Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. :evil_lol: To u was przed swiętami kolędują? A to dobre!
  2. Rzygac się chce i nawet klikać odechciewa. Bardzo wiarygodnie jawi się postać p.Grzegorza w swietle ustaleń Fundacji Rottka. Aukcje na psy, których się nie posiada, to zwykłe nadużycie. Powinno się je zgłaszać do administratorów allegro. Ciekawe, co dzieje się z psami z Krężla?
  3. To się Brazowa ucieszy, gdy przeczyta :multi:
  4. I energię mu dobra posyłaj, gdy koło niego przechodzisz!!! Kochana morda, domu szuka!!!!
  5. Posiwialo mu paszczydełko. Ale jeszcze piękniejszy jest.
  6. Przydałby się Kubusiowi ktoś, kto myśli jak majku33krakow... Neloniku, foty ukradnięte już :oops:
  7. To nie Maupy! :eviltong: Bo my widziały na foto! Czy Maupa załozyłaby szpilki? Oto pytania, na które nie znam odpowiedzi... Maupa na fotce, gdzie jej nie ma, jest!!! Bila, zgadnij, gdzie?
  8. Specjal dodatkowo wystawiony. W górę kurduple!!!!
  9. Ogłoszony, nawet jakiegoś gapa ma już od dwóch aukcji. I co z tego...
  10. A nam za co? My nie wklejamy :evil_lol: Nogi są Maupy, od razu widać, po ilości smyczy :razz:
  11. Oooooo!!! "po waciowemu" - świetnie to określiłaś :multi:
  12. Oooooo!!! "po waciowemu" - świetnie to określiłaś :multi:
  13. To dobrze!!! :lol: Wystraszyłam się. Jego oczko nie wyglada na fotkach źle. Najwazniejsze, że nic się dramatycznego nie dzieje. Muchomor, jak widac, mocno się tym nie zamartwia. To najważniejsze!
  14. Wydaje mi się, że z Wacią świat jakiś fajniejszy :lol: Jak ja lubię poczytać o ten watek!
  15. Wydaje mi się, że z Wacią świat jakiś fajniejszy :lol: Jak ja lubię poczytać o ten watek!
  16. Przeczytałam i załapałam strasznego doła :-( Przykre to, beznadziejne... Może już lepiej byłoby je uśpić. Jesli nikt ich teraz nie weźmie, to co będzie później?
  17. I kto by mógł przypuszczać, że Żabulcowi tak się uda?! :lol: Nawet śniadanko do łózka ma podane :evil_lol:
  18. Fajnie macie, tyle bulwich ciotek może się spotkać razem ze swoimi pupilami. No i macie bulw, z którymi mozna do ludzi i do innych bulw... [quote name='Maupa4'][IMG]http://images36.fotosik.pl/38/d97b729dad606616.jpg[/IMG][/QUOTE] Maupo, czy Muchomorek ma bąbelka na tym chorym oku? Czy tylko tak na zdjęciu wyglada? Pytam, bo ja juz przewrazliwiona na te bulwie oczy jestem...
  19. A co to za panna? Jakby co, to pamiętajcie, że nieustanie go ogłaszam. Ktoś musi się wreszcie w nim zakochać!
  20. A ja boję się tego, że ona za często ma rację.
  21. Jezuuu, jaka ona piąkna!!!!!!!!!!!!! Atkaaaa, ta fota nie wgrała się do końca.
  22. Brązowa, dostałaś jakiegoś sms-ka może?
  23. Czyli coś z przewodem pokarmowym. Biedna Saga. Dziwne, że weci nie potrafią tego zdefiniować.
×
×
  • Create New...