Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Wiesz co? :obrazic: Pokazujemy Diego, wierzymy, ze ma szansę na dom!
  2. To jest niemozliwe :placz: Albo wiem, on czeka na ten jeden, najlepszy dom. Czasami tak jest, że jak później pojawi się TEN człowiek, to okazuje się, że pies trafił do raju. I tego ci cudowny psie życzę!
  3. [quote name='Redpit']Dzięki - że jesteś w Dąbrówce :))[/QUOTE] Cała przyjemnośc po mojej stronie ;) Tam są takie fantastyczne psy, że nic tylko trzeba im dobre domy znaleźć! I pracownicy super!
  4. Jak ten filmik się krecił, to my sobie z Brązową bleblalysmy przez komórkę. Słyszałam tylko chrumkanie. A tak na marginesie, zauważyłyście, jaki schronisko ma fantastyczny wybieg dla psów?
  5. Witajcie buldożkowe ciotki, witaj Fiks :lol: Uwaga, wklejam historyczne zdjecia schroniskowego chudzielca: [URL=http://img124.imageshack.us/i/aaadabrowka3075.jpg/][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8513/aaadabrowka3075.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img253.imageshack.us/i/aaadabrowka3076.jpg/][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/7716/aaadabrowka3076.jpg[/IMG][/URL] Teraz Sasza będzie tyć :diabloti: Maupo, Debiska mówisz.... nie strasz :evil_lol:
  6. Moja suka miała gronkowca, w uszach i na skórze. Dostawała antybiotyki - najpierw w zastrzykach, potem w tabletkach. 2 razy w tygodniu przemywałam uszy roztworem z Imaverolu i jako zasypkę stosowałam antybiotyk w pudrze, Bivacyn. Takie były zalecenia weta. Szybko z tego wylazła, paskudztwo nigdy nie wróciło. U Parchydra dochodzi jeszcze to, że długo był bardzo zaniedbany, choroba była zaawansowana. Będzie dobrze!
  7. Bidulka, ale zasuwa :crazyeye: Ładniutka jest! Moze to boston terrier?
  8. No patrz, a ja myslałam, że on taki twardziel :cool3: Nikt nie dzwonił jeszcze?
  9. W czekiwaniu na konkurencję, pokazujemy Hugo!!!
  10. czekamy na te cuda, czekamy...
  11. Fix, chcez zobaczyć psa z Dabrówki, który dzisiaj ześwirował? A taka bieda była: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/byldozka-sasza-wyruszyla-ku-swemu-przeznaczeniu-siedzi-na-kolanach-swojej-pani-145227/#post12865643[/url] Maksiu w nowym domu grzeczny będzie!
  12. No tak myślałam :evil_lol: Wparowała do domu i co???? [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]PIŁKA!!!!! [/COLOR][/B][/SIZE] Słyszalam przez telefon to wariactwo, podobno odbija się od ścian, podrzuca nosem... czyste szaleństwo. Ludzie mają w domu kino :roll: Jakie jedzenie, jakie picie, o co chodzi? PIŁKA!!!! I co teraz? :diabloti:
  13. No widzisz, jak masz "mietkie" serce to miej teraz twardą... skorupę :diabloti: Ja słysze "oczy" to mnie trzęsie, brrr. Ale fcecik zdrów, co?
  14. Raz zagrałam, bo małżowi przyśniły sie numery. Wstał w nocy i spisał je na kartce, tego samego dnia wypełniliśmy kupon - pudło. Ja rozczarowana wielce wywaliłam i kartke i kupon do smieci. Podobno źle zrobiłam, bo trzeba było obstawiać dalej. Ale ba...
  15. Ale zakończenie szczęsliwe :lol: Dojechali!!!! Rozmawiłam przed chwilą z p. Kają. Saszka jest głodna! Idą do domu, a ta cwaniara namierzyła kocie chrupki (wyłożone dla bezdomniaków) i chciala jeść. Po drodze mijała 2 yorki i labka, pociagnęla trochę na smyczy, ale żadnej awantury nie było. W pociągu synek p. Kai bawił się z pasażerem i w pewnym momencie ze śmiechem głośno krzyknął, Sasza wparowała na siedzenie i zainterweniowała. Usiadła, obwąchała, sprawdziła czy dziecku nie stała się krzywda i... wylizała buzię :razz: Brązowa, Sasza ma książeczkę zdrowia.
  16. :evil_lol: Faktycznie Zosiu, może to skojarzenie mnie natchnęlo. Ja nie gram, nie wierzę, ze akurat mi się uda. To pesymizm? To sprawczyni awersji brązowej do plaskatych stworków: http://www.dogomania.pl/forum/f85/byldozka-sasza-wyruszyla-ku-swemu-przeznaczeniu-siedzi-na-kolanach-swojej-pani-145227/
  17. Ja już wymiekam... uroda i przeżycia psów z Dabrówki mnie przytlaczają. Jak duze są?
  18. Tak, z Opery kurde... :cool3: Explorera nawet nie mam, Firefoxa nie lubię. No cóż, bedę musiała się z nim zaprzyjaźnic, dzieki wielkie za rozwikłanie zagadki :lol:
  19. Nie słuchaj, Brązowa podpuszcza! Ona ostatnio taka krytykantka, mówie Ci... a bojowa!
×
×
  • Create New...