-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Miniatura pointera.Posluszny,piękny,wyjątkowy.ZAADOPTOWANY !
akucha replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Noo, to nos do góry, dasz radę! Przecież dziecko szczęscia jesteś ;), a pies jak marzenie. Przyslij mi tekst, foty i namiary, to wystawię go na allegro. -
Miniatura pointera.Posluszny,piękny,wyjątkowy.ZAADOPTOWANY !
akucha replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Nie panikuj ciotka, musi tam być. Stamtąd przecież nie ucieknie. Wystawiasz go gdzieś poza trójmiejskimi? -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Bardzo podobny, bardzo! daj tekst, zrobię mu wiesz co ;) Pysk ma trochę astusiowaty i hienowate umaszczenie... może być. -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A kogo pytasz niby? To ten collakowaty? -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Domowy Fuks :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/36/c53cb6953594657b.jpg[/IMG][/URL] I ukąpany :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/300/4929daac314e4574.jpg[/IMG][/URL] -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa :evil_lol:, ale ty cykor jesteś, weź usuń tego posta, co? Narozrabiał ostro, zeżarł tapicerkę w drzwiach wejściowych, ale... [B]MA TO WYBACZONE [/B]:lol: Jesteś wredna i cierpieć będą wszyscy, nowych fotek nie pokaże, o!!!! [I]Witam Pierwsza noc minęła bardzo dobrze - znalazł swoje miejsce i był bardzo grzeczny. Gorzej było niestety rano. Został na niecałą godzinę sam w domu i to wystarczyło mu, żeby całkowicie zniszczyć tapicerkę drzwi wyjściowych (po powrocie zastaliśmy mały poligon). Ale cóż tapicerkę już wymieniłem a złość szybko przeszła. Dzisiaj miał swoją pierwszą kąpiel - właśnie się suszy :) Pozdrawiam i przesyłam zdjęcia czystego Fuksa :)) (fotek zniszczeń niestety nie zrobiłem :) )[/I] -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ on piękny jest!!! :loveu: Niezwykłe ma to umaszczenie. To pies z pasją, a jaki sprawny! Ho ho ho... A jednego zdjęcia nijak wgrac nie moge, nie idzie i już... -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak pomóc? Ja chętna jestem :lol: -
:evil_lol: Widzę tego kombinatora małego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: trzyma koniuszek w pysku?Trzyma. Niech się inni męczą. Ciekawe, co z tym klopsem zrobili, antyterrorystą to pewnie nie został. Kluch kochany. Super te psy, super!!!! Ja uwielbiam takie zaangażowanie. Ale trzeba miec charakter i wiedzę, żeby takiego psa prowadzić, mnie by zjadły pewnie. Widziałam kiedyś film na dogo. Zofia Mrzewińska układała sukę malinoiskę, problematyczne stworzenie. Widac było, że suka lubi pracować. Te psy mają olbrzymią energię. Ślij Słoneczko fotki, ślij! :lol:
-
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie mogli go z dziewczynami dac? W górę, pokazujemy Trejsi. -
Buldożka Petka ma dom u Ani i Przemka w Tychach !!!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ale mniamuśny duecik, ajjjj :loveu: -
Haaaaa... cziłała w różowym powiadasz... pfffff, żadna to konkurencja! Ubierz bulwę na różowo, to zobaczysz, kto wiekszą sensację wywoła :eviltong: Słoneczko rybki ci tylko zostały, nie znam innych bezgłośnych zwierząt :roll: A już sopociaki!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe, po kim one to mają?
-
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa napisz w tytule Kurdupel Gizmo w schronisku. Przyciągajace uwagę imię ma... może akurat.