-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
beka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images40.fotosik.pl/157/cf70632417f3b4ebmed.jpg[/IMG] Neska na dt :) -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/quote] Romek na tarasie- jak [B]u siebie w domu[/B];)[/FONT][/SIZE][/FONT][/quote] :cool3::cool3::cool3: Ale mu zafundowałaś łikend ekstremalny :eviltong: -
Ewciu jak tam Tanieczka ?
-
[quote name='kasia mierzejewska']Jest jedna rzecz, o którą chciałam Was, drodzy onkowicze, zapytać. Zdarzyło się ze dwa razy, że Asza podczas spaceru rzuciła się na pieski, które teraz do niej licznie podbiegają, ze względu na cieczkę. TO nie było takie zwykłe ostrzeżenie typu: nie podchodź, ale szał. Wygląda to mniej więcej tak, że pies z przerażonymi oczami leży na plecach, Asza na nim - albo trzyma zębami za gardło, albo inną część ciała, np. łapę i straaasznie szczeka, warczy. Ciężko to opisać, ale mam wtedy wrażenie, że ona zaraz psa zagryzie. quote] Czy ona biega luzem? Czy chodzisz z nia na smyczy?
-
wYRZUCONY ONEK NA STACJI PALIW W ZAMOŚCIU ,MA DOM !!!!!!!!
beka replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ala123']Może okazać się,że ten drugi dom też jest OK, więc być może i ONECZKA też skorzysta. quote] Do domu w Warszawi moze trafić pies wyłącnie lubiacy koty. W domu jest kociatko i kot który ma złamana łapę... -
[quote name='kasia mierzejewska']Aż tyle? Boję się, że ja jej już nie oddam po tym czasie:) Serce mi pęknie. A, niestety, muszę, bo inaczej mój mąż mnie zabije - juz teraz patrzy na mnie morderczym wzrokiem.[/quote] Cieczk ok 3 tygodni, a później jeszcze trzeba 3-4 tygodnie odczekać. Ale sie porobiło.. A Twój mąż nie przepada za psami?
-
No to mamy z głowy 2 miesiece....
-
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
beka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy można w jego przypadku zastosować narkozę wziewna, ale ona jest mnijszym obciązeniem dla organizmu niż tradycyjna. -
Mam nadzieję że ta cisza oznacza że u Tanii wszystko dobrze. Ewa zrób jej zdjęcia proszę.
-
Kayko – owczarek niemiecki którego udało się uratować go przed uśpieniem.
beka replied to patniz's topic in Już w nowym domu
Kurcze myślałam że jak wychowywał się z dziećmi.. -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
beka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=blue][B]aktualności:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]z 6 lipca- Tutptuś ma zaklepany hotelik koło Serocka u naszej dogomaniaczki-potrzebne są stałe deklaracje! [/B] [B]jest pierwszy w kolejce na liście![/B] [B]Hotelik-który ogłasza się tutaj na dogo-Megi k/Serocka zmienił zdanie i odmówił przyjęcia Tuptusia-brak książeczki zdrowia, brak odrobaczenia, brak zaszczepienia.....[/B][/quote] Z tego co wiem i zrozumiałam problemem nie jest brak książeczki (zresztą do Megii przyjeżdża lek weterynarii) i moze psiaka zaszczepić i wystawić książeczkę. A z odrobaczaniem to ja Megii rozumiem. Jak przyjechała do mnie na tymczas sunia szczeniak ze schroniska skończyło sie na odrobaczaniu i leczeniu labriozy u wszystkich psów ( szceniak i 4 moje) i do tego cała moja rodzina. Skoro jest u sąsiadów Oktawii to chyba nie problem podac mu lek na robale??? -
Kayko – owczarek niemiecki którego udało się uratować go przed uśpieniem.
