-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Słoneczko, w ubiegłym roku zaraz po świętach wystawialiśmy wigilijny kartonik. Czego tam nie było :shake: Astusie ze 3, owczareczka i jeszcze coś. Same szczeniaczki spod gieldowych krzaków, znalezione nocą. Pamiętam, że tymczasowała je Olenka. Mała na allegro. Nie podawałam póki co żadnego kontaktu. Dałam jej wyróżnione allegro, zobaczymy jaki odzew i kto po małą będzie się dobijał. Idiotów spławię od razu. Jeśli będzie spokojnie, to w kazdej chwili dodam kontakt. Brązowa, dlaczego kisisz zdjęcia Rolfa? Dawaj!
-
On wygolony był jesienią do operacji. Miał guza na biodrze. Od wygolenia słabo zarasta, nie przybiera na wadze. Wczesniej tez był drobny, bardzo zaniedbany do schroniska trafił, błąkał się. W schronisku jest z pół roku, ma ok 9 lat. Jakie wyniki? Muszę poszukać co mi Brązowa napisała. Wiem, ze krew i pod kątem schorzeń układu pokarmowego, bo on chudzinka i o to się martwili.
-
Alleż ta fontanna niesamowita!!! To u was taki dzisiaj mróz był? Mareksy, nie licz na to, że on zrezygnowany. ŚCIEMNIAJĄ!! :evil_lol: Moja Pynia sopocianka też tylko siedziała na grubej doopce i budziła litość. Nieruchawa, spacerek w rytmie drypciu-drypciu. Ot, taka nobliwa 9 letnia dama nadmorska. i co? To wariatka! Szczekucha, awanturnica... a jak słodko w ślepia spogląda. Po kilku dniach wylezie z niego radość życia. O rany, on nigdy jeszcze domu nie miał... ech, będzie dobrze :lol:
-
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Przykro mi piesku, to nie tak miało być :-( Masz rację Brązowa... Ja coś tak czułam, bo nie odpisywali na maila. I kto go teraz weźmie? On nie zostanie sam w domu, przecież każde wyjście kojarzyć mu się bedzie z porzuceniem. Ludzie jednak serc nie mają. Gdy ludzie kupują psy za duże pieniądze od hodowców, to nie szkoda im potem zainwestować w klatkę, szkolenie. Poszukują rozwiązania. Ale on cóż, zwykły schroniskowy burek za 30 zeta... Trzeba założyć mu oddzielny wątek i przynajmniej próbować. -
Poznajecie ciotki? :loveu: Rolf uwielbia śnieg, nie chce ze spaceru wracać do domu. A do saren już się przyzwyczaił i już ich nie gania. Cudowny jest! I nieustająco szczęśliwy :multi:
-
Wiem od brązowej, że miał ostatnio robione wyniki i okazało się, że są dobre, nie wskazują na żadne nieprawidłowości zdrowotne. Tego psa dopadła rozpacz porzucenia. Nie chce żyć. Odwiedzała go w schronisku kobieta z synem, wyprowadzali na spacer, ale tylko tyle mogli mu zaoferować. Nie wiem, czy jeszcze prezychodzą. Wystawiałam go długo, nikt nie pytał o niemłodego już Smutasa. Jak o dziesiątki innych zresztą.
-
Akucha ma astygmatyzm i na dodatek okularów nie nosi, żadem tam sikól. Ale siatke widzi wyrażnie, moge nawet w niej oczka policzyć :eviltong: Brązowa, Artlofexu wiadrami się nie pije :razz:, w mililitrach miarkujesz mądralo. A co, Aramis to słoń czy pies? Pytam! Ale jak jest dobry zastępczy specyfik to ja zgodna jestem :roll:
-
Przecież siatkę widac jak byk! Sie czepiły. Buda fajna, brakuije ławeczki, zeby sobie pogadać z misiakiem :lol: mareksy, ja na stawy proponuję arthroflex, doskonale sprawdził się na moich psach, trochę drozszy prepatat, ale polecany przez wetów i wielu dogomaniaków. Dostępny w formie syropu, który dodaje się do jedzenia, nie ma żadnego problemu z podawaniem. Miśkowi wystarczy dawka profilaktyczn, wszystko opisane na opakowaniu. Arthroflex 250ml Brazowa, to kiedy będzie wielkie ciach? Aramisowa chałupka już stoi.
