-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
To był dramatyczny grudzień, pamietam. Szczeniaki, kocięta... ech... Zosiulka :-(, niechciany psi dzieciak, Żal.
-
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie na pierwszą stronę, zobaczcie foty i porównajcie, jak zmieniło się jego spojrzenie. Niewiarygodne!!!!!!!!!! To nie ten pies :multi::loveu: TZ-etka śliczna, jej, taka czekoladka. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. Podnoszę buldozerstwo nieszczęsne. -
Suczka w typie buldożka francuska - Pusia ma dom
akucha replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
W górę Pusieńko!!!! Alez ona ładna :lol: -
Zaczyna się... Mareksy - nie przejmuj się, one tak zawsze :stupid::megagrin: Tylko Zosia ma odwagę wielkopsa do łóżka wsadzić, w to uwierzę. Brazowa, już ja widzę jak z gorąca trzęsiesz się niczym galareta przy takim grzejniczku :evil_lol: Ja osobiście padam trupem na sam widok kaukaza, no ale mam stosowne przeżycia...
-
Jejejejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Oba cudne!!!! Proszę nie faworyzowac, bo mi tego drugiego zaraz szkoda.
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Eeeee, mamusia chyba. Bo jakiś wiekszy pies się zaplątał, ogoniasty :evil_lol: -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mgie :evil_lol:, a jak ty Brązowej na głowę wskoczyłaś? -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Fajny buldożer :lol:. Odchuchany bedzie wspaniałym kompanem. Poproszę więcej info do ogłoszeń. -
Jest taki jeden czarny,wilkowaty pies,Bronek.ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Matko, az tak... Oj Bronek, trzymaj się chłopie!!! -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa dawaj watek bulwka, ogłosze go! A cudny Emo w górę! -
Pamietam, że na piątek miała wyznaczona "datę"... to wszystko rozgrywało się w przeciągu 3 dni, byle zdążyć. Pamiętam, napisałam do ciebie Brązowa, że może Olenke poprosioć o pomoc. Miałysmy dylematy, bo to była chwilę po śmierci Jaskierka... Ale Olenka była szybsza od nas :loveu::multi: Figunia da sobie radę Olenko, jej wystarczy, zeby czuła Twoją obecność. To jej największe szczęście :lol: Kurka-nerwuska, najmniejsza szefowa od bokserów :loveu:
-
Nie ma cieczki, ja ją tak wyczesałam :oops: U nas w domu jest bardzo ciepło, bo ja tak lubię. Pynia gubiła sierść, podszerstek najbardziej. Czesałam codziennie takim gęstym grzebieniem dla psów. Tak długo, aż przestało wyłazić. Chyba 2 reklamówki wyczesałam. No i takie jej firaneczki zostały. Sierść jest ładna, błyszcząca... to może tak ma być?! Wydaje mi się, że odrasta nowa szczecinka, bo futerko na grzbiecie zaczyna się ładnie układać. Ponko, kot to koteczka Tina vel Wiewiór. Ona maleńka jest, ale teraz puchata, zimowa kulka. Ma toto charakterek :evil_lol: BILA, dawaj, żaden wstyd, on pasuje pod kazdym wzgledem!!!!!!!!!
-
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oj chłopaki, niech wam się uda!!!!!!!!! -
:oops: No tak myślę. Na święta jakby został, to dobrze rokuje...
- 83 replies
-
- schronisko
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with: