Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Zwróciła sie do mnie o pomoc Magda ze Szczebrzeszyna. Magda pomaga jak moze psom w swoim mieście i okolicack. Ona opiekowała sie Dorą, onką która pośmierci swojego pana została wyrzucona na bruk. Dorka już bezoieczna w Warszawie a w Szczebrzeszynie kolejny piesek w potrzebie. Onka lub onek (raczej sunia ale nie wiadomo na 100 procent). Psinka pojawiła się kilka dni temu. Oczywiście przeszkadza ludziom i dlatego pilnie trzeba ja z tamtąd zabrać. A to onka/onek [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2007/p1020157g.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/6003/p1020150.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8937/p1020151b.jpg[/IMG]
  2. Czarna Anda wyciagnęła ja ze schroniska jakies 3-4 tygodnie temu. Sunia ma juz nowy dom. Szkoda tylko że nie dało jje sie uchronic przed schroniskiem. W nowym domu sunia jest grzeczna i nie niszczy, czyli zachowanie zgoła inne niż to które było powodem oddania jej do schronu.
  3. Jaka smutna historia..:( Basza ty musisz znaleźć dom
  4. on jest w schronie??? czy dt?
  5. U Dorki wszystko gra. dom tymczasowy zakochal się i stal się domem stalym :) Jutro wkeje zdjęcia :)
  6. jutro wracam z urlopu i bede myśleć.
  7. zaznaczam i odezwe się wkrótce
  8. Podniosę. jak wróce z urlopu bedę zaglądąc cześciej
  9. Zaznaczę jak wróce z urlopu bedę zaglądąc cześciej
  10. Ida a moze mozna narośl i jajko przy jednym znieczuleniu zrobic....
  11. Ja też leczyłam aniprazolem.....
  12. W razie co do mnie do niedzieli, później wyjeżdżam
  13. Śliczny, młodziutki piesio. Samotne dzieciństwo :( [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4961/2009cd302.jpg[/IMG]
  14. Co z nim?? Wiadomo??? Cudny, Jolu zmień tytuł. Napisz że mix onka i kaukaza ;)
  15. Cudowne psie dziecko :) cukiereczek
  16. To juz dwa lata jak on szuka domu..... A gdzie teraz jest? Paros wiesz?
  17. [quote name='brazowa1']pomysły na dobry tytul mile widziane[/quote] najlepsze tytuły i tak Ty wymyslasz..
  18. Ziutka skąd Ty bierzesz te bidy :(???
  19. [quote name='brazowa1']pokazuj sie swiatu Buba,ktos musi sie ulitowc nad twoim losem[/quote] Hopaj Buba po nowy dom
  20. [quote name='Zbójini']ufff:multi: bo myslałem ze emerytura go u Ciebie dopadnie:evil_lol:[/quote] To mielismy podobne myśli;) Dzwonił p. Darek - Akord się aklimatyzuje. Śpi w domu, na dworze szczeka, bawi się piłką :) A dziś był na spacerku i poznawaniu okolic. Akord długo czekałeś ale wreszcie sie udało :)))
  21. Masz jakies zdjecia?
  22. A co to za cudny pies :) Jak te psiaki się zmieniają jak opuszczą mury schronu. Jest cudna:loveu:
×
×
  • Create New...