Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Brązowa, my myslimy identycznie :eek: Ubranko baaardzo, bardzo Waci pasuje. od razxu widac, że to dziewczynka :lol: A fotka "pelen relaks" to najpiekniejszy widok. Jaka ona jest szczęsliwa, ufna, taka "u siebie" na amen! Cudowną ma czuprynkę, prawda? :loveu: He he he he... nawet na firankach i zasłonkach moze sobie poleniuchować. Waci wolno wszystko!
  2. Brązowa, my myslimy identycznie :eek: Ubranko baaardzo, bardzo Waci pasuje. od razxu widac, że to dziewczynka :lol: A fotka "pelen relaks" to najpiekniejszy widok. Jaka ona jest szczęsliwa, ufna, taka "u siebie" na amen! Cudowną ma czuprynkę, prawda? :loveu: He he he he... nawet na firankach i zasłonkach moze sobie poleniuchować. Waci wolno wszystko!
  3. Ja o świętach nawet jeszcze nie myślę :shake: Koniec roku finansowego w szkołach. Szał zakupów, rachunki, inwentaryzacje, wystawianie ocen, rady pedagogiczne, jasełka, wigilie, posiedzenia komisji przedmiotowych. Rany... można się pochlastać. W domu bałagan, bo wracamy późno, psy robią co chcą, to same wiecie. Jestem jakaś zmęczona, serio. Wczoraj była u nas straszna ślizgawica, rano można się było zabić, na chodnikach lustro. Tolka wyskoczyła z chałupy - jak to ona - i wpadła w gigantyczny poślizg. Byłoby smiesznie, gdyby nie to, że zahamowała na doopsku. Cały tył do remontu :-( rany niczego sobie, naderwane "perskie oczko". A dzisiaj napuchła łapa, tylny staw kolanowy, jak bania. Wygląda na pogryzienie, ale niby skąd? Sama pogryzła? Doopsko i łapa opatrzone, nasmarowane. Pynia zdrowiuteńka, wesolutka i łysa! Tak ją wyczesałam elegancko. Belka w normie Wewiór zdrów. A TZ-et przytargał dziś 40 m kabla dekoracyjnego, co on bedzie dekorował? Nie mam pojęcia, nie pytam, bo jakoś mnie to nie obchodzi.
  4. :multi: :multi: Takich dwóch, jak wy trzy, to nie ma ani jednej :multi: :multi: ZROBIŁY TO!!! :lol: Zupełnie nieagresywna sunia? A jak do innych psów? Fajna jest.
  5. No i siedzę w necie i galerie buldogów angielskich przeglądam. Ale rewwelacja! :lol: I wszystko to przez Maupę...
  6. Że też odpuściłaś. No nic, co się odwlecze... :evil_lol: Czy przy takim psie można zachowac powagę? one głośne są? Duzo większe od bulwy? Bo gęba to mi się sama do tych zdjęc śmieje.
  7. Bywa, że wielbiam dogo :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: No gdzie jeszcze mogłabym zobaczyć warzywny plac zabaw dla ślimaków??? :evil_lol: I przeczytać, że: [I]Jak nic zaraz jutro będziemy i my strugac...[/I]:megagrin: A Szekspir zadumany jakiś, bez satyry.... jak nie Szekspir normalnie... Setka jest cudna! Kiedyś bedę miala taką! A jakie ryby wpuścicie?
  8. Ależ pięknota z niego :loveu: Magija, jestem pod ogromnym wrazeniem tego, co dla niego robicie. W tak krótkim czasie, tak ogromne postepy. Brawo!! :klacz::klacz::klacz: Czy Denis, Cyryl i Taurus to rodzeństwo? Niewsamowicie umaszczone pyszczki mają. Bardzo urodziwe koty.
  9. O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! :loveu: :loveu: :loveu: Ale kawał słodziastej bulwy! Maupo, nie swędziały łapki, coby pod pachę wziąc i do Warszawy przywieźć? :evil_lol: Ja bym taką dziewuchę chciała. Pewnie mięciutka, miluśna, chrapulka że och! Takim jęzorem po oczach dostać....
  10. Może coś, że Harry odczarowany :lol: i na salonach warszawskich uczy się dobrych manier. On taki usłuchany teraz:multi:
  11. aaaaa, jeśli oni to przepraszam :roll:
  12. A skąd ta drażliwość? :razz: Pynia do 50 lań dziennie jeszcze nie doszła... na razie :evil_lol: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Święto, święto, święto!!!!!!!!!! Kochaniątko pojechała na kanapę!!!! Mocno trzymam :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: Z tych emocji aż post się przefiknął nad Brązową...
  13. Zaktualizowałam ogłoszenia maluchów. Dobrze, że czarnuszki poszły, one taaakie smutaski też były. Tej parkingowej dałam oddzielne ogłoszenie, to piesek specjalnej troski :-( Niby one wszystkie, ale to wystrachane takie... Wiolu, robiłaś nowe foty, te zamówione? :razz:
  14. JAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! Grzeczna byłam!!!!!!!! No kto, no co???? No napisz, plissss....
  15. :multi: :multi: :multi: To czekamy!!!!!! Hurrraaa!!!!
  16. Co widać jak na dłoni. Nikt go nie odwiedza :-(
  17. Tu masz raćję. [COLOR="Wheat"]No dobra, zawsze masz rację[/COLOR] :p Myslałam, że ona z małych psów, a wyglada na średnią. Co oczywiście nie ujmuje jej uroku.
  18. I dziwne to. Przeciżz ona z tych urodziwych i niewielkich.
  19. Bo on chce do ludzi. Już nie taki on strachliwy :multi:
  20. Jaki to uroczy piaczek jest :lol: Szkoda, że nikt go nie widzi...
  21. Żli ludzie mu się trafili... Podnoszę kurdupelka nieszczęsnego.
×
×
  • Create New...