-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
No wiem :evil_lol: Weź znajdź na tym forum ludzi, którzy oduczyli psa spać w łóżku. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Oj Bila, nie zawstydzaj... wiesz jak jest. [quote name='Bila']No dokładnie. Ani fotele, ani kanapy:cool3:[/QUOTE] Myslę, że z tym bedzie cięzko, bo to świruska mała. Jak gania z piłką, to nie zatrzymasz. No i przytulas, ona koło Panci musi byc. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']a warcza na Ciebie,jak prosisz o zejście? [/QUOTE] :roll: Ja nie proszę. Przeciez mieszkam u nich. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Ale ma nie wchodzić na łózko czy wszędzie zakaz? -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Kiedy Sasza sama jak ta stop na wielkość... szkoda, mozna nie trafić i w ścianę. A tak na serio? No doradzajcie. Ja nie potrafię, moje psy to porazki wychowawcze. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Brązowa, widziałas kiedyś wk....oną bulwę? Spróbuj takiej coś rozkazać. Warkot przez bulgot idzie i człowiek się zastanawia, gdzie kapcie podział. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
No własnie były prośby, się nie doczytało? :razz: -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']fajne,ale ja wolalabym miec mniej "ryskunkowe",a bardziej realistyczne.[/QUOTE] Rozwiń myśl, chodzi mi głównie o ten realizm :eviltong: No taaa... sucha karma jest już beeeeee, mogę siknąc w domu, kto zabroni?! Nawarczalam na Pana, ktory prosił mnie o opuszczenie łóżka :p Chude doopsko poczuło sie u siebie i zaczyna. Co teraz? Ciotki, ktora ma za sobą udaną akcję oduczenia psa sypiania w łóżku? Znajdzie sie choć jedna? Przejmowanie "fotela prezesa" [URL=http://img510.imageshack.us/i/img1006f.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4599/img1006f.jpg[/IMG][/URL] Taki koniec wieńczy dzieło [URL=http://img299.imageshack.us/i/img0995x.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4104/img0995x.jpg[/IMG][/URL] -
:diabloti: To witaj w klubie!!! A wiecie, u nas w robocie to wszystkie baby palą. Facecika od podawania zapalniczki mamy tylko jednego. Cieniasy! Coś dyrekcja chrząkała, że absolutny zakaz wprowadza. Będziemy pewnie w kibelkach razem z uczniami kopcić :roll:. Bo nie ma takiej siły, zeby uczniom zabronić. Z nimi nikt nie wygra :evil_lol:
-
Ja rzuciłam rzucanie. Kiepski ze mnie doradca. Zreszta, palę, bo lubię :eviltong: Żadne argumenty mnie nie przekonują. Może to przekora? Niezdrowo, niemodnie, drogo, nie wolno. WOLNO!!!! Nie znoszę ograniczeń.
-
[quote name='Maupa4']Jesień też może być piękna ... no ale to już niestety jesień ... A że pesymistycznie ? No jutro zaczyna sie szkoła ... a jak szkoła to niestety nieodwołalnie lato sie skończyło ...[/QUOTE] Dzięki! :p Nie dostrzegam urody jesieni, jestem na nią ślepa. To siostra zimy. Może czasem jakiś liść czy drzewo... Ja już mam obmyślone, wyliczoną średnią życia rodziny :roll: Od pewnego wieku psów nie będę już miała. Ludzie powinni spadki zapisywać pod pewnymi warunkami, uzględniać w nich los swoich zwierząt. Ja tak zrobię. No, nie ma jak optymistyczne podejście :roll:
-
Teraz pora na flatowatą Aksę ze schroniska z Tczewa.Ma DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Teraz to Brązowa zawału dostanie :evil_lol: Ja wrzuciłm tradycyjnie: eOferty PrzygarnijZwierzaka -
Haneczka niczym sheltie.Złoty skarb w schronisku w Dabrówce MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Przecież wszystkie teksty są na pierwszych stronach wątków :razz: -
Maupo, zaczęłas ten dzień pesymistyczna nutą... Śliwy to jesień, noo. Ja ma takie podejscie do końca sierpnia jak twoja Karolina. Chodzę i jęczę, śnieg już widzę. Odbylam właśnie[B] 3[/B] radę pedagogiczną przed rozpoczęciem roku szkolnego. Nieźle, nieźle się zapowiada :cool3: Idę jeść i karmić. FOTY ZZA SZYBY - FANTASTYCZNE!!!! Jakie smutaski kochane. Wyobrazacie sobie, że odstawicie takiego grzybka do schronu, po coś tam pogryzł, czy nalał w domu? A ile ich tam ląduje... i głodzi się.
-
Klara-100 % duszy owczarka.Wyjatkowa,młoda suczka Ma DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wrzucam ja na allegro. Na eOferty i AdopcjeZwierzaka już jest.