-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Znowu? :placz: jamnikowaty, te ślepia, no szlag! -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To czekam na więcej fotek tej psiej osobistości :lol: To bardziej Pan Lama niż żyrafa. -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Aureole powiadasz, hmmm... [SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]NAROZRABIAŁ!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] Wrócę do domu, to napiszę. -
No nie ma. Niektóre już za TM :-(, a reszta w domach dupencje grzeje. To wszystko bulwy z dogo.
-
Wspaniale wygląda w tej gromadzie psów! Spokojny, posłuszny, wpatrzony w swoją Panią. Będą z niego ludzie :lol: Trafił najlepiej jak mógł!
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='netti1']oj nie,miał taki okres ,jak nastolatek,że był nieproporcjonalny,pokraczny,teraz wyrósł już z tego:) ps.brodawki w pyszczku zanikają.[/QUOTE] A buldozki sa proporcjonalne :evil_lol: Cieszę się, że pyszczek się goi :multi: -
Jak mnie będziecie tak wnerwiać, to wyprowadze się na forum buldozków francuskich i tyle Pynię zobaczycie!!!! :diabloti: Słoneczko, to ta milutka sopocka Dianka az tak się po sterylce zmieniła??? Masz rację Kasiu :hmmmm:, bulwa nie może być aż tak postna. Brązowa nie nadaje się na DS dla bulwy :eviltong:
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Podnoszę sliczną sunię i mocno trzymam kciuki, zeby stał się cud i święta spędziła już w nowym domu. W górę Norcia!!!! -
Przywiozę Ci osobiście do domu!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczysz!!!!!!!!! Szkoda, że ciachnęłam swoje prośki. Rozmnożyłabym Belkę agresorkę... może lepiej Tolkę-idiotkę i jednego szczeniak dałabym Kar0li, drugiego Kasi, a trzeciego - najniegrzeczniejszego - Brązowej, bo ona ma rękę do układania psów :lol:
-
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, nie twórzcie teorii spiskowych :evil_lol:, to nie ten schron. Pomyślcie tylko, w ilu schronach dano by Harremu szansę? Przyszedł z etykietą agresywnego, pogryzł w nowym domu. I nawet nikt nie mysli, żeby go uspić, nie spisuje go na straty jako psa nieadopcyjnego. Kwarantanna i tyle. Szkoda tylko, że uniemozliwiła ona transport. wszystko było tak perfekcyjnie dograne. -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']TAK!!!! Dla mnie tym bardzej wspanialy watek,ze na naszych oczach Markofixowie,z ludzi po prostu lubiacych zwierzeta,przeistaczali sie w klasycznych,wysokowykwalifikowanych[B] miłosnikow psow.[/B][/QUOTE] I właścieli, to najważniejsze :lol: -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Najbardziej zdumiea mnie to, w jaki sposób w nowych domach zmienia się wyraz pyska psa. I ich spojrzenie. Jakie fajne czarne kółko ma na boku :lol: Zupełnie jak moja Belka. Myślę, że on ma coś z bulwy w sobie. Miły, grzeczny, przytulaśny :evil_lol: -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zobaczyłam i oniemiałam :loveu: :loveu: :loveu: Jest słodka, rozkoszna, prześliczna, do zakochania, zacałowania, schrupania cała jest!!!! Uwielbiam Wacię i was uwielbiam. Ta adopcja to jedno z najpiękniejszych przeżyć na dogo. :lol: No fakt, nacierpiała się Waciula w schronisku, ale teraz ma dom marzeń. Cudna pieska z odlotową czuprynką, fotki rewelacyjne. Wstawiajcie ich duuużo! Terapeutyczny wątek... -
Zobaczyłam i oniemiałam :loveu: :loveu: :loveu: Jest słodka, rozkoszna, prześliczna, do zakochania, zacałowania, schrupania cała jest!!!! Uwielbiam Wacię i was uwielbiam. Ta adopcja to jedno z najpiękniejszych przeżyć na dogo. :lol: No fakt, nacierpiała się Waciula w schronisku, ale teraz ma dom marzeń. Cudna pieska z odlotową czuprynką, fotki rewelacyjne. Wstawiajcie ich duuużo! Terapeutyczny wątek...
-
Brązowa, banerki sa nie tylko do ogladania :razz: Można kliknąć i poczytać. Czy my reklamujemy szczeniaczki??? U Bianki jest w banerku jest Ptyś, miał roczek gdy odszedł za TM, mimo dramatycznej walki Lavinii o jego życie. U mnie jest maleńka Fiffi, ostatnia z miotu, spisana na straty przez hodoffcę-rozmnażacza, worek na robale. Chcesz bulwę? Jest 7 letnia, oddana przez włascicielkę Szyszka, 2 letnia Białaska "zgubiona" na cmentarzu, która niedawno przeszła sterylkę aborcyjną. Aaaa... jest 9 miesięczna panna, o ktra domy się zabijają. Gdy wystawiano ją na sprzedaż na allegro jakoś nikt się nie bił. I 2 szczylki w białostockim są, niedożywione, niekochane, które tanio może kupić kto zechce. Podobno dobrze rokują do rozmnażania. To którego chcesz? akucha zrobi, co może... w dobre ręce, więc warto stanąć na głowie :cool3: Tym bardziej, że kolejki nie widać. Kasiu, masz samochodzik, prawda? To tylko 150 kilometrów do przejechania i masz pynio-prosiaki na kolanach, na twarzy i plecach :evil_lol:
-
Bila, jak mnie pocieszylaś :lol: Ja mam słaboś do takich "organizatorów" :evil_lol: zamiast strofować, to siedzę i obserwuję, jak potrafią kombinować. Wiele potrafią ;) Myślisz, że to one odśnieżają? Hehehehehe, nie wejdą do ogrodu jesli TZ-et nie oczyści ścieżki! Trzeba przecież toaletę organizować, bo takie kurduple nie siądą na zimny śnieg przecież.
-
Miniatura pointera.Posluszny,piękny,wyjątkowy.ZAADOPTOWANY !
akucha replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, może jednak ktoś mógłby pomóc? -
A na stół włazi? :razz: :evil_lol: Ja mam zawsze stresa, gdy przychodzą goście, bo one siadaja przy stole pierwsze. I nawet kurduplata Belka sama na kanapę wskoczy, a przecież trzeba ją wsadzać, bo dupencja za ciężka w dzień powszedni. A jak się pobrażają, gdy "tłumaczę", że to nie ich miejsce... Wyproszone zajmują półkę pod ławą i sępią.