-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Brązowaaa :roll: A ty gdzie masz wyżła? -
Ale fajny misiek!
-
Teraz pora na flatowatą Aksę ze schroniska z Tczewa.Ma DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Super jest, to moja Dąbrówkowa ulubienica :lol: -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
[B]WITANKA OD CZEKOLADKI!!![/B] [URL=http://img340.imageshack.us/i/img1019y.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4193/img1019y.jpg[/IMG][/URL] Z Panem :lol: To on postawił kropkę nad "i" i zadecydował, ze Szyszka przyjeżdża do Szczecina. [URL=http://img83.imageshack.us/i/img1014f.jpg/][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/9249/img1014f.jpg[/IMG][/URL] Ludzie już 3 dni czekają na linka aktywcyjny :cool3: Maupo, ratuj!!! Mała zauroczyła wszystkich, jest rozkoszna, posłuszna i z każdym dniem coraz bardziej Ich. Wszystko co naj, to Sasza. Apetyt jest! I dobrze, bo faktycznie chudzina z niej. Teraz poszła z Panem na spacer, wie, ze to jej człowiek, bo dzisiaj zastrajkowała i nie chciala wyjść na dwór z siostrą p. Kai. -
Blumek kolejne małe cudeńko z Dąbrówki k/Wejherowa MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Achaaaaa..., no nic poszukamy mu innych. -
:lol:Zosiu, tu wolno wszystko! Gratuluję odwagi! Moja kotka potrafi spacerowac po całym aucie w czasie jazdy. Jeździmy z trzema psami i wędrujacym kotem.
-
Tycia z Dąbrówki k/ Wejherowa.FILMIK.MA DOM :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No oczywiście, ale kibicowałas, a to się liczy :evil_lol: Ooo, takie cudo: [URL=http://img44.imageshack.us/i/aaadabrowka4099.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7053/aaadabrowka4099.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/aaadabrowka4101.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1102/aaadabrowka4101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/aaadabrowka4096.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7947/aaadabrowka4096.jpg[/IMG][/URL] -
Blumek kolejne małe cudeńko z Dąbrówki k/Wejherowa MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Interesujący się nim ludzie odpuścili? -
Tycia z Dąbrówki k/ Wejherowa.FILMIK.MA DOM :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To taka metoda, maluchy pójda zawsze najszybciej. Mniej psów, to lepsze warunki dla pozostałych. Mamy ograniczone mozliwości ogłoszeń, SOPOT to nasz dom. Teraz sopociaki ustapiły miejsc przyjaciołom z Dąbrówki ;) Pójdą maluchy, poogłaszamy następne. Zresztą, nie wszystkie adopcje idą przez dogo, dzis Brązowa wydała piekną, dużą sunie, niech sie pochwali :lol: -
Iwlajm, nos do góry dziewczyno :lol:, nic sie nie łam, to nic takiego! Mam kolezankę, która zdała na prawko za 11 razem. Jest najlepszym kierowcą z nas wszystkich. ZDASZ!!! Bo kociak w Sopocie na ciebie czeka :lol: A kciuki bedziemy trzymać ile trzeba! Siła nas.
-
Tycia z Dąbrówki k/ Wejherowa.FILMIK.MA DOM :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O jaaaaaaaaaaaaaaaaaa :multi::multi::multi: Nie wracaj tylko okruszku, powodzenia! -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Makabra :-(, najwazniejsze, ze to juz przeszłośc. Teraz szukajmy psiakom z Dąbrówki takich domów, jaki znalazla Sasza. Link aktywacyjny nie doszedł jeszcze :cool3: Przekazuję więc wieści o małej. Saszka budzi ogólną sympatię, jest bardzo grzeczna :lol:, w domu i w plenerze. Dzisiaj była z rodziną na placu zabaw, poznała siostrę i mamę p. Kai - zero agresji. Słodziak! Zachowuje w domu czystość, załatwia się na spacerkach. Zaczęła już sobie poszczekiwac na piłkę, jest wesoła i urocza: [I]Niunia (bo tak nazywa ja moj poltoraroczny synek :) nie spuszcza mnie z oczu, jak nie chce jej sie wstawac, to tylko przekreca cialko tak, zeby mnie widziec. jestem bardzo szczesliwa, ze ja przygarnelismy :)[/I] I oby tak dalej! :lol: -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Brązowa, ale pojechałaś... To tam taki koszmar był??? Najgorsze te szklane zasieki, to jakieś wymysły zwyrodniałych umysłów :diabloti:, nie miesci mi sie w głowie, szok! Czegos takiego jeszcze nie widziałam, jestem wstrząśnieta. to trzeba jakos upublicznic czy co? Sorry za offa, ale musialam. -
Niespodzianka cioteczki :multi::multi::multi: Pozdrowienia od nowej Pani i Freda!!! Poznajecie? [URL=http://img197.imageshack.us/i/dscn1021i.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2718/dscn1021i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img508.imageshack.us/i/fred015.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9653/fred015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/fred025.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/290/fred025.jpg[/IMG][/URL] Wieści domowe: [I]O Fredzie mogę powiedzieć tyle, że bardzo szybko się zaaklimatyzował i nie odstępował mnie na krok. Miałam obawy co do pozostawienia go samego w domu ale nie jest tak źle(zjadł mi tylko paski od sandałów:( bo nie pomyślałam aby je schować). Jest psem bardzo energicznym, wesołym jest dość posłuszny, uwielbia pieszczoty i bawić się piłeczką, którą sam przynosi. Ale niestety ma kilka wad (ale kto ich nie ma)np. wczoraj po wieczornym spacerze poszedł do sypialni i obsikał pościel. Kiedy wracam do domu nawet po krótkiej nieobecności wpada w szał radości, skacząc po tapczanie po mnie i trudno go uspokoić.[/I] Nicponiowaty troszeczkę, ale on tyle przeszedł, trudno sie jego radości z zaborczości dziwić :roll: To miłość i już. Brązowa, pokażesz go Pani Marii ze schronu? Ucieszy się pewnie, długo i cierpliwie wyprowadzała tego oszalałego z bólu malucha na prostą. Ale było warto, co? :lol:
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Łapa cioteczki! :lol: Sasza przyszła się przywitać! [URL=http://img33.imageshack.us/i/img0959yrq.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9553/img0959yrq.jpg[/IMG][/URL] Z Pancią :loveu: [URL=http://img213.imageshack.us/i/img0977v.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4008/img0977v.jpg[/IMG][/URL] Z najmłodszym domownikiem :loveu: [URL=http://img269.imageshack.us/i/img0957z.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3267/img0957z.jpg[/IMG][/URL] Wykąpana - podobno strzeliła focha i poszła spać [URL=http://img30.imageshack.us/i/img0978xhh.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9950/img0978xhh.jpg[/IMG][/URL] To wczorajsze zdjęcia, trochę mnie wzruszczenie ściska... Wczoraj i szaleństwo wróciło i apetyt. Było i suche, i ryż z mięsem, plaster szyneczki - wszystko mniam. Potem na spacerze 2 razy siku i poszła spać troche nadąsana za kąpiel. Czekam na wiadomości dnia pierwszego, nowy dom od wczoraj czeka na aktywację konta :cool3: