Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Daj w tytule: nowe foty s. 6
  2. Musimy chyba oba domy na dogo zaprosić.
  3. Tak!!!!! Ona tu już pozowała ze swoim Człowiekiem :lol: Rzucało się w oczy, nie?
  4. Tak!!!!! Ona tu już pozowała ze swoim Człowiekiem :lol: Rzucało się w oczy, nie?
  5. ŁĄpy widac na fotce z plaży przecież :cool3:
  6. I jeszcze jedno :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/308/3aa046929009b6a6.jpg[/IMG][/URL]
  7. Fajnie sobie żyje :lol: Widać, że jest kochana i rozpieszczana. Cudnie!!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/44/c282bab247285c07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/44/7e707d06e9a94102.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/426/956b1c21f3377965.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/432/7b4939ab36e7b522.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/309/6968747b91d9991f.jpg[/IMG][/URL]
  8. Nie uwierzycie, jaka niespodzianka :multi::multi::multi: Dostałam mail: [I] Witam serdecznie! Jeden z Hipopotamów, przesyła serdeczne życzenia wszystkiego dobrego po świętach, a jeszcze lepszego na Nowy 2009 Rok. Chcemy wszyscy podziękować, zamiast typowej pocztówki świątecznej dołączyliśmy zdjęcia, które dokumentują w skrócie ostatni rok od dnia adopcji do dziś, widać jak nasza dziewczynka Happy rośnie i jest coraz piękniejsza dużo się działo… i szalone wakacje nad jeziorem, gdzie nauczyliśmy ją pływać (strasznie bała się wody, teraz żadna siła jej nie wyciągnie nawet z kałuży), grzebanie w błocie, piachu i we wszystkim czym można się wybrudzić, spacery i szaleństwa w lesie i gdzie się da i wiele innych podobnych drobnych radości życia z szaloną psiną. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy całe sopockie schronisko Paula, Piotr i Happy[/I] Pamiętacie???? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/44/71ace01d212f456f.jpg[/IMG][/URL] To teraz taka panna jest :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/44/9c6eb0eb583319ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/308/8ec0ca6dd3bef972.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/427/42279b779816eee3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/427/7ee394b8d7da48df.jpg[/IMG][/URL]
  9. No właśnie :megagrin:Nic współczucia dla tłuścioszka nie masz Kar0lu! Ciotki, ja z tymi galeriami to serio mówię! :razz: Ciekawe, ilu dogomaniaków dołączy, bo to przeciez żaden zaszczyt taki tłuścioszke i gównojadek :evil_lol: na tłuścioszkach to zaraz dym bedzie, bo to zaniedbanie straszne, teraz moda na diety u psów, bedzie wesoło :multi: Cioteczki, która tam może, oddajcie na Krakvexie głos na Orzechowice! To taki biedny schron...Tylko pamietajcie, że trzeba się zalogować.
  10. Boskie foty, ale klub kibica najlepszy!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: I jeszcze "ogonki w górę" , jej jaka fota!
  11. Zgadzam się! No absolutnie, chować pod szafa własnego psa? :lol:
  12. Witajcie podróznicy swiąteczni :multi: Jaka zabawka, gdzie foteczki, gdzie Waciątko? Pokazać!!!
  13. Witajcie podróznicy swiąteczni :multi: Jaka zabawka, gdzie foteczki, gdzie Waciątko? Pokazać!!!
  14. To jaki on ten charakter ma? Bo doporosic się nie można. A on takie ślepiszcza cudne posiada, że człowiekowi żal okrutnie.
  15. Od dwóch edycji ma gapa, może jednak ktos się odezwie. Wyślę chyba tekst do zatwierdznia i dam na trójmiejskie psinę, co?
  16. Nie rycz, wystawiłam je, one rozejdą się jak ciepłe bułeczki, zobaczysz ;) Dzwonił ten miły pan od parkingowej? maganr1, czekamy na wątek :lol:. Chcemy fotyyyyyyyyyyyy i opowiadanko!!!!
  17. Wystawione towarzycho :lol: Bila1, masz piękną sunię, przegladałam kiedyś twój watek, bo masz corgi długowłosą. Ja mam sopockiego mixa, Pyniulca pięknego. Sprawdzałam, czy Pynia podchodzi pod rasę hihihi....
  18. Może powystawiać trochę na trójmiejskich? Przeciez nie my patroni będziemy... :razz:
  19. To jeszcze raz!!! Wystawiony został.
  20. O jaaaa... To się mamęczyliście. Może w domu, w bezpiecznym dla siebie miejscu, Harry trochę odpuści i da uszy pielęgnować. Trzymajcie się!
  21. Tak! Tola byłaby zachwycona dużym bratem Bilbo, tak, tak! :multi: Ona nie ma z kim rozrabiać, samotna w ciagłym podpadaniu jest. Kar0la, wklejej kwadratowe doopsko!!! :lol: Ciotki, a może założymy wątek amatorów lodówkowych rozrywek? Dogo tłuściochów, co???? Nooooo... Sagusia Brązowej sie nie załapie kurde, szkoda... bo fantastyczna jest i jej właścicielka też kobitka nasza. Nic się nie martw szefowa, drugi wątek załozymy o gównojadkach, moja Tolka na obu brylowac będzie! :multi:
  22. Wysłane!!!
  23. [quote name='Kar0la']Ewko Piruś jest u Celinki od końca kwietnia, więc towarzystwo się do siebie przyzwyczaiło. :lol: Chłopak przyjechał na urlop i się zasiedział. [/QUOTE] Przyznam, że się trochę zapowietrzyłam... a tam trochę. Przytkało mnie nieźle. Długo zmilczałyście. Niefajne to wszystko. Celinko, no zobacz, przy całym tym bagażu chorób i życiowych doświadczeń serce ci wciąż rośnie, mimo że chore. Znalazło się i w nim dla Pirusia miejsce. Jesteś bardzo dobrym Człowiekiem. I nic nie szkodzi, że jamniczo szurniętym :loveu: Ech... dogo. Czary-mary i po bajce.
  24. Aaaaaaaaaaaaaa :loveu::multi::loveu:, witaj pasibrzuszku!!!!!!!!!!!! Dzięki Bila! No ale mogłas więcej fotek dać chytrusko. Bilbo przystojniaczek jest, żadne tam tłuszczyki jak u moich. Może sobie pozwolić na łasuchowanie :lol: Labusie to pięknoty są. A jak prosisz, pieska, żeby lodówkę pozwolił otworzyć? Bo Belka się nie ruszy, muszę ręcznie przestawiać.
×
×
  • Create New...