Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. :lol: To wrzucam. A tam płeć, zadzownią i sie dowiedzą.
  2. Noooooooooooooooooooooooooooooo!!!!! :multi::multi::multi: Ufffffr. To może wlepię tam hipopotamki? One takie... takie... jejku!
  3. Kamień z serca!!! jak ja sie cieszę, bardzo! :multi: Kobieta kontaktowala się z Tobą?
  4. No jest. Mam z tym wątkiem podobny problem.
  5. No widzisz, masz jednak autorytet! :evil_lol:
  6. Bila, bądż optymistką!!! JEDEN został :eviltong: Lab chytrusem nie jest... Cześć ciotki :lol: Mam co nadrabiać... natrzaskałyście.
  7. Wróciłam, wpadłam na chwilę, a tu cisza :cool3: Dziękuję za maila ;) Co słychaĆ, jak potworek się sprawuje?
  8. Cudowny!!!! Musi go ktos pokochać i już! Zrobiłam mu allegro, eOferty i adoptujzwierzak. A hipopotamki, brodata sunia... oczoplasu dostanę. Jutro pozostałe psy powrzucam.
  9. Szczęściara, wagi nie potrzebuje :cool3: Tak zapytałam, bo ja swoje ważę na takiej wadze.
  10. Aaaaa!!!! Witaj Zula!!!! :calus: nareszcie jesteś. No ale trochę napisz jak się witalicie, jejku, to musiał byc szał radosci.
  11. Nooo, zobaczę... Wiecie, ze u nas burza? Błyska jak cholera i warczy.
  12. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: rozwiń myśl... Nabieram apetytu na białą, dużą bulwę. Francuska, angielska - nie ważne, ma być biała, duża i tulaśna! Dobra ciotki, koniec tego humanitaryzmu, dobroczynności! Czas na biznes. Zamawiam największą dziewczyne z pierwszego miotu. Sądząc po fotach, będzie to cudny klops :loveu: O jaaaaaaaaaaaaaa...
  13. Aaaa, to ona intruza wyczuła! ZUCH dziewczynka :diabloti: Ciekawa jestem ile ona ważyła po wyjściu ze schronu, czy przytyła u Was? Masz wagę domową?
  14. [quote name='pinkmoon']Brązowa, czy Dąbrówka ma profil albo cokolwiek na e-zwierzak.pl? Albo ktoś już wrzucał tam dąbrówkowe psy?[/QUOTE] Tam nie mają nic. Pręgus fajny!
  15. :evil_lol: Myslisz, że chciałaby? Tam nudno :oops:, oni psów nie lubią.
  16. Malutka jest urocza i ma takie dobre spojrzenie. Bardzo smutna to historia. Potrzeba jej ogłoszeń, znajdzie dom. [URL=http://img412.imageshack.us/i/9366f1678a7c2216.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3259/9366f1678a7c2216.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/c1e830483ce75457.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6835/c1e830483ce75457.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img76.imageshack.us/i/fbd0814d91a182b6.jpg/][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/9641/fbd0814d91a182b6.jpg[/IMG][/URL]
  17. Fiks, jestes niesamowita :lol: Tłusściutka, kochana kluseczka. Jak ja takie lubię!
  18. Fajna sunia, musisz ją ogłaszć, znajdzie dom.
  19. Jade jutro na wywczasy, może ktoś się zlituje i cyknie.
  20. I tatuś :lol: Rodzonych nie tykam siostro :diabloti:
  21. Siedze i podziwiam. Biale jest PIĘKNE! :loveu: Z domieszka rudego i czarnego też! Sesja z krokodylkiem mnie rozwaliła. Okhama, chciałabyś,żeby były bulwy w kolorze landrynkowego różu? :razz:
×
×
  • Create New...