beka replied to patniz's topic in Już w nowym domu
Czy na 100 5st łagodny do dzieci? chcę go komuś wysłać tylko w domu jest kilkuletnie dziecko -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
beka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chandler']Napiszę tylko do Komety, bo powiem szczerze, że nie wiem, czy Ona wie :). Jeszcze raz dzięki gagato. Ja cały czas trzymam kciuki, wiesz za kogo .[/quote] Kometa wie. Wysłałam jej info -
[quote name='kasia mierzejewska']beka, dobrze, zapytam. Asza po odrobaczaniu zrobiła taką żółtą, wodnistą kupę - nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Robali widocznych gołym okiem nie zauważyłam.[/quote]\ Tak może być. Nie przejmuj się
-
[quote name='erka']Beka, Nora, gdyby się dała złapać może wysiedziałaby w kojcu, ale na razie to niemożliwe. Ale teraz nawet nie ma kto ją oswajać. Ja niestety nie będę mogła tam jeździć.[/quote] O matko, nie mozna jej tak zostawic. Zaraz przybędą nowe szczeniaki. Dziewczyny nie wiem jeszcze gdzie ale ja wezme tylko ją złapcie
-
Kasiu, przepraszam, zadzwonie już jutro. Dowiedz sie ile u Was wPułtusku kosztuje sterylizacja , dobrze?
-
Pati zobacz tego maluszka... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1167/kielce-potracony-przez-auto-szczeniaczek-pilnie-dt-141744/#post12597194[/URL] Nie zostały Ci jakies kontakty po Fifi?
-
I ja sie podepną
-
Kasia jeśli to babeszja (czyli choroba przenoszona przez kleszcze) to za kilka dni może być za późno.... im póxniej tym droższe jest również leczenie wyślij mi swój nr telefonu
-
Szczeniak mixON zamknięty w kociej budce !!!!!!!!!!!!!!ma dom
beka replied to Kalina's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, jak to działa. Koleżanka chciała zabrać inna sunię ze schroniska 2 doby po tym jak została zawieziona do schronu. Niestety - odmówiłi. Sunia musiała tam siedzieć 2 tygodnie na kwarantanie. I też byl to szceniak tylko troche starszy. Mam nadziekję że naprawdę znalazła dom -
Nie dziwię Ci się :( W sklepie int znalazłalm podkłady Seni w wymiarach 60*60 ok 29 zł 90*60 ok 38 zł 170*90 ok 53 zł cena za 1 op po 30 szt. Przy większej liczbie opaować troche taniej. Który rozmiar jbyłby najlepszy??
-
Kasia, jeśli nie bedzie jeść, powinnaś iść do weta. I nie istotne czy jej się to spodoba. Suka sie bląkała. może mieć bebeszję. Może mieć ropomacicze. Trzeba by zbadać krew. Co do umowy - nawet najlepsza umowa nie zmusi ludzi do sterylizacji. Nie raz nie dwa na dogo były przypadki że sunia, mimo umowy nie była wysterylizowana a mało tego jeszcze trzeba było znaleźć dom dla szczeniaków bo ślepego miotu też nie uśpili. Jeśli nie masz kasy na sterylke to trzeba bedzie ją zebrać. Postaram się Poszukać moze jakas fundacja pomoże. Absolutnie Nie oddawaj jej bez sterylki. Bedę się pojawiać W razie co namiary na mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 606300853 A w między czasie wyśle jej zdjęcia pani która się do mnie zgłosiła bo szuka owczarka.
-
[Rozmawiałam z Magdą. Psa nie ma :(. Dziewczyny prosze a może sprawdzicie jeszcze na giełdzie?? I może w tej pseudo??? Ja za daleko jestem
-
Boguszyckie ONki - Nuka, Bary Kaja -znalazły ds.
beka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chandler'] Chwilę tu nie będę zaglądała, ale kciuki cały czas trzymam zaciśnięte i czekam na dobre wieści.[/quote] To ja cie zastąpię. Zapisuję się