :lol: Ciesze się, że z Dianka lepiej!!! :multi: Słoneczko dodzwoniłas się do tego weta?
  10. Potrzeba fotek specjała, ma tylko 2
  11. Kurcze, dam ja na trójmiejskie znowu. Ciotki, moze któras pomoze mi z ogłoszeniami? Nie ogarnę wszystkich sama, juz nie wiem, kogo dawać na all., tam martwy sezon, wiszą i wiszą te same psy. Która powrzuca w inne ogłoszenia?
  12. Kajucha i Sibo rozdzielone. Poszły na all. oddzielnie
  13. Widziałam ich wczoraj :lol:, przejeżdżałam obok samochodem. Łatuś w czerwonych szelkach, prowadził swoja Panią :evil_lol: Roześmiany, rozmerdany, wygląda dobrze, boczki okrągłe,sierść zadbana. Oboje pędzili na powitanie kogoś, kto wysiadał z autobusu. Łatusiowi mało ogon nie odpadnie. Pani biegła za nim z uśmiechem od ucha do ucha. Fajny z niego pies.
  14. Olenko :loveu:, wyglądalaś [B]PRZEPIĘKNIE[/B]!!!! Aż sie wierzyć nie chce, że ta delikatna, dziewczęca panna młoda to nasza dzielna Olenka. Piękna z Was para :lol:Buziaki!
  15. Taki fajny Misiek, no. Wyyłam go do zatwierdzenia. Trzeba ogłaszać, takie foty świetne. Uprzedzam, daje tez te z Deedee :lol:
  16. Zosiu :loveu:, jaka ja durna, aż wstyd!!!! Właśnie dowiedziałam się, dlaczego moja hortensja od 4 lat nie kwitnie. Obcinam ją co roku :oops: Jestem osobą leniwą i przeświadczona, że jak asadzę, to jakos urośnie. Błąd. Ale jakoś ciężko mi się zmusić do zagłebiania tajników ogrodnictwa. Zwierzaki masz równie piękne jak kwiaty! :lol:
  17. Może zasugerowali się opisem. Wiesz, poczytaja, tkliwość w nich wzbiera, wyobrażają sobie emocje psa i budzi się wizja zbawcy... Mam nadzieję, że go nie oddadzą.
  18. O kurde, to trzymam za Greja!!!! :lol: Jak się zachował?
  19. [quote name='Maupa4'] Majutek dryfujący po ... no właśnie nie wiem po czym ona może "dryfować" :oops: [/QUOTE] No jak?! Po [B]WŁASNYM KAWAŁKU PODŁOGI [/B] :lol: Jak się ma, to się dryfuje! Foty świrusowego chaszczowania świetne!!! Ale największy ŚWIRUS to sierżant Migotka :evil_lol: Niewiarygodne jak ona szajbuje, na zakrętach nie wyrabia. Wieś Maupy jest piękna, chata, ogród, las... całokształt. Chciałoby sie też na odludzie.
  20. Jakie radosne fotki Zosiu zrobiłaś, kwiaty wyjatkowo urodziwe. Same słoneczka :lol: Filecik był pewnie pychota, bo kociamber śpi słodziutko. Zosiu, myślałaŚ kiedyś nad tym, ile potrafisz rozpoznać gatunków kwiatów, roślin i krzewów? Niezwykle mi tą znajomością imponujesz. Ja sadzę bezmyślnie zupełnie, nawet nie staram się zapamietać nazwy. Wstyd...
  21. Jak ludzie mają serce, to kasy nie mają... Pies kocha ich oni jego. Szkoda psa i ludzi. Tak sobie myślę, że zamiast im psa odbierać, można było pomóc go leczyć. Ale teraz to juz po ptakach.
×
×
  • Create New...