Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Brązowaaa :roll: A ty gdzie masz wyżła?
  2. Ale fajny misiek!
  3. :evil_lol: Maupa wymiata!!! Nareszcie ktoś pokazał, do czego sluży kenel w wersji humanitarnej.
  4. Może dobrze, że tej kurze nie darowała, siedziałaby na łańcuchu. Znajdzie dobry dom, ładna z niej psina
  5. Super jest, to moja Dąbrówkowa ulubienica :lol:
  6. [quote name='Maupa4']No to białe łaciate ... :siara: Rudych takich nie zauważyłyśmy w naszych okolicach ... :cool3:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: To nas załatwiłas! Maupa ma same szybkobiegające bulwy. A kosiarę w kenelu trzyma, zauważyłyście?
  7. [B]WITANKA OD CZEKOLADKI!!![/B] [URL=http://img340.imageshack.us/i/img1019y.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4193/img1019y.jpg[/IMG][/URL] Z Panem :lol: To on postawił kropkę nad "i" i zadecydował, ze Szyszka przyjeżdża do Szczecina. [URL=http://img83.imageshack.us/i/img1014f.jpg/][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/9249/img1014f.jpg[/IMG][/URL] Ludzie już 3 dni czekają na linka aktywcyjny :cool3: Maupo, ratuj!!! Mała zauroczyła wszystkich, jest rozkoszna, posłuszna i z każdym dniem coraz bardziej Ich. Wszystko co naj, to Sasza. Apetyt jest! I dobrze, bo faktycznie chudzina z niej. Teraz poszła z Panem na spacer, wie, ze to jej człowiek, bo dzisiaj zastrajkowała i nie chciala wyjść na dwór z siostrą p. Kai.
  8. Achaaaaa..., no nic poszukamy mu innych.
  9. Fajnie macie... sentymenty mnie dopadły, młodośc mi sie przypomina :evil_lol: Daj białe i łaciate :lol:
  10. :lol:Zosiu, tu wolno wszystko! Gratuluję odwagi! Moja kotka potrafi spacerowac po całym aucie w czasie jazdy. Jeździmy z trzema psami i wędrujacym kotem.
  11. No oczywiście, ale kibicowałas, a to się liczy :evil_lol: Ooo, takie cudo: [URL=http://img44.imageshack.us/i/aaadabrowka4099.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7053/aaadabrowka4099.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/aaadabrowka4101.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1102/aaadabrowka4101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/aaadabrowka4096.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7947/aaadabrowka4096.jpg[/IMG][/URL]
  12. Interesujący się nim ludzie odpuścili?
  13. No fakt, a zresztą, Sabusia to kieszonkowa astka.
  14. To taka metoda, maluchy pójda zawsze najszybciej. Mniej psów, to lepsze warunki dla pozostałych. Mamy ograniczone mozliwości ogłoszeń, SOPOT to nasz dom. Teraz sopociaki ustapiły miejsc przyjaciołom z Dąbrówki ;) Pójdą maluchy, poogłaszamy następne. Zresztą, nie wszystkie adopcje idą przez dogo, dzis Brązowa wydała piekną, dużą sunie, niech sie pochwali :lol:
  15. Iwlajm, nos do góry dziewczyno :lol:, nic sie nie łam, to nic takiego! Mam kolezankę, która zdała na prawko za 11 razem. Jest najlepszym kierowcą z nas wszystkich. ZDASZ!!! Bo kociak w Sopocie na ciebie czeka :lol: A kciuki bedziemy trzymać ile trzeba! Siła nas.
