Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Bila, :evil_lol: Bilbo nas pobił!!!!!!!!!! :evil_lol: Dawaj tu jego foty, musi dołączyć do żebraczego bractwa. Ta żebranina mecząca jest, a asystowanie w kuchni :mdleje: Sapanie, wzdychanie, kładzenie się pod nogami, sprawdzanie temperatrury piekarnika, chłodzenie się przy lodówce własnie wtedy, kiedy musisz z niej coś wyjąć... To trzeba mieć pokłady miłości w sobie :evil_lol: Proszę zobaczyć udręczonego psa - na pozór - bo zobaczcie, co robi jej nos:
  2. Hehehehe... no nie wiem, czy on taki wirtualny... Tu taki babiniec zawzięty :evil_lol: Mareksy, a my się chyba wirtualnie już poznaliśmy ;) Zdjęłam allegro miśka, potrzebowałam dla młodzieżówki.
  3. Wystawiłam na a. Corgi oddzielnie, może ją ktoś rozpozna? Czy wysłas teksty do zatwierdzenia i damy na trójmiejskie?
  4. A następne dni ciągle to samo. Ona coś żuje!!!!!!! Widzicie te szponiaste pazurki? OBCIĘŁAM!!!! :multi::multi::multi: Dała mi bez, specjalnych ceregieli, to swiąteczny cud!
  5. Potem wróciliśmy do domu. Spokojni o nasze włości, bo zostawiliśmy je pod opieką kota typu Bull. Złodziei nie było, ale bojowy kot właśnie rozpoczynał rozbieranie choinki Mruknęło toto Wesołych Świąt, oblizało i oddało się swoim ulubionym zajęciom Stróż doskonały
  6. Bela miala dzień na KOTA!!!! Zawiesiła się i postanowila upolować :roll: mniaaammmm... widzę go... Nie takie doopsko ciężkie jak się okazało... Trzeba było "rozumek" świątecznie przetrzepać i wytłumaczyć, że koteczka dobra i ładna jest Za karę zrobiłam jej fotę: "Belka - najbrzydsza bulwa świata". Ale nie pokażę, o nie :eviltong:
  7. Tolka kursowała kuchnia-stół, żebrzon nieusłuchany... Polowanie na cudze talerzyki A może tam na lewo więcej mają... sama nie wiem?! Potem się obraziła, a właściwie dwie się obraziły Tola - bo za mało dali Toffi - bo po co one przyjechały W kupie raźniej podobno... Toffi święta spędzała najczęściej tak
  8. Dziękujemy za kolejne życzenia, dziekujemy :loveu: Kar0lu, święta się odbyły i skończyły, uffff... :multi: Powiem ci, że one jakoś nie mają tej wrażliwości, co inne psy :shake: Rezygnują z zachwytów nad nastrojem świątecznym i wybierają jednak świąteczny stół :cool3: I niegrzeczne są, nieusłuchane... Nie chciały mi obiecać, że się poprawią, nic a nic... Pynia tak zareagowała na moje wigilijne moralizatorstwo: Poleciała wdzięczyć się do mamy czym denerwowała Tofii Widzicie jaka wyczesana jest? Proszę zwrócić uwagę na nędzne porteczki i marny ogon :oops: Brązowa, czy to odrośnie?
  9. O rany... biedny Gacuś. Menrzuś, ja cały rok, od lutego walczę z oczami mojej bulwy. Leczenie oka jest długotrwałe. Na rogówce jest tylko stan zapalny? Nie ma uszkodzenia? Jakby coś, to radzę od razu do Garncarza, do Warszawy, z oczkiem jechać.
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/423/5b8c69be90e67719.gif[/IMG][/URL] Nieśpiesznych uśmiechniętych Świąt Bożego Narodzenia i podobnego całego Nowego Roku. Wszystkim Waszym zwierzęcym przyjaciołom dużo, dużo zdrowia, bo o resztę nie muszą się martwić. Przekaż proszę najserdeczniejsze życzenia Rodzicom. Niech dzielenie się sercem z najpotrzebniejszymi przyniesie im jak najwięcej radosnych chwil.
  11. Jak miło się tu zagląda i czyta takie wieści! Fantastyczny kubraczek, Gizmo wygląda rewelacyjnie!!! :lol: Nie taki Gizmo straszny, jeśli cioteczki i wujkowie z prezentami przychodzą. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/423/5b8c69be90e67719.gif[/IMG][/URL] [B][COLOR="Olive"]Marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć![/COLOR][/B] życzy świątecznie akucha
  12. Kochani!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/423/5b8c69be90e67719.gif[/IMG][/URL] [B][COLOR="Olive"]Przemiłej chwili podczas Wigilii, Marzeń spełnienia w Dniu Bożego Narodzenia, Wrażeń moc w sylwestrową noc Oraz dużo uroku w nadchodzącym Nowym Roku. Chłopcom wymarzonych prezentów pod swiąteczną choinką. Wszystkim zdrowia, usmiechów i rodzinnego szczęscia. Specjalne zyczenia dla sarenki, niech znajdzie domek i kochających ludzi. [/COLOR][/B] akucha z rodziną
  13. Dziekuję Olenko :loveu: Chyba w tym roku, tradycyjnie. dogo Sylwester będzie :lol: Lubię tak! Cioteczki, zajrzyjcie tu: http://www.dogomania.pl/forum/f28/7-m-czny-rottweiler-na-30-cm-sznurku-we-wlasnych-odchodach-prosimy-podpisz-petycje-127436/ Trzeba wysłac petycję w sprawie dramatycznie potrzebującego pomocy psa. Lulka przyśle wam gotowy wzór, tylko podpisać i wysłać. Pomóżmy!
