-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Hahahahaha, jemu aparat z rąk wyleci, obiektyw się zatnie, guziczek wyskoczy. Nie tyka - ma zakaz. To człowiek demolka. Raz poprosiłam go, żeby naoliwił mi zawias okienny, bo skrzypiał i doprowadzał mnie do furii. Spadł z tym oknem na nowy telewizor. Rozwalił i jedno i drugie. Tak mnie wtedy wkurzył, ze pacnełam go glinianym dzbankiem. Siniał symetrycznie.
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
My sie nie boimy ;), my zakraczemy, nadoradzamy, nameczymi i bedzie GIT. Myslisz, ze Saszka znajomego wyczaiła? On lubi psy? :evil_lol: Bulwa obronna moze. Zapomniałam z tego wszystkiego ile Sasza dziś wazyła u weta. 10 kg? -
Juz lecę z intymnymi fotami, oczywiście :razz: Noga w szpilce? Ja nie mam szpilek, zabiłabym się chyba. Zresztą - mam lęk wysokości. A po nodze w szpilce czego bedziecie chciały? :niedowia:
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:lol: :lol: :lol: Wiesz co, nie wiem jak to zrobic, ale musisz coś wymyślec, żeby synek jej nie sciskał. Ona tego nie zna, nie wychowała się z dziecmi. Może to jeszcze za wczesnie? Ona pewnie czuje się zagrożona, ostrzega, że sytuacja nie jest dla niej komfortowa. Pies musi mieć swoją bezpieczną przestrzeń. Trzeba mu to zapewnić. Nie da rady inaczej. -
:evil_lol: Ja wzrostem i tak się wyróżniam. Najmniejszy obcas jest dla mnie udreką. Taka fizjologia chyba. Maupo, ty bez bólu rano wstajesz?
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, ale gdyby chciała ugryźć, to nie szukałaby ucha. Rąbnęłaby na oślep. Pies może osiągnąć rozum 2lataka, ale Sasza nie była nigdy niczego uczona. Pies nie myśli jak człowiek, nie kojarzy tak samo, ma inną pamięć. Być moze Sasza wie, że za kare odeslono ja na miejsce. Ale nie rozumie, dlaczego nie może jeść :shake: -
Brązowa, może zrób zdjęcie suce, zalożymy wątek. Ktoś rozpozna, jesli ona z dogo jest. Ciotki, jestem wykończona pierwszymi dniami pracy. Jeden chaos, przychodzę do domu i padam. Dwa dni musiałam łazić "na galowo" - czyt.: buty na obcasach :placz: Tak mnie kości piszczelowe i stopy bolą, że ledwo do domu doszłam, już w normalnym obuwiu oczywiście. UMIERAM. Zapisali mnie bez pytania na jakiś weekendowy wyjazd do Jastrzębiej... coś tam, gdzieś nad morzem i jutro muszę jechać. Ci szeleni ludzie mają w planach obserowanie wschodu Słońca. Ja będę Słońce żegnać. Co to za odpoczynek z porannym zrywem? I tak to jest...
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
WitAJCIE na dogo, NARESZCIE! :bye: :multi: Maupo, dziekuję za pomoc przy aktywacji konta!!!! [quote name='choleraa']witamy;) Rowniez rady odnosnie wychowania byly bardzo przydatne, teraz wlasnie przezywa karcer, siedzi na swoim poslaniu i nie pozwalam jej sie ruszyc, bo dziabnela mojego synka!:shake: Lekko, bo lekko, w ucho:roll: ale sie wystraszyl..![/QUOTE] Moje bulwy na powitanie czy w zabawie notorycznie szczypią mnie w uszy, to taka ich pieszczota. Oczywiście dziecko może to zaboleć i przestraszyc je. Ciekawa jestem, czy to było ugryzienie agresywne, czy takie własnie "pieszczotliwe" zachowanie? -
Ale Setusia urodziwa teraz :loveu:, ślepka ma jakby jej ktoś makijaż zrobił. Super duecik!!! Zawsze podobały mi się bulwy angielski, też bym chciała, no... U mnie mirabelkowcem była tylko Tola. Ale teraz!!!! Teraz mamy szał na duze, soczyste, żółte śliwki. Jakie tam koo, czy sioo... Wszystkie trzy pod drzewo i jęki. Obieram, pestkuję i szamanko. Nawet sok z trawy zlizują, szok!
