Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Podnoszę bankowego, kochany kundelek, czeka na dom!
  2. No i co z karmelkiem? On dalej w schronie?
  3. Biedny Bukiet, chciałoby sie pomóc, ale nie ma jak.
  4. Ja to wszystko jakoć marnie widzę...
  5. Ona ma wciąz chorą skórę, czy to blizny? Kurcze, ona ma takie bystre slepia.
  6. Tylko dlaczego własnie on? :-( Swoje już odsiedział. Taki ładny pies.
  7. A do mieszkania nie nadaje się zupełnie? [SIZE="1"]Skad tych domów z ogrodem tyle nabrać...[/SIZE]
  8. Szkoda fanta no... A wzięłi jakiegoś?
  9. Cały czas ktoś go obserwuje, ale nic nie pisze :shake:
  10. Doliczyłam się, że została jedna sunia. Owczarkowata ruda. Dobrze liczę?
  11. Ty szczęsciaro :cool3::lol: Domagam się fotek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. No to jest dziwne. Taki fajny kurdupel bojowy i siedzi.
  13. Starszy jest, to patyczak się robi. Pewnie nie dbali specjalnie o niego. Biedny Węgielek, kto go pokocha?
  14. I prawie wszystkie w domach :multi: Jeszcze parkingowa, no niech dobry człowiek ją wypatrzy!!!!
  15. U mnie też :evil_lol: Kubusia prosimy na pierwszą stronę.
  16. :evil_lol: Sympatycznych korespondentów zawsze zapamiętuję. Ja ci chyba nawet o miśku wspominałam, pamiętasz? Wierzę, że dasz sobie z nim radę, to miły pies i z pewnością będzie u ciebie szczęśliwy. Będzie miał swojego człowieka, dom i teren do pilnowania. Miśkom do szczęścia więcej nic nie potrzeba :lol: A wiesz, psy, którym się przyglądałeś - już w nowych domach siedzą. Sunia też :multi: Czas więc na Aramisa. To ślicznota jest.
  17. A co się stało? Ucieszył się z niespodzianki? Taki ładny pies, tyle domy znalazło - nawet takie z ogrodem - a on siedzi...
  18. Ona w ogolności fajna jest. Kilka osób o nią pytało... ale wiek. Cholera, durni ludzie. Dałaby im tyle radości, odwdzięczyła by się za serce. Nie rozumieją tego.
×
×
  • Create New...