Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. :megagrin: Ale to frontowi ludzie, wymierające pokolenie, chociaż fakt, niektóre osobniki żywotne okrutnie. To przez nich pomostówki znoszą :cool3:
  2. To był dramatyczny grudzień, pamietam. Szczeniaki, kocięta... ech... Zosiulka :-(, niechciany psi dzieciak, Żal.
  3. No co, mnie to pierwsze do łba przyszło, gdy kocioł z pomostówkami się zaczął... :hmmmm: A potem refleksja: jak ja będę po tych drabinach pod sufitem latać???? Jak w klawisze przy komputerach trafię? Czy ja jeszcze będę coś widziała? I takie tam... Wybacz Bankowy, takie czasy cholera...
  4. 12 rok to jeszcze nie byłby problem. Ale to 12 rok w schronie :placz: Za co to wszystko Bajeczku?
  5. Zajrzyjcie na pierwszą stronę, zobaczcie foty i porównajcie, jak zmieniło się jego spojrzenie. Niewiarygodne!!!!!!!!!! To nie ten pies :multi::loveu: TZ-etka śliczna, jej, taka czekoladka.
  6. Nooo... jak zniosą pomostówki, to już nie napiszesz, że pies dla emeryta. Kto będzie miał sily psa na spacer wyprowadzić?! Ludzie emerytury nie dozyją. No w góre Bankowy!
  7. Hahahahahahaha... Brazowa, no proszę!!!!!!!!! :evil_lol: Północ minęła, to osobowiośc zmieniła :razz: Mareksy dobrze mówi! Ciekawe tematy rozpoczął, to nas wygania szefostwo nadmorskie :nono::comp26: To ile on centymetrów w obwodzie karczycha może mieć?
  8. Chyba nie, bo nikt do niego prawie nie zagląda.
  9. Dziękuję. Podnoszę buldozerstwo nieszczęsne.
  10. W górę Pusieńko!!!! Alez ona ładna :lol:
  11. Zaczyna się... Mareksy - nie przejmuj się, one tak zawsze :stupid::megagrin: Tylko Zosia ma odwagę wielkopsa do łóżka wsadzić, w to uwierzę. Brazowa, już ja widzę jak z gorąca trzęsiesz się niczym galareta przy takim grzejniczku :evil_lol: Ja osobiście padam trupem na sam widok kaukaza, no ale mam stosowne przeżycia...
  12. Jejejejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Oba cudne!!!! Proszę nie faworyzowac, bo mi tego drugiego zaraz szkoda.
  13. Eeeee, mamusia chyba. Bo jakiś wiekszy pies się zaplątał, ogoniasty :evil_lol:
  14. Mgie :evil_lol:, a jak ty Brązowej na głowę wskoczyłaś?
  15. Fajny buldożer :lol:. Odchuchany bedzie wspaniałym kompanem. Poproszę więcej info do ogłoszeń.
  16. Matko, az tak... Oj Bronek, trzymaj się chłopie!!!
  17. Brązowa dawaj watek bulwka, ogłosze go! A cudny Emo w górę!
  18. Taaaa, po strzyżeniu... bo włosy pamięć mają co? i może jeszcze mściwe są?
  19. Śliczne Muszkieterzątka wszystkie 3 :loveu::multi::multi::multi:
  20. Pamietam, że na piątek miała wyznaczona "datę"... to wszystko rozgrywało się w przeciągu 3 dni, byle zdążyć. Pamiętam, napisałam do ciebie Brązowa, że może Olenke poprosioć o pomoc. Miałysmy dylematy, bo to była chwilę po śmierci Jaskierka... Ale Olenka była szybsza od nas :loveu::multi: Figunia da sobie radę Olenko, jej wystarczy, zeby czuła Twoją obecność. To jej największe szczęście :lol: Kurka-nerwuska, najmniejsza szefowa od bokserów :loveu:
  21. Nie ma cieczki, ja ją tak wyczesałam :oops: U nas w domu jest bardzo ciepło, bo ja tak lubię. Pynia gubiła sierść, podszerstek najbardziej. Czesałam codziennie takim gęstym grzebieniem dla psów. Tak długo, aż przestało wyłazić. Chyba 2 reklamówki wyczesałam. No i takie jej firaneczki zostały. Sierść jest ładna, błyszcząca... to może tak ma być?! Wydaje mi się, że odrasta nowa szczecinka, bo futerko na grzbiecie zaczyna się ładnie układać. Ponko, kot to koteczka Tina vel Wiewiór. Ona maleńka jest, ale teraz puchata, zimowa kulka. Ma toto charakterek :evil_lol: BILA, dawaj, żaden wstyd, on pasuje pod kazdym wzgledem!!!!!!!!!
  22. Piruś? Ten o którym myślę??? :-o No chyba to on... Celionko, jesteś ANIOŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jaki szczęśliwy u Was :lol, ma wreszcie rodzinkę jamniczą, super!
  23. Oj chłopaki, niech wam się uda!!!!!!!!!
  24. :oops: No tak myślę. Na święta jakby został, to dobrze rokuje...
×
×
  • Create New...