Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Znowu? :placz: jamnikowaty, te ślepia, no szlag!
  2. To czekam na więcej fotek tej psiej osobistości :lol: To bardziej Pan Lama niż żyrafa.
  3. Aureole powiadasz, hmmm... [SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]NAROZRABIAŁ!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] Wrócę do domu, to napiszę.
  4. No nie ma. Niektóre już za TM :-(, a reszta w domach dupencje grzeje. To wszystko bulwy z dogo.
  5. Wspaniale wygląda w tej gromadzie psów! Spokojny, posłuszny, wpatrzony w swoją Panią. Będą z niego ludzie :lol: Trafił najlepiej jak mógł!
  6. To w górę maleńka, niech ktoś niezapsiony się zlituje! Może jeszcze tacy są...
  7. [quote name='netti1']oj nie,miał taki okres ,jak nastolatek,że był nieproporcjonalny,pokraczny,teraz wyrósł już z tego:) ps.brodawki w pyszczku zanikają.[/QUOTE] A buldozki sa proporcjonalne :evil_lol: Cieszę się, że pyszczek się goi :multi:
  8. Jak mnie będziecie tak wnerwiać, to wyprowadze się na forum buldozków francuskich i tyle Pynię zobaczycie!!!! :diabloti: Słoneczko, to ta milutka sopocka Dianka az tak się po sterylce zmieniła??? Masz rację Kasiu :hmmmm:, bulwa nie może być aż tak postna. Brązowa nie nadaje się na DS dla bulwy :eviltong:
  9. Noooo.... Balbinka ładnie wygląda na fotce!!! :lol: I Mars taki rozluźniony. Kochane staruszki. Pozdrawiam Muszkę, widze ją!
  10. Podnoszę sliczną sunię i mocno trzymam kciuki, zeby stał się cud i święta spędziła już w nowym domu. W górę Norcia!!!!
  11. Napisz, serio! Nie podawaj, jaki to schron. Powiadom, że mioty z trójmiekskich rozpoznane, niestety uśpione. Ciekawe, czy przylecą do schronu z pretensjami?
  12. Cholery mozna dostaść. Ludzie to gnoje. Upatrzyli sobie nasz schron, bo szczeniaki wystawiamy... Co zrobić? Napiszmy, że zamarzły, tak anonimowo.
  13. Przywiozę Ci osobiście do domu!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczysz!!!!!!!!! Szkoda, że ciachnęłam swoje prośki. Rozmnożyłabym Belkę agresorkę... może lepiej Tolkę-idiotkę i jednego szczeniak dałabym Kar0li, drugiego Kasi, a trzeciego - najniegrzeczniejszego - Brązowej, bo ona ma rękę do układania psów :lol:
  14. Cioteczki, nie twórzcie teorii spiskowych :evil_lol:, to nie ten schron. Pomyślcie tylko, w ilu schronach dano by Harremu szansę? Przyszedł z etykietą agresywnego, pogryzł w nowym domu. I nawet nikt nie mysli, żeby go uspić, nie spisuje go na straty jako psa nieadopcyjnego. Kwarantanna i tyle. Szkoda tylko, że uniemozliwiła ona transport. wszystko było tak perfekcyjnie dograne.
  15. [quote name='brazowa1']TAK!!!! Dla mnie tym bardzej wspanialy watek,ze na naszych oczach Markofixowie,z ludzi po prostu lubiacych zwierzeta,przeistaczali sie w klasycznych,wysokowykwalifikowanych[B] miłosnikow psow.[/B][/QUOTE] I właścieli, to najważniejsze :lol:
  16. [quote name='brazowa1']TAK!!!! Dla mnie tym bardzej wspanialy watek,ze na naszych oczach Markofixowie,z ludzi po prostu lubiacych zwierzeta,przeistaczali sie w klasycznych,wysokowykwalifikowanych miłosnikow psow. I właścieli, to najważniejsze :lol:
  17. Najbardziej zdumiea mnie to, w jaki sposób w nowych domach zmienia się wyraz pyska psa. I ich spojrzenie. Jakie fajne czarne kółko ma na boku :lol: Zupełnie jak moja Belka. Myślę, że on ma coś z bulwy w sobie. Miły, grzeczny, przytulaśny :evil_lol:
  18. Napisz więcej o Elmo, trzeba go wystawić. I ta rudą, wilkowatą też trzeba. Zapomnialam o niej na amen :shake::shake:
  19. Wyrosną z nich kundelki. Nie są brzydsze od innych szczeniąt. te czarne to takie w stylu Pepe. Widzialałaś je wcześniej na trójmiejskich?
