-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
:evil_lol: No nie mam pojecia jak się karmi miski przed podróżą?! Myslę, że lepiej byłoby nie karmić:razz: On będzie czuł - jak większość psów - że czeka go podróż do lepszego życia i sam do auta wsiądzie, zobaczycie! Mareksy, aparat przygotuj, bo my o foty jęczeć bedziemy :lol: Najlepszego Nowego Roku!!!! Za adopcję trzymam najmocniej! :multi:
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ona we wszystkich "okolicznościach przyrody" wygląda jak księżniczka. To arystokratyczna pieska jest :loveu:... i ma cud czuprynkę! Je te ciasteczka z Eukanuby? Bo u mnie tylko Tola, dla starszawych za twarde coś, plują... -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Podnoszę kaczuchy!!! -
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie on pierwszy i nie ostatni. Cóz to za wiek? No też mi... Popatrzcie na nasze psy, czy one wygladają na staruszki? Nie jęczeć, Węgielek ładny jest, da radę! -
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, niech tak się stanie! -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Moze oni jego? W górę z maluchem!!! -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
GFapan nawet ma. Poszukujemy dobrego domu!!!! -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No zobaczymy, a teraz w górę!!!! -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Owczarzyc moich rodziców, która też tak panicznie bała się petard, przez kilka lat w okresie Sylwestra na relanium była. Wet przepisywał. Bała się panicznie... Biedny Barry. Zosiu, Szczęśliwego Nowego Roku życzę, takiego, w którym spełniają się wszystkie marzenia!!! I niech szybko przyjdzie, niech te psy tak nie cierpią. -
Przypominam, że ucho Pynia przywiozła od weta, akucha nie taka chytra... Ponko, prosiaki przed Pynią czują duży respeeekt :evil_lol: Ona szablozębna i nie tak uległa. Pynia rządzi! Tolka siedzi i kwili z zazdrości, ruszyć się nie odważy.
-
Dzięki :lol: Dzisiaj pierwszy raz w nim byłam, bo trochę śniegu spadło i przymroziło. W błoto nie chodze, nienawidzę brrrr...
-
Zaprosiłam nowy domek na dogo, dostałam kjeszcze jedną fotkę dziewczynki. Taka teraz jest: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/432/ba5b9957372e4f00.jpg[/IMG][/URL] Kaśka :loveu:, na hipcię to od razu się zjawiłaś!!!
-
[quote name='brazowa1']maluszki pokazane na trojmiejskich-znajda dom blyskawicznie.Sa cudowne. Akuszko,ja podesle fotki Pyni na corgi,zobaczymy co powiedza ;)[/QUOTE] No zobaczymy :lol: Ale ja już sama sprawdziłam. Przed wyczesanie to była podobna hihihhihihi.. Tundro, pokaż!!!!!!! W górę cudowności nasze!
-
Im głośniej Pyń mlaskał, zwracał i przeżuwał ponownie, tym jęczenie nasilało się. Aż obudziła się Belka Co jest?????? Halo, czemu spać nie dajecie? Beluuuuu, jestem nieszczęśliwa.... Próbowała nawet zabić akuchę wzrokiem Potem przemyślała I oddała się marzeniom sennym o wedzonym uchu :multi: I zapanował spokój...
-
Dzisiaj coś mnie nakręca, bedę więc pisać i wklejać :eviltong: Pynia miała dzień weterynaryjny. Bo ona szczepi się w grudniu oraz 2 zdeformowane pazurki obcinane ma u weta. Akucha na nich poległa niestety. Akuch zapakował Pynię w szelki, potem w auto i pojechali do miasta. W domu została zrozpaczona Tola. Nie dość, że ona została, to jeszcze jej pancio zabrał Pynię :placz: Przesiedziała do ich powrotu na parapecie. Wpatrzona w drogę i mamrocząca cały czas żałosne przekleństwa. Już zaczęłam robić się nerwowa od tego mruczanda. Wrócili i następny dramat. Pynia wkroczyła do chałupy dumnie dzierżąć w pysku ucho!!! Nagrodę dostała za męstwo. I się zaczęła jęczenie. To trzeba słyszeć, ja moge tylko pokazać.. Pynia ma ucho, a ja sierotka nie :placz: Czy to sprawiedliwe? niekochany pies też by chciał, no zabierz Pyni, plissss... Kuuuuuurrrrrkkka, zabierz powiedziałam!!!!!!! (to trzeba słyszec :shake:) jakie trzepanko... za co? ja grzeczna jestem...
-
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia, one takie przyjazne psiątka są. Widać, że dzieciaczki wcale się ich nie boją :lol: No, niech to czekanie trwa jak najkrócej ;) -
Kar0lu, one wszystkie tak srednio o linię dbają :roll: Pynia - 14 kg Bela - 15 kg, a mniejsza :placz: Toooooola - 18 kg :-o No i co zrobic... nic tylko watek załozyć i się użalac :evil_lol: