Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Wariatki! Żaden krokodyl mnie nie dopadł i nie nadgryzł :evil_lol: Ot, mała interwencja w psie sprawy była. A że ja blondynka... Wiecie, co wejdę na wątek Maupy, to płakać mi sie chce. Tam aż furkocze, iskrzy, żyje... a u mnie: Uwaga, może piłką się pobawię... idę... Oooo, mam ją... Kulaj sie piłko, spadaj... rób co chcesz... To moze jeszcze jedno podejscie? Nieeeee... wiem już! Zprężę sie, zbiorę się w sobie i... pośpię.
  2. Kurka wodna, jak nie zaczniecie karmic swoich psów, to ja będę musiała jakąś psychoterapię przejść, w kompleksy popadnę, no :placz: Okhama, twoje też już fruwają jak małpowe i bilowe? Bila, no, no, no... :razz: Luks torpeda. A skocznie sama zrobiłaś?
  3. Wzięłam i umarłam :mdleje: Zosiuuuuu... Boże jakie piękne, a ta kana...
  4. Olenko, ponieważ wczoraj był [B]TEN WIELKI DZIEŃ[/B], a ja ubzdurałam sobie, ze to dziś, składam spóźnione, ale szczere życzenia :oops: Niech już wszystkie troski i pochmurne dni pójda sobie precz, gdzieś daleko! Życze Wam, żeby każdy wspólny dzień był podróżą na Wyspy Szczęśliwe, wypełniony miłością, zrozumieniem i zwykłym ludzkim szczęsciem! Niech otaczają was tylko życzliwi ludzie, a codzienne zmartwienia znikną na widok rozmerdanych ogonów Waszych czworonożnych przyjaciół! [B]Kochana, dobra i nasza Olenko, Panie Darku:[/B] [B][COLOR="Red"]KOCHAJCIE SIĘ MOCNO I BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI![/COLOR][/B]:loveu: [CENTER][I][SIZE="4"][COLOR="DarkOliveGreen"]Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie.[/COLOR][/SIZE][/I] [URL=http://img8.imageshack.us/i/24598203.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2904/24598203.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  5. Musicie wystawiać go ciagle na trójmiejskich, no nie wierze, ze on tak nie wpadnie nikomu w oko. Jest jedyny taki cudny! I bardzo, bardzo domu potrzebuje. Wystawiłam go...
  6. Nikt o pięknotę nie pyta????
  7. Rekin to Ty :evil_lol: Jak ja uwielbiam twoje opisy psów! [I][B]Lepsze byłoby pytanie: czego Debi nie potrafi ? Debi nie potrafi ... nic mądrego ...[/B][/I] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. WYCHOWAŁAŚ!!! :lol: I zadbałaś, macie trwę, pisakownice, przeszkody. Masz fajny ogród i szczęsliwe psy. Szajbusy!
  9. Przeciez ona nie chcała. To ja głupia, bo między psy znowu wlazłam. Moze jak raz nauczyłaby Tole moresu, to byłby spokój z podkradaniem. Ale mi zawsze szkoda.
  10. :multi::multi::multi: STO LAT, STO LAT!!!!!! :multi::multi::multi: Kochani, niech każdy nastęny wspólny rok będzie jeszcze piękniejszy. Bez zmartwień, chorób, przykrych niespodzianek. Całusy dla wszystkich!!! :buzi::Rose:
  11. :multi::multi::multi: STO LAT, STO LAT!!!!!! :multi::multi::multi: Kochani, niech każdy nastęny wspólny rok będzie jeszcze piękniejszy. Bez zmartwień, chorób, przykrych niespodzianek. Całusy dla wszystkich!!! :buzi::Rose:
  12. No jak co, podskoczyła, żeby złapać Tole, która ja chwyciłam na ręce w ostatniej chwili - Tolka chciala wykraść kawałek buleczki, który Pynia sobie zachomikowała. Pynia nie trafiła w białe dupsko to skubnęła mnie w udo, jak wracała do parteru, to zahaczyła mnie jeszcze pod kolanem. To tylko szrama. Ma krew do teraz jest na scianie :p Ale na pomarańczowym tle zbrazowiała jakoś. Brązowa, no żyję przecież :evil_lol:. mam siniaka i ślad po ugryzieniu, nic wielkiego. Zdezynfekowałam i już. Ja mam wiecznie siniaki po Pyni, bo ona rozdziawiona dzień cały i zawsze obok. Nie raz machnę reka i nadziewam się na szable.
  13. Mam fotografować moje blade udo i goleń??? O NIE!!!! Poczekam aż zzielenieje.
  14. Brązowa, nie drażnij rekina! :cool3: Maupo, obawiam się, że to za mało....
  15. Moze cyknij mu ze 2 fotki "zielone", on ma tylko te sliczne wiosenne.
  16. [quote name='Maupa4'] Inteligencja z naszych oblicz aż ... bije ... po oczach ... I kwiatków też nie zjadamy ... :multi:[/QUOTE] Tak jest, o własnie!!! A dlaczego kwiatków nie jadacie? :oops:
  17. Operacja na to samo oko. Ono sie goi, ale tam są 2 maleńkie torbiele. Albo coś w stylu "wrzodu boksera", a moze fragment obcego ciała. Wczoraj znowu oberwałam od Pyni, która celowała w Tolę :roll: Rozwaliła mi lewe udo o prawą noge pod kolanem. Dumnie noszę już blizy na rece, to teraz bede miała nowe. Niektórzy mają tatuaże, ja mam szramy szablazęba:evil_lol:
  18. Ożeż, i tu z tymi potwarzami wleciała, co za tupet!!!! Maupo, wlej jej!!! Zbanuj, ugryź, zdepcz, naślij na nią Debi czy co!
  19. :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: Super psy!!!! Hihihihihihi, a te amstaffy to faktycznie staszne "MORDERCE" są :evil_lol: Psy same poprowadziły program.
  20. I co mam odpisać tej złosliwej wolontariuszce? :cool3: Że niby bulwy głupie są tak? Czekaj, zaraz Maupie sie poskarżę. I bananem polecimy :diabloti: A znasz regulmin? Każdy krytykant poinien podpisac sie imieniem i nazwiskiem swym! Baltazar to bulw ! Widzisz jak on pływa, wodę kocha jak prawdziy prosiaczek. I odwazny jest, daleko odpływa. [COLOR="Wheat"] Przyznam, że moja Tolka kwiatki dawno by już zjadła.... [/COLOR]:siara:
  21. O jaaaa... :crazyeye: Ula, ale pojechałaś! :multi:
  22. nie mam pojecia, to przez wakacje moze? Taka slicznota. I Sabusia czeka. Ponowiłam ich ogłoszenia.
×
×
  • Create New...