Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Wyrasta na prawdziwego ulubieńca brązowej :lol: Już on sopociak cała gębą! Wyluzowany, u siebie.
  2. [quote name='ockhama']A równie pięknie jest posiadać gromadkę sztuk np 4... :diabloti:[/QUOTE] No i ja tyle mieć :diabloti: Bo moja kota też chrapie jak bulwa! To ważna osobistość domowa jest, ho ho. Maupo, cały czas kombinuję nad tym, jakiego to koloru nie posiadasz? :hmmmm: Może to akurat jakiś wyciszajacy? Wrzosową porażkę poniosłam już dwa razy. Ja mam zbyt słoneczne miejsce czy co? I ziemie przygotoalam i roslinki piękne były. Kicha, zniechęciłam się.
  3. Ale przecież nic złego w posiadaniu gromadki sztuk 9 :lol: A jeszcze jak ktoś jest tak zorganizowany... bulw nigdy dosyć, każda inna. Hihihi, dychy nie przekroczyłaś, jednocyfrówka jesteś! :eviltong: A Debi włazi, bo jej wolno, co mamuia zrobi? :razz: Walisz Maupo wrzosami po oczach... piękne!
  4. Wiem od Brazowej, że 2 skrzaciki w domu! :multi: Biszkoptowa i Czarnulka.
  5. Brać mam zakazane :shake: Ale ja jeszcze kiedys te zakazy zniszczę... :evil_lol:Debi nie siedzi, ja sie nie dam nabrać! Ona siedząc KOMBINUJE!!!
  6. :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Debi!!!!!!!!!! Hahahahahaaaaaaaaaaaaa... udała się córeczka, boska jest! Kompletny odlot! I ona zawsze na baczność, ZWARTA I GOTOWa - typ militarny :evil_lol: Ja bym chciała taką gromadkę :placz:, a jeszcze tak pojechaną... śmiechoterapia kazdego dnia. Maupo, to ty tez odważna rodzicielka jesteś :-o
  7. Szkoda, że nie widzicie mnie oglądajacej foty "dumajacego" i olewającego świat Grocha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Całowałabym monitor, uwielbiam go!!! Motylki my też bardzo, bardzo... ładne foty. Gdy patrzę na bulwo-terrierze "mięśniaczki" Maupy, (widziałyscie uda Debi?) przypominaja mi sie słowa Brązowej: [I]Przydałoby ci się akucho trochę młodej krwi[/I] - [COLOR="Wheat"]to jej refleksja po obejrzeniu fotek moich psów[/COLOR] Ma rację, jak zwykle... Z moim pływanie to było tak, że ja już po pierwszej klasie szkoły podstawowej zaczęłam jeździć na obozy żeglarskie, od kadecików zaczynałam. To przy okazji próbowałam różnych wodnych rozrywek. [COLOR="#f5deb3"]A swoją drogą, puściłybyście takiego malucha na obóz żeglarski? Odważna ta moja mather, co?[/COLOR]
  8. [URL=http://img300.imageshack.us/i/dsc00191r.jpg/][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2039/dsc00191r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/zdjcia0059.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2301/zdjcia0059.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img299.imageshack.us/i/zdjcia0061.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6646/zdjcia0061.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/zdjcia0062.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7865/zdjcia0062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/zdjcia0063.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/52/zdjcia0063.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://img168.imageshack.us/i/dsc00113fxb.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2558/dsc00113fxb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/dsc00145u.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/5246/dsc00145u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/dsc00146h.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9747/dsc00146h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/dsc00189utd.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/282/dsc00189utd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img300.imageshack.us/i/dsc00190z.jpg/][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5773/dsc00190z.jpg[/IMG][/URL]
  10. To ja pozwolę sobie wkleić fotki tu :lol: Brązowa przysłała mi je na poprawę humoru. Aż się zapowietrzyłam z zachwytu! Czytać Aninkę to sama radość, a fotki oglądać - miód na serce :loveu: BIAŁY OKRUCH SZCZĘŚCIA :multi: [URL=http://img299.imageshack.us/i/dsc00065q.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7470/dsc00065q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/dsc00066c.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8412/dsc00066c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img299.imageshack.us/i/dsc00106r.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4142/dsc00106r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img299.imageshack.us/i/dsc00108j.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3212/dsc00108j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/dsc00109kug.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4857/dsc00109kug.jpg[/IMG][/URL]
  11. Coś mi się o uszy obiło, że wszystkie psy z waątku już w domach :lol:
  12. Żagle jak motyle, super foty! A wiecie, ze ja na takim czymś pływalam :p Lecę dalej, bo mi brazowa zajecie na 100 lat wynalazła. A gdzie szanowne towarzystwo?
  13. Też się cieszę!!! :multi: Pisałam Brązowej na gg, że coś czuje, ze ona pierwsza dom znajdzie. Los jest przewrotny, piekna Kajucha siedzi. I Sabunia cud, miód orzeszki nasze.
  14. Maleństwo na allegro. Jakie piękne psy w tej Dąbrówce... i tak daleko od ludzi :placz:Założyć profil schroniska na cafe animalia?
  15. Ależ pięknie ja obfociłas, cudna jest! Daję ja na allegro. Wiecej psów tam nie wcisneę, musiałabym nasze zdjąć. Dwa już zdjęlam :roll:
  16. [quote name='brazowa1'][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/185/686dd2ede50c5e64med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O matko, wygląda jak Antoś KOSS :-o
  17. :evil_lol: Dokładnie to, co napisałaś. Czekałam tylko na to, kiedy na dach altany wskoczy, ale odpuścił. Zajął się "patyczkiem", takim tam konarem złamanym przez burzę. Poszedł z nim do stawu... ale szajbus, szok. Mój małż byl zachwycony! My z dziewczynami kucnęłyśmy se pod krzaczkiem i zamarłyśmy oszołomione. Ale już wiem, ze takiemu psu wybaczyłabym wszystko... no z taka mordą :lol: Lubię szurnięte egzemplarze.
  18. Ja tam Bili wierzę, mam kumpla z labkiem. Miałam labka u siebie w domu i grodzie :huh: Pies-przeciąg! A ładny, a słodki... a rozrabiał tak, że bulwy w szoku były :evil_lol:
  19. Jak załatwilaś sprawę z budą? Fajnie, ze juz w boksie
  20. acha, zawsze to jakies info :evil_lol:
  21. Niebieski kombajn wymiata hahhahaaa... Maupo, fajne masz córki, zobacz, jak one miastowe ciotki przejrzały. Niebieski bizon, to prawie jak UFO :evil_lol: Bila, Bilbo mi na cycucha wygląda :lol:
  22. Tak, ja bardzo chcę :roll:, bo allegro bym zrobiła. Wiecej fotek proszę, mam aby 2. Hihihi, śmieszną ma mordkę, z zadartym noskiem
×
×
  • Create New...