-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Fantastyczny jest. Nadał by się do filu albo reklamy jakiejś. dzisiaj wysyłam jego tekst do zarwierdzenia. -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Chyba napisze i zapytam, jak się sprawuje. mam nadzieję, że odpuścił trochę... -
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Sama nie wiem. Z nim ok., za dużo psów, wielki wybór. jeszcze na nie niego [B]to[/B] spojrzenie nie trafiło. -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Do góry z tym maleństwem!!! -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: Ja też popieram Markofixa. [I]ostatnio mój tok myślenia wygląda następująco: inni mają psy, a my mamy Waciulkę, bo ona nie jest dla nas tylko psem, ale "kimś" ważnym...[/I] Za to sformułowanie należy cię dogo-Nobel!!!! Trzaskać foty i wklejac nam tu!!!!!!!!! -
:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: Ja też popieram Markofixa. ostatnio mój tok myślenia wygląda następująco: inni mają psy, a my mamy Waciulkę, bo ona nie jest dla nas tylko psem, ale "kimś" ważnym... Za to sformułowanie należy cię dogo-Nobel!!!! Trzaskać foty i wklejac nam tu!!!!!!!!!
-
Mam azyl winniczków u mnie w ogrodzie. W maju zbieram je do pudełka w drodze do domu, bo ludziska z wiadrami chodza i zbierają je na żarcie dla francuzów - dobrze z nia płaca na skupie. Ja tego przeżyc nie mogę. A wiecie dlaczego??? Bo one mi bulwy przypominają! :roll: Zerknijcie z góry na łepek winniczka... zupełnie buldoży. No i przysmak [B]francuski :angryy:[/B]
-
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
akucha replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
BIANKA!!! No trudno, pokazałaś, sama jesteś winna :evil_lol: Domagam się serialu o szjbuskach ze szczypiorkami na łepkach. Zgredzik aż ze złości się trzęsie, ma charakter emerycik, ma... -
[quote name='wiewiora1']Dokladnie ,,,,czymze jest zagranica dla psow?niczym!!!One po prostu chca domku,,,,,[/quote] Nie popadajmy w skrajność :cool3: A Kluska, Kubuś, Mandarynka, Ciapulątko, Chiłek?! Dla nich zagranica to nowy, wspaniały dom i mocno kochający ludzie. Nie miejsce ważne, człowiek się liczy, dlatego czasem warto poszukać go gdzieś dalej. Nie wszystkie psy mają tyle szczęścia co Balbina i Mars...
-
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
akucha replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Gdzie sika ?............nie mam pojęcia :diabloti:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Sprawdzaj w kwiatkach! Mnie tak moja kota w trąbę robiła... BIANKO, cieszę się, że kurduplate dziewczę przyszło po rozum do głowy i samo wróciło. Współczuję ci tej całej krzątaniny, ale przyznam, że uwielbiam czytać twoje komentarze :mdrmed: -
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Może na trójmiejskie go damy? O rety, ale załapałam doła... -
Jest taki jeden czarny,wilkowaty pies,Bronek.ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dzwigam Bronka na pierwszą! -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Szkoda... Trejsi czeka!!!! -
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Przykre to, taki psiak się marnuje.