-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Kasiu, jej!!!! ale super, tyle ich do domu poszło :multi: ale... Beżki-Roksanki-Toffi nie ma :cool3: Wybaczam jednak :loveu:
-
Dziękujemy wam serdecznie za życzenia, jesteście kochane! :loveu: Betbet :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:, ale się uśmiałam!!! Ale wiesz, nie od razu zorientowałam się o co chodzi. Najpierw pomyślałam: a co ona mi tu za spaniela wkleila hihihihihihi... o rety, dzieki!!! Belka taka laska! Wszystkim dogo przyjaciołom i tym, którzy odwiedzają ten wątek składamy i my świąteczne życzenia: [SIZE="4"][SIZE="3"] Marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć!
-
Brązowa pewnie dziś tu zajrzy i odpowie. Ja poproszę więcej zdjęć Krzywej Łapy, wystawię go, on musi do domu. Nie on jeden psów nie lubi. Urodę ma, znajdziemy kogos.
-
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dziekuję Ewart :loveu: Lecimy Kubusiu na pierwszą! -
Na jeden dzień można, ale w świąteczny - ABSOLUTNIE :eviltong: Eee, one by chciały ci opowiedzieć jak cie kochają! Jeden dzień tylko na to mają, a pyszczadełek sporo, kolejka się ustawi przecież. [B]Majutka[/B] musi opowiedziec, jak jej tu dobrze. [B]Groniu[/B], że kocha wszystkich. [B]Perzyk[/B] :loveu:, że już grzeczny będzie. [B]WBM[/B] o największych problemach wychowawczych sprawozdanie złoży. [B]Debi [/B]obieca, że do kominka już w tym roku zagladać nie będzie i zapyta, czy zauważyłaś, że ona grzeczniejsza :lol: [B]Braciszkowie [/B]ucaluja, odtańcują i za domek podziękują. [B]Mogotynka[/B] opowie, jak serduszkiem was widzi, jak kocha swój dom i jego mieszkańców, jak dobrze być bulwą warszawską. [B]Monar[/B] zapewni, że on wszystko zniesie byle z wami, oby jak najdłużej. A na koniec zachrumczy w domu, zafurczy i pod choinkę polecą :lol: Nie ma to, tamto Maupo... siedź w domu!
-
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mógłby ktos podlinkowac banerek? Ja mam miejsce, chciałaby wstawic Kubusia. -
Każdy pies może być agresywny. No nie mogę... no nie wiem, co napisać.
- 83 replies
-
- schronisko
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Karelka,mini karelski pies na niedzwiadki pluszowe.MA DOM :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I co, kreci się coś w jej sprawie? -
No to nie rozumiem, co to za problem. Ech... tez powód do afery.
- 83 replies
-
- schronisko
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Przejdzie im. No chyba, że pies jest dla sąsiadów a nie dla nich. Skoczył i co, ugryzł?
- 83 replies
-
- schronisko
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Furię zawsze można przypisać schroniskowemu stresowi. Musimy go do domu wysłać. szkoda malucha. -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wiolu, napisz o nim szczypiaszczy tekst. I fotki nowe trzeba. -
10 razy :splat: Ja sikaczy mam do dziś... Zwinięty dywan, chodniki. Wejscie do kuchni zastawione taboretami. I co myślicie... znalazły sposób. Marny dywanik w łazience się ostał to na niego nalały. Piszę w liczbie mnogiej, bo kandydatki są dwie. Sprawczyni niezidentyfikowana. Jak szmaty pochowane, to nie leją... dziwne.
-
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czekał długo, ale doczekał się domu jak marzenie :lol: ufffff... a przeciez on taki ładny jest. Nawet moja mam się wczoraj ucieszyła. Bo on prawie jedną noga u niej już był ;) Miałaś wtedy rację. -
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia_r'] [B][SIZE=5][COLOR=red]No i co Ciotki, widzicie różnicę??? :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] Nic nie widzę :evil_lol: TYLKO FIFULCA kochanego i resztę cudowności!! O rany, jakie to słodzizny wszystko!!! No dobra, usrosła :lol:, ale nadal ma w sobie niesamowity urok, dzidziula jest. -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I od nas tez złóżcie!!!!!!!!!!!! Co Wacia porabia? :lol: