-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I co, nikt nic nie wie? -
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jemu też rosną takie biale kłaczki jak Raptusowi? W górę Bartuś!!! -
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Za każdym razem, gdy wystawiam go w ogłoszeniach, to ryczę. Tam nie rozstraja jego spojrzenie na portretowej fotce. Może znajdzie się człowiek, który też podda się tej niemej prośbie... -
Pół roku, o rany... Jak to jest? Tu niegasnąca tęsknota, a na innym wątku... :-( Moniu, pilnuj za TM tych niechcianych, niekochanych. Tych, które nie miały swoich ludzi, przerzucanych z rąk do rąk i porzucanych jak zepsute zabawki. Tu dałaś im tyle nowych domów... Pomagaj im i tam, gdzie wszystkie psy powinny być już szczęsliwe. Piękna fota. Mona - okruch szczęścia.
-
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Miała dziś pierwszą (z 2 zaplanowach) operację. Usunieto jej guzy, listwę mleczną i sutki po prawej stronie. Cięcie duże, wzdłuż całego brzucha, aż pod obie pachwiny. Toffi cała w plastrach, opatrunkach osłaniających ranę i kubraku. Oszołomiona po narkozie, nie rozumie co się z nią dzieje. Bedniutka taka. Mam dla niej wiele czułości, to taki drobiazg. -
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O jaaaaaaaa :multi: :multi: :multi: -
Miałam kawkę Kubusia. Znaleziony jako żółtodziub jeszcze. Łaziił po domu jak kura, mieszkał, gdzie mu się podobało. Czysty był, kooo robił do klatki po kanarku :evil_lol:Ciekawski, wscibski, rozrywkowy i gadający non stop. Chodził z nami i psem na spacery, pływał żaglówką po Mamrach... ech... Bardzo towarzyskie to stworzenia są. Był z nami w domu prawie rok chyba. Potem pomieszkiwał na drzewach pod balkonem. Zakochał się i założył rodzinę. Przylatywał na balkon jeszcze ze 2 lata. Po całuski, przysmaczki, w odwiedzinki. Jego żona/mąż (bo nie wiem, jakiej Kuba płci był) siadywał zawsze na drzewie i przygladał się nam. Jeśli balkon był zamknięty, to siadywały na nim oba, bo zawsze coś tam dla nich było. Ptaszyska fajne są.
-
Niewiarygodne jest to, jak packi zamieniły się w tygrysie pręgi. Brązowa, wrzuć zimowe fotki na pierwsza stronę.
- 83 replies
-
- schronisko
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Domek Fuksa napisał :lol: Radzą sobie z łobuziakiem. Chodzi do mamy włascicieli, gdy oni idą do pracy. Gania tam sobie z dwoma psami. Wczoraj został w domu sam na 2 godziny. Pozrzucał trochę przedmiotów, ale większych szkód nie było. Ma za sobą ucieczkę, wymsknął się ze smyczy. Ale sam wrócił pod bramę. Wie, że taki dom już mu się nie trafi, cwaniucha :lol: -
O dobrzy ludzie, jaki on pięknyyyyyyyyyyyyyyy :-o:-o:-o:-o:-o Przeciez to tygrys trójmiejski! Muszę szybko fotki podmienić i koniecznie na trójmiejskie trzeba z nim!!!! Boski szczylek!
- 83 replies
-
- schronisko
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Może być :multi: tylko zmień to o Mikołaju, bo on zyje w Laponii przecież :roll: A cenzura się nie czepi? -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:cool3:Parafia ma kilkanaście wiosek, niczego sobie zresztą (o pogłowie mi chodzi). Ja tam przed świętami nie wpuścilabym, posprzątane musi być :evil_lol: -
Jest taki jeden czarny,wilkowaty pies,Bronek.ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jaki to ładny Bronisław jest!!!!!!!!!!! Już dodaję fotki!!!!! -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Grubaska :lol: -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie ma? ale wygląda... I tak jest piękny! Piekny!!!! Trzeba nowego tekstu, wiecie Brązowa?