Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Kasiu, jej!!!! ale super, tyle ich do domu poszło :multi: ale... Beżki-Roksanki-Toffi nie ma :cool3: Wybaczam jednak :loveu:
  2. Dziękujemy wam serdecznie za życzenia, jesteście kochane! :loveu: Betbet :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:, ale się uśmiałam!!! Ale wiesz, nie od razu zorientowałam się o co chodzi. Najpierw pomyślałam: a co ona mi tu za spaniela wkleila hihihihihihi... o rety, dzieki!!! Belka taka laska! Wszystkim dogo przyjaciołom i tym, którzy odwiedzają ten wątek składamy i my świąteczne życzenia: [SIZE="4"][SIZE="3"] Marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć!
  3. Brązowa pewnie dziś tu zajrzy i odpowie. Ja poproszę więcej zdjęć Krzywej Łapy, wystawię go, on musi do domu. Nie on jeden psów nie lubi. Urodę ma, znajdziemy kogos.
  4. Dziekuję Ewart :loveu: Lecimy Kubusiu na pierwszą!
  5. A ja lecę i myślę, co to za Misiu :evil_lol: A to nasz miesiek do wzięcia. w górę!
  6. Na jeden dzień można, ale w świąteczny - ABSOLUTNIE :eviltong: Eee, one by chciały ci opowiedzieć jak cie kochają! Jeden dzień tylko na to mają, a pyszczadełek sporo, kolejka się ustawi przecież. [B]Majutka[/B] musi opowiedziec, jak jej tu dobrze. [B]Groniu[/B], że kocha wszystkich. [B]Perzyk[/B] :loveu:, że już grzeczny będzie. [B]WBM[/B] o największych problemach wychowawczych sprawozdanie złoży. [B]Debi [/B]obieca, że do kominka już w tym roku zagladać nie będzie i zapyta, czy zauważyłaś, że ona grzeczniejsza :lol: [B]Braciszkowie [/B]ucaluja, odtańcują i za domek podziękują. [B]Mogotynka[/B] opowie, jak serduszkiem was widzi, jak kocha swój dom i jego mieszkańców, jak dobrze być bulwą warszawską. [B]Monar[/B] zapewni, że on wszystko zniesie byle z wami, oby jak najdłużej. A na koniec zachrumczy w domu, zafurczy i pod choinkę polecą :lol: Nie ma to, tamto Maupo... siedź w domu!
  7. Mógłby ktos podlinkowac banerek? Ja mam miejsce, chciałaby wstawic Kubusia.
  8. Każdy pies może być agresywny. No nie mogę... no nie wiem, co napisać.
  9. I co, kreci się coś w jej sprawie?
  10. No tak, marna to pociecha dla naszego. W górę kaukazisko sliczne!
  11. Rozumiem, a jak się o nim dowiedzieli? Szukali psa?
  12. No to nie rozumiem, co to za problem. Ech... tez powód do afery.
  13. Jak go znaleźli? Ile muszą zapłacić? Może im pomożemy, może to jacyś biedni ludzie.
  14. DZIECI SIĘ W ŚWIĘTA NIE OPUSZCZA!!! :mad: To niehumanitarne! A Może Maupa się boi, ze oni jej napyskują w noc wigilijną? :razz:
  15. Przejdzie im. No chyba, że pies jest dla sąsiadów a nie dla nich. Skoczył i co, ugryzł?
  16. Furię zawsze można przypisać schroniskowemu stresowi. Musimy go do domu wysłać. szkoda malucha.
  17. Wiolu, napisz o nim szczypiaszczy tekst. I fotki nowe trzeba.
  18. 10 razy :splat: Ja sikaczy mam do dziś... Zwinięty dywan, chodniki. Wejscie do kuchni zastawione taboretami. I co myślicie... znalazły sposób. Marny dywanik w łazience się ostał to na niego nalały. Piszę w liczbie mnogiej, bo kandydatki są dwie. Sprawczyni niezidentyfikowana. Jak szmaty pochowane, to nie leją... dziwne.
  19. Czekał długo, ale doczekał się domu jak marzenie :lol: ufffff... a przeciez on taki ładny jest. Nawet moja mam się wczoraj ucieszyła. Bo on prawie jedną noga u niej już był ;) Miałaś wtedy rację.
  20. :loveu: :loveu: :loveu: DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!! Boże, tak się cieszę, bo ten smutasek tak mnie przesladował. To co, zakładasz jej wątek?
  21. [quote name='kasia_r'] [B][SIZE=5][COLOR=red]No i co Ciotki, widzicie różnicę??? :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] Nic nie widzę :evil_lol: TYLKO FIFULCA kochanego i resztę cudowności!! O rany, jakie to słodzizny wszystko!!! No dobra, usrosła :lol:, ale nadal ma w sobie niesamowity urok, dzidziula jest.
  22. Też niby mam mopa, chlastam nim przykładnie, ale łażą za mną i tylko łapki, łapki, łapki na podłodze. Tysiące ich :cool3: Bila :evil_lol:, ja tez czekam na ocieplenie klimatu, nie sprzatam!!! Postawię choinke, lampki zapalę to odwróci uwagę od niedoskonałości.
  23. I od nas tez złóżcie!!!!!!!!!!!! Co Wacia porabia? :lol:
  24. I od nas tez złóżcie!!!!!!!!!!!! Co Wacia porabia? :lol:
  25. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Cudownie!!!!!!!!!!!! No to która wybraliście???? Jejku, jak się cieszę!!!! :BIG: Nowy wątek załóż jej w dziale: Już w nowym domu. bedzie tam miała towarzystwo innych sopociaków :lol:
×
×
  • Create New...