-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa, my myslimy identycznie :eek: Ubranko baaardzo, bardzo Waci pasuje. od razxu widac, że to dziewczynka :lol: A fotka "pelen relaks" to najpiekniejszy widok. Jaka ona jest szczęsliwa, ufna, taka "u siebie" na amen! Cudowną ma czuprynkę, prawda? :loveu: He he he he... nawet na firankach i zasłonkach moze sobie poleniuchować. Waci wolno wszystko! -
Brązowa, my myslimy identycznie :eek: Ubranko baaardzo, bardzo Waci pasuje. od razxu widac, że to dziewczynka :lol: A fotka "pelen relaks" to najpiekniejszy widok. Jaka ona jest szczęsliwa, ufna, taka "u siebie" na amen! Cudowną ma czuprynkę, prawda? :loveu: He he he he... nawet na firankach i zasłonkach moze sobie poleniuchować. Waci wolno wszystko!
-
Ja o świętach nawet jeszcze nie myślę :shake: Koniec roku finansowego w szkołach. Szał zakupów, rachunki, inwentaryzacje, wystawianie ocen, rady pedagogiczne, jasełka, wigilie, posiedzenia komisji przedmiotowych. Rany... można się pochlastać. W domu bałagan, bo wracamy późno, psy robią co chcą, to same wiecie. Jestem jakaś zmęczona, serio. Wczoraj była u nas straszna ślizgawica, rano można się było zabić, na chodnikach lustro. Tolka wyskoczyła z chałupy - jak to ona - i wpadła w gigantyczny poślizg. Byłoby smiesznie, gdyby nie to, że zahamowała na doopsku. Cały tył do remontu :-( rany niczego sobie, naderwane "perskie oczko". A dzisiaj napuchła łapa, tylny staw kolanowy, jak bania. Wygląda na pogryzienie, ale niby skąd? Sama pogryzła? Doopsko i łapa opatrzone, nasmarowane. Pynia zdrowiuteńka, wesolutka i łysa! Tak ją wyczesałam elegancko. Belka w normie Wewiór zdrów. A TZ-et przytargał dziś 40 m kabla dekoracyjnego, co on bedzie dekorował? Nie mam pojęcia, nie pytam, bo jakoś mnie to nie obchodzi.
-
Bywa, że wielbiam dogo :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: No gdzie jeszcze mogłabym zobaczyć warzywny plac zabaw dla ślimaków??? :evil_lol: I przeczytać, że: [I]Jak nic zaraz jutro będziemy i my strugac...[/I]:megagrin: A Szekspir zadumany jakiś, bez satyry.... jak nie Szekspir normalnie... Setka jest cudna! Kiedyś bedę miala taką! A jakie ryby wpuścicie?
-
Ależ pięknota z niego :loveu: Magija, jestem pod ogromnym wrazeniem tego, co dla niego robicie. W tak krótkim czasie, tak ogromne postepy. Brawo!! :klacz::klacz::klacz: Czy Denis, Cyryl i Taurus to rodzeństwo? Niewsamowicie umaszczone pyszczki mają. Bardzo urodziwe koty.
-
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Może coś, że Harry odczarowany :lol: i na salonach warszawskich uczy się dobrych manier. On taki usłuchany teraz:multi: -
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
aaaaa, jeśli oni to przepraszam :roll: -
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A skąd ta drażliwość? :razz: Pynia do 50 lań dziennie jeszcze nie doszła... na razie :evil_lol: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Święto, święto, święto!!!!!!!!!! Kochaniątko pojechała na kanapę!!!! Mocno trzymam :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: Z tych emocji aż post się przefiknął nad Brązową... -
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:placz: durnie... -
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
JAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! Grzeczna byłam!!!!!!!! No kto, no co???? No napisz, plissss.... -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: To czekamy!!!!!! Hurrraaa!!!! -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tu masz raćję. [COLOR="Wheat"]No dobra, zawsze masz rację[/COLOR] :p Myslałam, że ona z małych psów, a wyglada na średnią. Co oczywiście nie ujmuje jej uroku. -
Karelka,mini karelski pies na niedzwiadki pluszowe.MA DOM :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I dziwne to. Przeciżz ona z tych urodziwych i niewielkich. -
Jest taki jeden czarny,wilkowaty pies,Bronek.ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Bo on chce do ludzi. Już nie taki on strachliwy :multi: -
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jaki to uroczy piaczek jest :lol: Szkoda, że nikt go nie widzi... -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Żli ludzie mu się trafili... Podnoszę kurdupelka nieszczęsnego.