-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
SZCZENIACZKI z Dąbrówki k/Wejherowa! Wszystkie dziewcząta maja dom :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:lol: To wrzucam. A tam płeć, zadzownią i sie dowiedzą. -
SZCZENIACZKI z Dąbrówki k/Wejherowa! Wszystkie dziewcząta maja dom :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Noooooooooooooooooooooooooooooo!!!!! :multi::multi::multi: Ufffffr. To może wlepię tam hipopotamki? One takie... takie... jejku! -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Wróciłam, wpadłam na chwilę, a tu cisza :cool3: Dziękuję za maila ;) Co słychaĆ, jak potworek się sprawuje? -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cudowny!!!! Musi go ktos pokochać i już! Zrobiłam mu allegro, eOferty i adoptujzwierzak. A hipopotamki, brodata sunia... oczoplasu dostanę. Jutro pozostałe psy powrzucam. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Szczęściara, wagi nie potrzebuje :cool3: Tak zapytałam, bo ja swoje ważę na takiej wadze. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aaaaa!!!! Witaj Zula!!!! :calus: nareszcie jesteś. No ale trochę napisz jak się witalicie, jejku, to musiał byc szał radosci. -
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: rozwiń myśl... Nabieram apetytu na białą, dużą bulwę. Francuska, angielska - nie ważne, ma być biała, duża i tulaśna! Dobra ciotki, koniec tego humanitaryzmu, dobroczynności! Czas na biznes. Zamawiam największą dziewczyne z pierwszego miotu. Sądząc po fotach, będzie to cudny klops :loveu: O jaaaaaaaaaaaaaa...
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Aaaa, to ona intruza wyczuła! ZUCH dziewczynka :diabloti: Ciekawa jestem ile ona ważyła po wyjściu ze schronu, czy przytyła u Was? Masz wagę domową? -
Jak Szarik z "Czterech pancernych"-Szagi z Dabrówki.ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Niebrzydkie toto jest :razz: -
Malutka jest urocza i ma takie dobre spojrzenie. Bardzo smutna to historia. Potrzeba jej ogłoszeń, znajdzie dom. [URL=http://img412.imageshack.us/i/9366f1678a7c2216.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3259/9366f1678a7c2216.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/c1e830483ce75457.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6835/c1e830483ce75457.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img76.imageshack.us/i/fbd0814d91a182b6.jpg/][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/9641/fbd0814d91a182b6.jpg[/IMG][/URL]
-
Tczewska bokserowata FOKA ZNALAZŁA SWÓJ WYMARZONY DOM!!!
akucha replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Fajna sunia, musisz ją ogłaszć, znajdzie dom.