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Maupo - dzieki :lol: Ja tez tak robiłam, pod pachy warkota i do parteru, bez zastanowienia. Użarta byłam tylko raz - Tola. Chciałam klapną ją w dupsko, a ta mi się odwinęła. Jak ryknęłam... Teraz gdy przechodzę na te "tony" to siada grzeczniutaka taka. Wiesci o Saszy: [I][I] (...) edukacja idzie dobrze, nie pozwala sobie juz na sikanie w domu, zostaje sama przez chwile (kiedy ide odprowadzic synka do przedszkola), chodzi ladnie za mezem, zaczela go juz tez uwazac za czlonka rodziny.[/I][/I] Zapytałam, czy dalej pyskuje proszona o opuszczenie łóżka: [I](...) nie pyskowala, na mnie nie osmiela sie warczec.. ale cwaniara, jak przysne, to od razu jest:) w nocy nie wchodzi nawet do pokoju, ale jak tylko dzieci wstana, zaczyna sie:) oprocz tego oszczekuje wszystkich gosci (oprocz tych, ktorych poznala) dzis na spacerze, po meza do pracy zaprotestowala, wylozyla sie na ulicy i nie chciala isc.. wie, ze juz jej nie zostawie, bo jeszcze 2 dni temu, nie zrobilaby tego, bala sie, ze ja pojde, a ona zostanie.[/I] [I]opisze moje zdolnosci edukacyjne: zdjecie 1: ochrzan zdjecie 2: nagroda widac po minie, ze poszlo pomyslnie :)[/I] [URL=http://img143.imageshack.us/i/img1034r.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4792/img1034r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img76.imageshack.us/i/img1037.jpg/][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3020/img1037.jpg[/IMG][/URL] Jaka skoncentrowana uczennica :evil_lol: Dziewczyny, co polecacie do pielęgnacji fałdek na pyszczku??? Jak często? -
Rudzik-prześliczny!MA DOM. FILMIK Dabrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
jaki on delikatny... ładniutki. -
Raczysko go dopadło. Żegnaj piesku [ ' ] Najgorsze jest to, ze przez długie lata nikt o niego nawet nie zapytał. Ot żył Canis tak sam dla siebie- schroniskowy, niepotrzebny nikomu pies. A ile takich jeszcze.
-
Tytuł jest w dechę!!!!!! :happy1: Gonzo też!!!
-
Pokazujemy z rana, tylko tak mogę pomóc. Morusek prosi dom i pomoc w ogłoszeniach.
-
Haneczka niczym sheltie.Złoty skarb w schronisku w Dabrówce MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Litterka']Akucha, bo ja ten tego jestem i nigdy nie robiłam psom ogłoszeń... Dlatego chciałam jakiegoś instruktażu... ;)[/QUOTE] Widzisz, ja juz cię za starą dogomaniaczke liczę :evil_lol: To wrzuce ci tu kontkt do wszystkich ogłoszeń psów z Dąbrówki: Kontakt ze schroniskiem: Telefon: 607 540 557, w godzinach 10 - 17 Adres: Dąbrówka Młyn 30 84-242 Luzino -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
OOOO, dzieki Okhama? A na parter, to "recami'? warkota stawiać? Czym proponujesz? -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: No proszę - standard! Ale co ciekawe, przez pierwsze dni nie było problemu, spała u siebie. No weź wywal :loveu: [URL=http://img213.imageshack.us/i/img1025r.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6908/img1025r.jpg[/IMG][/URL]