Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. :lol: proszę bardzo. A facecik z plamką na nosku zostaje?
  2. [quote name='Maupa4'];) A my mieliśmy po raz pierwszy ... Ja to nie lubię tych skórnych historii ... no nie czuję się w nich pewnie ... dla mnie to abstrakcyjny "badziew" ... :oops: No zapalenie miał ... a wyglądało to tak, że napuchnięte miał poduchy a między poduchami miał gulkę ... No i lizał, lizał, lizał a potem to juz był taaaki biedny że chodzic nie mógł. Mamunia musiała go nosić bo on na trzech nogach to nie potrafił. No ale jak nikt nie widział to koncertowo nawalał się z resztą głuchych. Na spacery tez mu ciężko było wychodzić no ale jak juz biedak wyszedł to po trzech krokach cudownie go chwilowo "ozdrawiało" ... bo po powrocie do domu też chwytała go "niemoc". No ale na wsi jakos latał za piłka bez żadnych problemów. Smarowałyśmy ... dostałyśmy lek od weta i było smarowanie trzy razy dziennie. Na razie ok ale jest wersja że bedzie wracać. On bialy więc teoretycznie alergiczny a jak alergiczny to i wieksze prawdopodobieństwo jakichś "badziewi" skórnych ... Przy "wilgoci" ma nawracać ... i rzeczywiście jak go smarowałyśmy czyli leczyłyśmy to jak było mokro to miał problemy z łapą a jak było sucho to jakoś od smarowania do smarowania nie miał problemów z łażeniem. [/QUOTE] O rany, Maupo, mam to samo u Pyni, to samiuteńko!!! Ja myślę, ze to przez remont jednak, badziewia wszedzie pełno. Czym smarowałaś? Mi dzisiaj wetka kazała rivanolem przemywać i jakąs skarpetke założyć, żeby nie lizała. Łatwo powiedziec, skarpetkę na Pynie wrrrr..
  3. Nelly ogloszona na allegro.
  4. Pyniucha była dzisiaj na umówionej wizycie u weta, na czczo, bo przewidywano kolejny zabieg. Operacja nie jest potrzebna!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: Oczko się "ulało" - to moja interpretacja fachowych okresleń, ktorych nigdy nie pamiętam. Nie narasta już martwa tkanka, oko jest gładziutkie, wszystkie ''grudki" zniknęły, nie ma śladu po miejscach, gdzie tworzyły sie narośla. Oko widzące, Pynia nie odczuwa żadnego bólu czy podrażnienia. Pozostała jeszcze ta błekitna zaćma, ale ona z czasem zniknie. Tylko 2 razy dziennie już kropelkujemy, bez trującej atropiny, fuj :lol: To jak Pynia taki zuch, to trzasnęliśmy jej jeszcze czyszczenie gruczołów. Pyniulec zadowolony, rozmerdany. U weta grzeczna nad podziw. Dostała w nagrodę naleśnika z twarożkiem, a co!
  5. Tak jest, podjęłas bardzo dobra decyzję!!! To nie był przytyk, absolutnie. To raczej refleksja. Byli ludzie, zauważyli ją, może sie podobać. A teraz taka cisza...
  6. Maupo, ale ty na ośmiornicę nie wyglądasz, nic a nic :eviltong: Rozpływam sie nad tymi 'kolankowymi" fotkami. Jakie one słodkie, tulaśne i grzeczne na klankach. A Debi... aniolątko, niunia, PLUSZAK. Gdybym nie znała, to rzekłabym, że ona z tych co to tylko łóżeczko, kolanka, rączki. Że pewnie nawet bigać nie potrafi :evil_lol: Oko Żwirka jest niesamowite. Proszę zwrócic uwagę na fotkę, gdzie Debi śpi z Groszkiem. Groszek śpi i o bożym żwiecie nie pamieta, ale Debi! Łepek poza fotelem, bo trzeba i na prawo i na lewo wszystko widzieć - czujny terrier.
  7. Dziewczynki na allegro: http://www.allegro.pl/item725299889_nie_wrocimy_juz_na_smietnik_chcemy_do_domu.html
  8. Bardzo sympatyczna i urodziwa sunia. Dam ją dzisiaj na allegro.
  9. Minia astce tez musimy pomóc, co? Ona taka w typie naszej Sabusi?
  10. Można pewnie zadzwonic do kierownik schroniska. Wiem od osób dzwoniacych, że kontakt jest bardzi miły. No i nasza Brązowa dużo wie ;)
  11. Maupo, bulwy i terrier ładniejsze od śliwek :lol: [quote name='bobusek'] a tu dla akuchy co Brookera nie zna "stary" Brooker[/QUOTE] Akucha ma sklerozę :roll: Znam przecież Brookera, ślicznota "w masce" i setunie kojarzę.Ależ wypiękniały oba chrumkacze :loveu: A dziewczynie wyjątkowo do twarzy w zielonym! Okhama:megagrin:, książę S. cycuszek I jest rozkoszny! Ale sobie chrapnął :loveu:
  12. ten wet... sama się nie mogłam dodzwonc, a jak juz, to okazałao się, ze dodzwoniłam się do urlopującego gdzieś w ciepłych krajach :cool3: Słoneczko, ja mogę maluchy na allegro wrzucić, ale przyslij mi fotki i jakieś informacje o mruczadłach. Usciskaj Diankę, będziemy znowu kciuki trzymać.
  13. Czy kundelki z ubojni opusciły juz to miejsce? Na stronie fundacji nie ma informacji o jakichś DT. Myśle, ze to głównie one były ofiarami tuczenia. Co z nimi?
  14. :lol: Wiesz, bo ona moze się już nie powtórzyc, tak jak u Trejsi.
  15. Ale super!!! Sagusi imię przyniosło szczęście!! Hurra!
  16. Cześć ciotki. A ja nie znam kotów, Brooker też nie. Dajcie fotki, co?
  17. Ostatnio to juz nikt o nię nie pyta, nie obserwuje. Szkoda
  18. Gdyby tak sie stalo, to najwazniejszy jest Dino. Nie wolno mu odbierać żadnej sznsy, bo to może być ta jedyna.
×
×
  • Create New...