-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Fota [I]schizo[/I] oryginalna :evil_lol:. Niczego sobie stadko! A sceneria rzeczywiście urzekająca. Prawdziwy psi RAJ! A w nim Mars i Balbinka :loveu: Mnie zauroczyła jeszcze jedna fota: [IMG]http://images24.fotosik.pl/305/52fa3b95cb4f95f9.jpg[/IMG] W prawo, w lewo... i to wszystko nasze!? Najlepszego Pies?, niech to trwa jak najdłużej!
-
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A może ktoś chciałby poznać? Węgoelek czeka!!! -
Watek geriatryczny trochę, ale PIĘKNY! :placz: Jak ty wzruszająco o nich piszesz.. Myślę, że niektóre mogłyby jeszcze o domy powalczyć. Dana, Łatka, Sylwester . Eee, wszystkie własciwie.
-
Suczka w typie buldożka francuska - Pusia ma dom
akucha replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Pusię! Taka ładna bulwa :lol: Na filmie wiedać, jak tęskniła do ludz biedactwo. -
[quote name='Maupa4']Rety - jaka cisza ... jaka martwota ... całe dogo śpi ... :crazyeye: Czyżby szał przedświątecznych porządków ? Amok przedświątecznych zakupów ? Bo o pichceniu to chyba jeszcze nie ma mowy ? :cool3: A u nas ... leserka ... :diabloti: Nie sprzątamy - u nas zawsze w miarę czysto ... :cool1: Nie kupujemy w amoku - już kupiliśmy bez amoku ... :p Pichcic nie pichcimy - mało jemy ... :eviltong: My sobie ... żyjemy ... :multi: Łazimy i śpimy ... tradycyjnie ... [/QUOTE] Szczęśliwa kobieta, no... I jeszcze tyle bulwa ma. I jedna ładniejsza od drugiej... I gdzie tu sprawiedliwość? :placz: [I]u nas zawsze w miarę czysto [/I]- jak to się robi, proszę o przepis.
-
Alaska-czeka na cud ,czy zdąży dla kogos zatańczyc?3miasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Baluje przedświątecznie pewnie ;) Alaska w górę!!!!!!!!!!! -
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: A ja z tej radości zapomniałam watek odwiedzić. Jak ja się cieszę!!!!!! Hurrrraaa... Ciotki, zaproście nowy dom na dogo!!! Ja chcę Bartusia oglądać, chcę czytać, jaki to cudowny pies. Zaproście koniecznie. -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To pokazujemy!!!! Nikt nie lubi oryginałów o cudownym charakterze? -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hopnę niewidzialnego maleńtasa... -
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']czy te fotki juz byly pokazywane? [/QUOTE] Były :lol:, bo Kubuś ma je już w ogłoszeniach. W górę piesku, czas na dom! -
Ona dalej w schronie. Fajnie, że ktoś się nią interesuje, ale pamiętajcie, że to wystraszone, spanikowane dziecko. To dziewuszka specjalnej troski póki co, ona nie wie, że człowiek może być dobry. Wie, że bije, kopie i przegania. Z nią nie będzie całuśnie w pierwsze dni. Jednak warto o nią powalczyć.
-
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: pewnie chętnie by to zrobiła. U weta ma takiego stresa, ze trzęsie sie jak osika. -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Eeee, ja nie daję takich. Sama tych widoków nie lubię. Ale brzunio jest ok, a w sreberku ładny całkiem, swiąteczny :evil_lol: Rana nie jest straszna, tak na boku raczej, nie dokuczała jej chyba nadmiernie, bo Toffi nie specjalnie cierpiaca była. Poszlo bezstresowo, mama sama podaje jej zastrzyki, wszystko w domu, ona ani piśnie. W poniedziałaek zdejmują szwy :lol: -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wyciagnęła sobie jeden szew. Chodzi ze srebrnym nochalem, bo ciągle szuka cycuszka, który jej wycięli... [COLOR="Pink"]Ona go ssała[/COLOR] a brzucho zasreberkowane. Wesolutka, rozpieszczona, żywczyk taki. Apetyt że ho ho ho! Jeśli chce pić, jeść, to popiskuje żałośnie. Trzeba na rękach znosić, bo ona nie będzie chodziła w tych wstrętnych kubrakach!!!! [I]Mam nosić kubraki, to wy noście mnie![/I] Cycuch taki :lol: -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Komu pinczerka samotnego? On taki biedny... -
Bo co? Adopcja psa ze schroniska to w pewnym sensie ratowanie mu życia. Myślę, że ludzie, którzy biorą schroniskowe biedy mają świadomośc, że to nie pupile z sanatorium. A jeśli tak nie myślą, to czas najwyższy, żeby zaczęli. To co, schron powienien wyleczyć, wypielęgnować, odmłodzić, odkarmić, odchuchać odmuchać, a wtedy ktoś łaskawie okaże wielkoduszność i adoptuje? Może jeszcze taksówką do domu powinno sie podwozić? O nie, Brązowa, nie wydziwiaj! Koksa trzeba oglaszać!
-
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Yunona, jesteś niesamowitą kobietą. Podziwiam twój spokój i sposób, w jaki podchodzisz do Harrego. Szczęściarz z niego. Wierzę, że wam się uda. Co znaczy, że " tył ma taki... delikatny"? -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Suczka ma cieczkę średnio co 6 miesięcy. Delmucha może zacząc ją w grudniu lub styczniu. -
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dobre!!!!!!! Nic mu nie szepnę nawet, bo jak go znam, to pomysł mu się spodoba.