  20. Zobaczyłam i oniemiałam :loveu: :loveu: :loveu: Jest słodka, rozkoszna, prześliczna, do zakochania, zacałowania, schrupania cała jest!!!! Uwielbiam Wacię i was uwielbiam. Ta adopcja to jedno z najpiękniejszych przeżyć na dogo. :lol: No fakt, nacierpiała się Waciula w schronisku, ale teraz ma dom marzeń. Cudna pieska z odlotową czuprynką, fotki rewelacyjne. Wstawiajcie ich duuużo! Terapeutyczny wątek...
  21. Zobaczyłam i oniemiałam :loveu: :loveu: :loveu: Jest słodka, rozkoszna, prześliczna, do zakochania, zacałowania, schrupania cała jest!!!! Uwielbiam Wacię i was uwielbiam. Ta adopcja to jedno z najpiękniejszych przeżyć na dogo. :lol: No fakt, nacierpiała się Waciula w schronisku, ale teraz ma dom marzeń. Cudna pieska z odlotową czuprynką, fotki rewelacyjne. Wstawiajcie ich duuużo! Terapeutyczny wątek...
  22. Brązowa, banerki sa nie tylko do ogladania :razz: Można kliknąć i poczytać. Czy my reklamujemy szczeniaczki??? U Bianki jest w banerku jest Ptyś, miał roczek gdy odszedł za TM, mimo dramatycznej walki Lavinii o jego życie. U mnie jest maleńka Fiffi, ostatnia z miotu, spisana na straty przez hodoffcę-rozmnażacza, worek na robale. Chcesz bulwę? Jest 7 letnia, oddana przez włascicielkę Szyszka, 2 letnia Białaska "zgubiona" na cmentarzu, która niedawno przeszła sterylkę aborcyjną. Aaaa... jest 9 miesięczna panna, o ktra domy się zabijają. Gdy wystawiano ją na sprzedaż na allegro jakoś nikt się nie bił. I 2 szczylki w białostockim są, niedożywione, niekochane, które tanio może kupić kto zechce. Podobno dobrze rokują do rozmnażania. To którego chcesz? akucha zrobi, co może... w dobre ręce, więc warto stanąć na głowie :cool3: Tym bardziej, że kolejki nie widać. Kasiu, masz samochodzik, prawda? To tylko 150 kilometrów do przejechania i masz pynio-prosiaki na kolanach, na twarzy i plecach :evil_lol:
  23. Bila, jak mnie pocieszylaś :lol: Ja mam słaboś do takich "organizatorów" :evil_lol: zamiast strofować, to siedzę i obserwuję, jak potrafią kombinować. Wiele potrafią ;) Myślisz, że to one odśnieżają? Hehehehehe, nie wejdą do ogrodu jesli TZ-et nie oczyści ścieżki! Trzeba przecież toaletę organizować, bo takie kurduple nie siądą na zimny śnieg przecież.
  24. Podnoszę, może jednak ktoś mógłby pomóc?
  25. A na stół włazi? :razz: :evil_lol: Ja mam zawsze stresa, gdy przychodzą goście, bo one siadaja przy stole pierwsze. I nawet kurduplata Belka sama na kanapę wskoczy, a przecież trzeba ją wsadzać, bo dupencja za ciężka w dzień powszedni. A jak się pobrażają, gdy "tłumaczę", że to nie ich miejsce... Wyproszone zajmują półkę pod ławą i sępią.
×
×
  • Create New...