-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Nie toleruje dzieci...szukam domu-Milo Airedale Terrier-zostaje u siebie !
beka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Piękny, ale ciężko o dom bez dzieci. Trzymam kciuku za chłopa -
1,5 roczny prawie owczarek długowłosy wyrzucony z budowy-Kubuś ma dom
beka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Miałam okazję poznać Kubusia. To sliczny, kontaktowy piesek. Tylko kurcze trzeba go oduczyć skakania na człowieka, bo ciutke waży .. -
Margo kolejna cudna babcia pojechala do Niemiec zyc szczesliwe
beka replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Zapisuje się. i idę spać ;) -
[Mam pomysł, może jakiś dogomaniak pomoze ze zdjęciami??
-
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
beka replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Pani Jolu ja szukałam kogos z tamtych okolic, ale nie udało mi sie nic ustalić, niestety -
Do mnie doszło jedno, ale Tanie na nim ledwo co widać (leży pod stołem)
-
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Co za ciule z tych ludzi. Przecież widać to cieppienie w oczach..... Biedak... -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
beka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Bekuś, chodzi o to, że gdyby, podkreślam gdyby, psiak trafił jakimś zrządzeniem losu na rehab. do kliniki we Wrocku (np. tej, gdzie rehabilitowany był Itek), pewno Naa miałaby szansę poasystować, a to dobra nauka i kolejne doświadczenie. Takich możliwości lokalizacyjnych zazdroszczę Naa. W Łodzi, nie ma/ nie słyszałam o takim punkcie rehabilitacyjnym dla zwierząt, punkcie z prawdziwego zdarzenia. Pomoc psiakowi to oczywista oczywistość, priorytet.[/quote] Ojej znów się doszukuje drugiego dna ;) Straszny skrzacik z Moli, potrzeba naprawdę dobrego specjalisty żeby nie pogorszyć jej stanu. -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
beka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'][B]Naa[/B], przy tym psiaku miałabyś cudną praktykę i takiej sposobności Ci życzę. :lol: Sama z przyjemnością bym poasystowała. :roll:[/quote] Troche nie rozumiem tego wpisu. Chyba nie chodzi o mabycie doświadczenie tylko pomoc psiakowi :shake: Majqa popieram w całej rozciagłości to co napisałaś.. -
Rodowodowa ONka Gdańsk! - chora skóra i same kości:(...
beka replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
O matko, same kosteczki :( -
W imieniu rodziców nikt do mnie nie dzwonił. Na maile odpisałam, rozmawiałam z dąbrową górniczą, ale mam mieszane uczucia. Uprzedzam ze Neske wydam tylko w naj, naj warunki. Inne nie wchodzą w grę :eviltong:. A we wtorek wyjeżam wiec do 16 sierpnia odbiram tylko telefony a ew. adopcja w drugiej połowie sierpnia.
-
Kasia jeśli to już trzeci tydzień to niedługo bedzie po cieczce. Wytrzymaj jeszcze trochę. Ja mam ostanio trochę prywatnych zawirowań życiowych, ale 16 wrcam po urlopie i bedę ją promowac na prawo i lewo. jeśli bedzie trzeba bedę szukać tymczasu, tylko błagam nie wydawaj jej pochopnie.
-
[quote name='kika22']Biedny Tim:-( Jakos nie ma szczescia:shake: A to taki fajny i sliczny psiak:roll:[/quote] Jest piękny :) Mam nadzieję że znajdzie dom wkrótce. Wyjeżdżam teraz na 2 tygodnie ale jak wrócę a on jeszcze nie bedzie w nowym domu to bedę kombinować jak mozna mu pomóc
-
Basia jak taki idealny to moze go zostawisz? :eviltong:
-
[quote name='andzia69']Biedny Tim:-( tyle razy zmieniał miejsce...czy kiedys trafi na normalny dom???[/quote] A czemu? Coś z nim nie tak? jaki jest do innych zwierząt?
-
Wczoraj wysłałam info o niej. Może tym razem..
-
6 szczeniaków zabranych z betonu - wszystkie w swoich domach:)
beka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To ile zostało maluchów? -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA']Doszłam do wniosklu ze najlepiej dla mnie i dla Very bedzie jeżeli znajdziemy tymczas. quote] Intensywnie szukamy dla niej miejsca. Czy ona może zostać u Cienie do połowy sierpnnia? Ja wtedy wrócę z wczasów i zabiorę. Wcześniej nie wiem czy damy radę. W sprawie Very działam z Przyjaciel_Koni. -
Mały długowłosy piesek – ofiara wakacyjnego wyjazdu? Wrócił do swojego domu.
beka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Śliczny, co za sk...go porzucił -
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA'] No i wiadomo ze zębole wystawia tez przy wyrywaniu kleszczy, i przy czyszczeniu uszów.Mało brakowało a i Vet byłby bez ręki przy próbie wyczyszczenia ucha i podania antybiotyku przy zapaleniu ucha. [/quote] Zapalenie ucha jest pioruńsko bolesne i moja suka tez pokazywała zebole przy czyszczeniu -
Czytałam kiedyś o piesku który miała amputowana łapke bo miał za ciasno opatrunek i wdala sie martwica :( Dobrze że Murka tk szybko zareagowała.
-
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Ile mamy czasu? -
Nie wiem, Neska jest u mnie....
-
Wera, zjawiskowy mix ONka i retrievera- Znowu szuka domu !!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA']BEKA nie skomentuję stwierdzenia ze Vera już mi nie odpowiada... echhh Próbowałam sie do niej dodzwonić kilka dni temu jeszcze zanim forum się dowiedziało. Ale bezskutecznie.[/quote] Ja dzwoniłam do niej dziś i się dodzwoniłam, ale Malgosia jest teraa miejscu gdzie ma utrudniony zasięg. Ale jak spróbujesz kilka razy z pewnością sie uda.