Fajnie macie, tyle bulwich ciotek może się spotkać razem ze swoimi pupilami. No i macie bulw, z którymi mozna do ludzi i do innych bulw...
[quote name='Maupa4'][IMG]http://images36.fotosik.pl/38/d97b729dad606616.jpg[/IMG][/QUOTE]
Maupo, czy Muchomorek ma bąbelka na tym chorym oku? Czy tylko tak na zdjęciu wyglada?
Pytam, bo ja juz przewrazliwiona na te bulwie oczy jestem...