Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Jemu też rosną takie biale kłaczki jak Raptusowi? W górę Bartuś!!!
  2. Dobre i to :lol: Taki pieszczoch i pięknota, a nikt o niego nie pyta :help1:
  3. Za każdym razem, gdy wystawiam go w ogłoszeniach, to ryczę. Tam nie rozstraja jego spojrzenie na portretowej fotce. Może znajdzie się człowiek, który też podda się tej niemej prośbie...
  4. Nie kraczmy, bo sił już brak. Ponowiłam dziś ogłoszenia.
  5. Pół roku, o rany... Jak to jest? Tu niegasnąca tęsknota, a na innym wątku... :-( Moniu, pilnuj za TM tych niechcianych, niekochanych. Tych, które nie miały swoich ludzi, przerzucanych z rąk do rąk i porzucanych jak zepsute zabawki. Tu dałaś im tyle nowych domów... Pomagaj im i tam, gdzie wszystkie psy powinny być już szczęsliwe. Piękna fota. Mona - okruch szczęścia.
  6. Miała dziś pierwszą (z 2 zaplanowach) operację. Usunieto jej guzy, listwę mleczną i sutki po prawej stronie. Cięcie duże, wzdłuż całego brzucha, aż pod obie pachwiny. Toffi cała w plastrach, opatrunkach osłaniających ranę i kubraku. Oszołomiona po narkozie, nie rozumie co się z nią dzieje. Bedniutka taka. Mam dla niej wiele czułości, to taki drobiazg.
  7. :lol: aaaa, to mnie pocieszyłaś, bo ona ma do niego sylwetkę podobną. No,ale ona panna. Niby tak nie wygląda, a waży cholerka...
  8. Baaaa... a jak inaczej :loveu: Tyle bulwek, no marzenie. Maupo, ile wazy WBM? Moja Tolka 18 kilo!!!!!!!!!!!!
  9. Taaaaaak, on da jej dużo radości. Jest taki uroczy... i socjlany...
  10. Oni się kochają :loveu:, jednojajowi przecież...
  11. Miałam kawkę Kubusia. Znaleziony jako żółtodziub jeszcze. Łaziił po domu jak kura, mieszkał, gdzie mu się podobało. Czysty był, kooo robił do klatki po kanarku :evil_lol:Ciekawski, wscibski, rozrywkowy i gadający non stop. Chodził z nami i psem na spacery, pływał żaglówką po Mamrach... ech... Bardzo towarzyskie to stworzenia są. Był z nami w domu prawie rok chyba. Potem pomieszkiwał na drzewach pod balkonem. Zakochał się i założył rodzinę. Przylatywał na balkon jeszcze ze 2 lata. Po całuski, przysmaczki, w odwiedzinki. Jego żona/mąż (bo nie wiem, jakiej Kuba płci był) siadywał zawsze na drzewie i przygladał się nam. Jeśli balkon był zamknięty, to siadywały na nim oba, bo zawsze coś tam dla nich było. Ptaszyska fajne są.
  12. Nie mogę z Grochala, nie mogę!!! :megagrin: :megagrin::megagrin: On śpi podpierając się na oczętach. Cudo!!!! Reszta też bezbłedna, Majuta-barakuda dziś :evil_lol: Biedny Muchomorek, patrzy na Maupę i pyta: [I]Mamo, za co dostalem???[/I]
  13. Niewiarygodne jest to, jak packi zamieniły się w tygrysie pręgi. Brązowa, wrzuć zimowe fotki na pierwsza stronę.
  14. Domek Fuksa napisał :lol: Radzą sobie z łobuziakiem. Chodzi do mamy włascicieli, gdy oni idą do pracy. Gania tam sobie z dwoma psami. Wczoraj został w domu sam na 2 godziny. Pozrzucał trochę przedmiotów, ale większych szkód nie było. Ma za sobą ucieczkę, wymsknął się ze smyczy. Ale sam wrócił pod bramę. Wie, że taki dom już mu się nie trafi, cwaniucha :lol:
  15. O dobrzy ludzie, jaki on pięknyyyyyyyyyyyyyyy :-o:-o:-o:-o:-o Przeciez to tygrys trójmiejski! Muszę szybko fotki podmienić i koniecznie na trójmiejskie trzeba z nim!!!! Boski szczylek!
  16. Może być :multi: tylko zmień to o Mikołaju, bo on zyje w Laponii przecież :roll: A cenzura się nie czepi?
  17. :cool3:Parafia ma kilkanaście wiosek, niczego sobie zresztą (o pogłowie mi chodzi). Ja tam przed świętami nie wpuścilabym, posprzątane musi być :evil_lol:
  18. :cool3:Parafia ma kilkanaście wiosek, niczego sobie zresztą (o pogłowie mi chodzi). Ja tam przed świętami nie wpuścilabym, posprzątane musi być :evil_lol:
  19. Jaki to ładny Bronisław jest!!!!!!!!!!! Już dodaję fotki!!!!!
  20. Nie ma? ale wygląda... I tak jest piękny! Piekny!!!! Trzeba nowego tekstu, wiecie Brązowa?
  21. Oooo, a nic mi nie rzekłaś :cool3: To ma 2 wolne miejsca teraz.
  22. :evil_lol: To u was przed swiętami kolędują? A to dobre!
×
×
  • Create New...