-
Na wątku geriatryczny pojawiła się fotka Łatki i siedziącej obok niej Fbi - teraz Figi :lol: Pewnie ją cioteczki pamiętacie, owczarkowata śliczna sopocianka, jej fotografie były na wątku schroniskowych skrzatów i na pyniowym watku chyba... Mała została adoptowana i zwrócona do schroniska. I znowu adoptowana. Okazało się, że nowy dom przegląda dogo i właścielka Figi trafiła na wątek geriatryczny. Tak wzruszył ją widok pupilki na zdjęciu z Łatka, że napisała do mnie maila i przysłała mi aktualne fotki :multi: Figa jest w cudowny, kochającym domu. Ma przyjaciółkę... E, co będę pisać, przeczytajcie same: [I]po długiej przerwie, weszłam na forum i odkryłam wątek geriatryczny, [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/watek-geriatryczny-troche-trojmiasto-127484/[/url] i patrzę, a tam na zdj wraz z Łatką siedzi moja niunia. Aż mnie za serce ścisnęło jak ją zobaczyłam, taką biedną i po prostu musiałam napisać. Kiedyś Fibi - obecnie Figa - jest już u nas pół roku, chociaż mi się wydaje, że jest z nami znacznie dłużej. Podobno poprzedni właściciele oddali ją właśnie tak po ok. 6 m-cach. W zasadzie to dziękuję im za to, bo teraz Figa jest u mnie i nie wyobrażam sobie, żeby mogłoby jej tu teraz nie być, chociaż trochę nam tu broi, zwłaszcza w duecie z kicią :P Frania (kotka) trafiła do mnie 2 m-ce po Fidze i bardzo się cieszę, że się dogadały. przesyłam w załączeniu zdj i pozdrawiam. Ewa[/I] Oglądajcie! :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/47/70fd01e70104781e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/312/50eacf211bf4c7a4.jpg[/IMG][/URL] Piękne to zdjęcie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/310/16442cc5aa9e27a0.jpg[/IMG][/URL] Hi hi hi hi hi , podobno kto ma pilota, ten rzadzi! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/311/75fa44e049e84540.jpg[/IMG][/URL] Pani Ewo, zapraszamy na dogo, założyłam ten wątek, bo chcemy więcej zdjęć i opowiadań o tym cudnym dueciku. Zapowiadaj się ciekawie. CZEKAMY!!!!
-
Mały piesek przymarzł do ziemi w pobliżu bloku Zielonka
akucha replied to paros's topic in Już w nowym domu
To znieczulica, trzeba serca nie mieć :angryy: -
Słoneczko, moja Tina pogryzla mi własnie kabel telefoniczny. One sa cieniutkie, przezroczyste, to nic widac nie było. Telefon nie działał i już. Przyjechali fachowcy i pokazali mi, co kocisko potrafi. Są takie kubraczki, które zapina się na rzepy i można obwód w pasie regulować. Nie sądzę, żeby Dianka była pełniejsza od moich prosiaków. Diana ma pewnie wrażliwe opuszki, to domaowa psinka była i łapki marzną szybko.
-
Brązowa, widziałaś i nie kupiłaś? Eeeee... kupiłaś, bo po co do takich sklepów się chodziło, co? :razz:
-
[quote name='Kar0la']Hihi booooskie. Diamonds are a girl's best friend :evil_lol::evil_lol::evil_lol: http://images41.fotosik.pl/45/7c0ad58f8ec87bce.jpg Kar0laaaa buhahahahahahaha.... Ale z drugiej strony.. blondynka przecież i ma i tu i tam :evil_lol: Pynia jest szajbuska, to Brązowa nas w błąd wprowadziła, na litość nas brała z tą grubą, ociężałą dupką. Ta staruszka ma taki power, że nie dogonisz. I świra w oczach.