  16. O jaaaaaaaaaaaaaaaaaa :multi::multi::multi: Nie wracaj tylko okruszku, powodzenia!
  17. Stefa :evil_lol:, cudnie!!!!!!!!!!! ale... Brązowa, jak dam Stefanię, to zrobię konkurencję Sabusi, no :placz:
  18. Zaraz ją wystawię :lol: To jak Brązowa, stafficzka czy astusia?
  19. Ja też coś częściej już mrugam, ale na foty to zawsze wpadnę. Co oni tam tak wąchali?
  20. Makabra :-(, najwazniejsze, ze to juz przeszłośc. Teraz szukajmy psiakom z Dąbrówki takich domów, jaki znalazla Sasza. Link aktywacyjny nie doszedł jeszcze :cool3: Przekazuję więc wieści o małej. Saszka budzi ogólną sympatię, jest bardzo grzeczna :lol:, w domu i w plenerze. Dzisiaj była z rodziną na placu zabaw, poznała siostrę i mamę p. Kai - zero agresji. Słodziak! Zachowuje w domu czystość, załatwia się na spacerkach. Zaczęła już sobie poszczekiwac na piłkę, jest wesoła i urocza: [I]Niunia (bo tak nazywa ja moj poltoraroczny synek :) nie spuszcza mnie z oczu, jak nie chce jej sie wstawac, to tylko przekreca cialko tak, zeby mnie widziec. jestem bardzo szczesliwa, ze ja przygarnelismy :)[/I] I oby tak dalej! :lol:
  21. Brązowa, ale pojechałaś... To tam taki koszmar był??? Najgorsze te szklane zasieki, to jakieś wymysły zwyrodniałych umysłów :diabloti:, nie miesci mi sie w głowie, szok! Czegos takiego jeszcze nie widziałam, jestem wstrząśnieta. to trzeba jakos upublicznic czy co? Sorry za offa, ale musialam.
  22. Ok :razz:, one będą pasowały też do Beli i Pyni - OCZKO!!! :lol:
  23. Niespodzianka cioteczki :multi::multi::multi: Pozdrowienia od nowej Pani i Freda!!! Poznajecie? [URL=http://img197.imageshack.us/i/dscn1021i.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2718/dscn1021i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img508.imageshack.us/i/fred015.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9653/fred015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/fred025.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/290/fred025.jpg[/IMG][/URL] Wieści domowe: [I]O Fredzie mogę powiedzieć tyle, że bardzo szybko się zaaklimatyzował i nie odstępował mnie na krok. Miałam obawy co do pozostawienia go samego w domu ale nie jest tak źle(zjadł mi tylko paski od sandałów:( bo nie pomyślałam aby je schować). Jest psem bardzo energicznym, wesołym jest dość posłuszny, uwielbia pieszczoty i bawić się piłeczką, którą sam przynosi. Ale niestety ma kilka wad (ale kto ich nie ma)np. wczoraj po wieczornym spacerze poszedł do sypialni i obsikał pościel. Kiedy wracam do domu nawet po krótkiej nieobecności wpada w szał radości, skacząc po tapczanie po mnie i trudno go uspokoić.[/I] Nicponiowaty troszeczkę, ale on tyle przeszedł, trudno sie jego radości z zaborczości dziwić :roll: To miłość i już. Brązowa, pokażesz go Pani Marii ze schronu? Ucieszy się pewnie, długo i cierpliwie wyprowadzała tego oszalałego z bólu malucha na prostą. Ale było warto, co? :lol:
  24. Łapa cioteczki! :lol: Sasza przyszła się przywitać! [URL=http://img33.imageshack.us/i/img0959yrq.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9553/img0959yrq.jpg[/IMG][/URL] Z Pancią :loveu: [URL=http://img213.imageshack.us/i/img0977v.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4008/img0977v.jpg[/IMG][/URL] Z najmłodszym domownikiem :loveu: [URL=http://img269.imageshack.us/i/img0957z.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3267/img0957z.jpg[/IMG][/URL] Wykąpana - podobno strzeliła focha i poszła spać [URL=http://img30.imageshack.us/i/img0978xhh.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9950/img0978xhh.jpg[/IMG][/URL] To wczorajsze zdjęcia, trochę mnie wzruszczenie ściska... Wczoraj i szaleństwo wróciło i apetyt. Było i suche, i ryż z mięsem, plaster szyneczki - wszystko mniam. Potem na spacerze 2 razy siku i poszła spać troche nadąsana za kąpiel. Czekam na wiadomości dnia pierwszego, nowy dom od wczoraj czeka na aktywację konta :cool3:
×
×
  • Create New...