Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Noo, to nos do góry, dasz radę! Przecież dziecko szczęscia jesteś ;), a pies jak marzenie. Przyslij mi tekst, foty i namiary, to wystawię go na allegro.
  2. Nie panikuj ciotka, musi tam być. Stamtąd przecież nie ucieknie. Wystawiasz go gdzieś poza trójmiejskimi?
  3. Ja się chyba w tym psie zakochałam! Jest rewelacyjny, ogladam foty i az morda mi się do niego uśmiecha. Musi miec dom!!!!!!!!!
  4. Powrót do normalności :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Proszę bardzo, jaka dama!!! Przyznaj się Słoneczko, wsadziłaś ją tam za karę?! Ja nie wiem, ale moim zdaniem one jakieś dziwne miny robią...
  6. Tu pomyłkowo wkleiłam fotki Słonecznych stworków...
  7. Bardzo podobny, bardzo! daj tekst, zrobię mu wiesz co ;) Pysk ma trochę astusiowaty i hienowate umaszczenie... może być.
  8. A kogo pytasz niby? To ten collakowaty?
  9. A tu można się poryczeć... Ciotki, jest prośba!!!! Słoneczko prosi o bazarki, trzeba nowe łóżko jej kupić, bo ją wykolegowali :p A skarżyła się u Pyni, że niektórym przytyło się nieco, same rozumiecie... Trzeba pomóc, bo tyo fajna cioteczka jest.
  10. Słoneczko, ależ mi dałaś robotę :-( Ostatnie fotki Mariana naszego...
  11. Domowy Fuks :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/36/c53cb6953594657b.jpg[/IMG][/URL] I ukąpany :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/300/4929daac314e4574.jpg[/IMG][/URL]
  12. Brązowa :evil_lol:, ale ty cykor jesteś, weź usuń tego posta, co? Narozrabiał ostro, zeżarł tapicerkę w drzwiach wejściowych, ale... [B]MA TO WYBACZONE [/B]:lol: Jesteś wredna i cierpieć będą wszyscy, nowych fotek nie pokaże, o!!!! [I]Witam Pierwsza noc minęła bardzo dobrze - znalazł swoje miejsce i był bardzo grzeczny. Gorzej było niestety rano. Został na niecałą godzinę sam w domu i to wystarczyło mu, żeby całkowicie zniszczyć tapicerkę drzwi wyjściowych (po powrocie zastaliśmy mały poligon). Ale cóż tapicerkę już wymieniłem a złość szybko przeszła. Dzisiaj miał swoją pierwszą kąpiel - właśnie się suszy :) Pozdrawiam i przesyłam zdjęcia czystego Fuksa :)) (fotek zniszczeń niestety nie zrobiłem :) )[/I]
  13. Ależ on piękny jest!!! :loveu: Niezwykłe ma to umaszczenie. To pies z pasją, a jaki sprawny! Ho ho ho... A jednego zdjęcia nijak wgrac nie moge, nie idzie i już...
  14. :evil_lol: Widzę tego kombinatora małego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: trzyma koniuszek w pysku?Trzyma. Niech się inni męczą. Ciekawe, co z tym klopsem zrobili, antyterrorystą to pewnie nie został. Kluch kochany. Super te psy, super!!!! Ja uwielbiam takie zaangażowanie. Ale trzeba miec charakter i wiedzę, żeby takiego psa prowadzić, mnie by zjadły pewnie. Widziałam kiedyś film na dogo. Zofia Mrzewińska układała sukę malinoiskę, problematyczne stworzenie. Widac było, że suka lubi pracować. Te psy mają olbrzymią energię. Ślij Słoneczko fotki, ślij! :lol:
  15. Jeśli przeżyły ROK, to muszą być te ulubione :evil_lol: Pozdrawiamy i całujemy gumowe jamnisie nochalki :loveu:
  16. Bila, a co cię tak zainspirowało? Dyskusja o zdrowotności? :evil_lol: Ja wiem, dlaczego Fasolka taka zachwycona :eviltong: Tam jest GIZMO!!!
  17. Nie mogli go z dziewczynami dac? W górę, pokazujemy Trejsi.
  18. Ale mniamuśny duecik, ajjjj :loveu:
  19. Haaaaa... cziłała w różowym powiadasz... pfffff, żadna to konkurencja! Ubierz bulwę na różowo, to zobaczysz, kto wiekszą sensację wywoła :eviltong: Słoneczko rybki ci tylko zostały, nie znam innych bezgłośnych zwierząt :roll: A już sopociaki!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe, po kim one to mają?
  20. Brązowa napisz w tytule Kurdupel Gizmo w schronisku. Przyciągajace uwagę imię ma... może akurat.
  21. Boże, jakie one biedne :-( I nie pisz, że brzydkie. To nieszczęśliwe, niekochane ofiary podłości ludzkiej. Nawet nie umieją się usmiechać i merdać ogonkami z radości... Tyle tych maluchów, Jezu, co z nimi zrobimy? A co mam zrobić z fotami tego hienkowatego kawalera? Wkleić tu czy tylko do ogłoszeń?
×
×
  • Create New...