Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. [quote name='Baghera']Witam potzrebuje pilnie pomocy....dzisiaj w Piekoszowie potracono samochodem szczeniaczka na naszych oczach piszczał przerażliwie ....ludzie wogóel nie zareagowali zabrałam go do weta zszył my głowke i dał antybiotyk . problem polega na tym ze mam 3 psy i 3 koty i rodzice sie nawet nie zgadzaja na tymczas dla niego...powiedzieli ze jesli w ciagu paru dni go ktos nie wezmie bede go musiała oddac do schronu:roll: pomózcie bo nie wiem co mam robic[/quote] W takim stanie do schronu to smierc dla niego... A co powiedział wet? nie ma nic połamanego? W jakim wieku ten szczeniror?
  2. Erka, Usiedziałaby w kojcu???
  3. [quote name='idusiek']Szans na pojechanie do Poznania z Romkiem nie ma, bo nie mam auta a i z transportem u nas krucho.:oops: WAZNA wiadomość - ROMEK SZUKA KOGOŚ KTO SIĘ NIM ZAOPIEKUJE OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY- BO CHOLERA MOJA SIOSTRA WYJEŻDZA NA OBÓZ :-( KURDEEEEEEEEEEEEEEEEE:placz:[/quote] O matko a ja myślałam ze juz wszystko dograne
  4. Domek w Warszawie sprawdzi niezawodna Przyjaciel_koni:) Małgosiu dziekuję (jutro lub w czwartek)
  5. Ślicznota, ale chudzieńki okropnie :(
  6. U Dorki wszystko w porządku. A poniżej fotki. Dorka mieszka w Warszawie a tu była z wizytą u rodziny swojego nowego pana:) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3345/dsc00088rqp.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/4748/dsc00092i.jpg[/IMG] Funia zmień tytuł watku :)
  7. [quote name='Paulina_mickey']Z Kajfaszem dalej bez zmian. Cioteczki były to siedział sobie w swoim boksie. Czeka dalej na kogoś kto Go weźmie do siebie.[/quote] Pytam bo dotarła do mnie informacja że juz został wydany. A kiedy można wyjąc te druty? Czy on potrzebuje specjalnego traktowania?
  8. Jak duża jest Norka? Wielkości onka czy mniejsza?
  9. Robiłaś jej gdzies ogłoszenia? Kobiecznie zrób lepsze zdjęcia
  10. [quote name='esperanza'] Beka czekam na wieści w sprawie suni :cool3:[/quote] Pertraktuję ;)
  11. [quote name='funia']tO PIĘKNY I BARDZO ŁAGODNY PIES;)[/quote] Wysłałam osobie zainteresowanej owczarkiem.
  12. [quote name='ala123']Teraz skojarzyłam ,że niedaleko Szczebrzeszyna jest straszna pseudohodowla; człowiek ją prowadzący wykorzystuje też takie przypadki jak ten, czyli zabłąkane i niechciane ONKI wyłapuje a potem - szkoda gadać... Nie wiele brakowało, aby ten pies ze stacji paliw tam trafił, ale na szczęście jemu się udało i jest teraz bezpieczny . Boże - mam nadzieję,że i tej psinie też zdążymy pomóc. Teraz naprawdę totalnie wszystkie znane nam miejsca w Zamościu i okolicy zajęte i tu jest kłopot.[/quote] Najważniejsze żeby ja znaleźć,
  13. Maja ja wiem że ona zarobaczona, ale dla szczeniąt toksyny robali mogą byc niebezpieczne. większośc maluszków ze zdjec ma rozdęte brzuszki. Powinny byc odrobaczone jak najszybciej
  14. Czy prawie onka moze się nazywać Neska?? Jeśt śliczna. Ale ten brzuchol :(
  15. Pięknie wyglada na tej focie [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/148/4fa4702f677a3f2b.jpg[/IMG][/URL] Ja narazie nie zadeklaruje stałych wpłat, ale mam kilka książek i coś tam jeszcze to zrobie bazarek. Albo wyślę fanty chętnemu do wystawienia bazarku[/CENTER]
  16. Czy ta sunia jest w schronie? Owczarkowata 2,5 może 3 miesięczna sunia [IMG]http://farm3.static.flickr.com/2585/3692702775_1922b8f4fa.jpg?v=0[/IMG]
  17. Masz jego zdjecia? Wklej bedzie łatwiej robic ogłoszenia.
  18. Mam nadzieję że ja znajdzie...
  19. A dzieci lubi?? mozna to jakoś sprawdzić? A inne zwierzęta: psy i koty?
×
×
  • Create New...