  14. Przecież ona się nauczy, że trzeba załatwiać się na dworze. Psy szybko łapią. Że nie wspomnę, iż nawet moja Pynia już załapała :eviltong: I nie jest wcale powiedziane, że ona bedzie brudzić...
  15. o żesz... szkoda biedroneczki, taka ładna była. No cóż, Pepe w innych widać gustuje, może czerwonego nie lubi?
  16. Katarzyno, jak ja nie lubię twojej pracy :shake: Nie dość, że zniknęłas prawie z dogo, to jeszcze swięta ci zabierają. Moze zmienisz, co? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/42/a03c6a89a5e6c2e7.gif[/IMG][/URL] [B][COLOR="Olive"]Dużo śniegu i radości, zwolnij nieco i odpocznij, zluźnij pasa odrobinkę i wyściskaj swą rodzinkę Niespiesznych uśmiechniętych Świąt Bożego Narodzenia i podobnego całego Nowego Roku[/COLOR][/B] No sama zobacz, nawet zyczeńia trudno dobrać...
  17. A to fija z tej naszej szefowej :cool3: W górę Aramisie nadmorski!
  18. Lalalalalala la... :multi::multi::multi: Cudnie!!!!!!!!!!!!!
  19. akucha

    Brązowa sucz

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/42/a03c6a89a5e6c2e7.gif[/IMG][/URL][B][COLOR="Olive"] Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku![/COLOR][/B] A najbardziej bym chciała, żeby spełniło się to, abyś mogła pójśc i sprawdzić, czy głęboko zakopali... :siara:
  20. Olenko!!!!!!!!! Życzę Ci aby Święta Bożego Narodzenia przyniosły ukojenie i odpoczynek, który w Nowym Roku pozwoli cieszyć się życiem i da energię na kolejne 12 miesięcy. I spełnienia wszystkich marzeń, także tych, których czasem nie mamy odwagi nawet w myślach wypowiedzieć. akucha
  21. Znalazłam!!! :multi: Jej... ależ tu jamniczych sliczności!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/42/a03c6a89a5e6c2e7.gif[/IMG][/URL] [B][COLOR="Olive"]Przemiłej chwili podczas Wigilii, Marzeń spełnienia w Dniu Bożego Narodzenia, Wrażeń moc w sylwestrową noc Oraz dużo uroku w nadchodzącym Nowym Roku.[/COLOR][/B] życzy wam akucha z rodziną
  22. I ja też!!!!!!!!!! Dla Celinki i Rodzinki! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/42/a03c6a89a5e6c2e7.gif[/IMG][/URL] [B][COLOR="Olive"]Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku! [/COLOR][/B] Tego wam życzy akucha z rodziną
  23. :evil_lol: MISTRZ pointy! Kochani Waciulkowie! Przemiłej chwili podczas Wigilii, Marzeń spełnienia w Dniu Bożego Narodzenia, Wrażeń moc w sylwestrową noc Oraz dużo uroku w nadchodzącym Nowym Roku. życzy Wam akucha z całą swoją resztą
  24. :evil_lol: MISTRZ pointy! Kochani Waciulkowie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/42/a03c6a89a5e6c2e7.gif[/IMG][/URL] [B][COLOR="DarkGreen"]Przemiłej chwili podczas Wigilii, Marzeń spełnienia w Dniu Bożego Narodzenia, Wrażeń moc w sylwestrową noc Oraz dużo uroku w nadchodzącym Nowym Roku.[/COLOR][/B] życzy Wam akucha z całą swoją resztą
  25. Maupo, a drewniany gryzak to dla kogo? :razz: Aleś poszalała.... jak Maupa normalnie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/42/a03c6a89a5e6c2e7.gif[/IMG][/URL] [COLOR="DarkGreen"][B][SIZE="2"]Szczęscia,[/SIZE][SIZE="3"] szczęścia[/SIZE], [SIZE="4"]szczęścia[/SIZE][/B][/COLOR] świątecznie życzymy!!!!!!!!!!!! [B] Niespiesznych uśmiechniętych Świąt Bożego Narodzenia i podobnego całego Nowego Roku [/B] akucha i reszta
×
×
  • Create New...