Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Idusiek to była wyjatkowa sytuacja...:( Ja za tydzień wyjeżdżam :(:( Malagos ja pamietam ale ostanio nikt do mnie nie dzwonił *Akord już od lutego siedzi u mnie :(
  2. Spotkałam wczoraj Żabke w Andzie:) Miluśińska z niej sunia
  3. Do Marek bedę dziś dzwonić, ale ten psiak jest domowy i takich warunków szukam. To jeszcze dzieciak....
  4. o matko, znowu..... skąd brac domy dla tych wszyskich psów..:(
  5. młody donek pilnie szuka domu - link w podpisie
  6. Piękny donek pod opieka fundacji Maja - link w moim podpisie
  7. dowiem się, tylko dzis czasu nie było..
  8. Zapomniałam dodac że pies jest pod opieka fundacji Maja. [IMG]http://images40.fotosik.pl/136/a94f53453fc8820bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/136/4b7cebed414a7be3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/140/c67b97e53cb21857med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/140/04f21c6572f92088med.jpg[/IMG]
  9. Kolejny psiak szuka domu :-(. Nie dokońca znam jego historie, trafił do mnie jako ostateczna ostateczność. Ja niedługo wyjeżdżam z dzieckiem na urlop i piesio nie moze u mnie zostać. Piesek jest domowy a siedzi teraz w kojcu :(. Kilka słow o nim PIekny, młody, kochany, z psami chce się bawic. Siusia nie podnosząc łapki. Z Idusia sie bawił, Suri starsznie wystraszył a Morusa i Tary nie zaryzykowałm z racji tego że w przeszłości miał połamana łapke i ma ją zdrutowana i ześrubowaną. Po zabawie z Ida troche kulał. Madry dom stały pilnie potrzebny. zdjecia wkrótce.
  10. Dzwoniłam dziś do Potter i mówiłam ze suczke udało sie zlokalizować. P. Małgosia dostała telefon z informacja. Koczuje w okolicy ul Chopina. Tam jest taki lasek. Próbowałam jej podać kiełbasę z sedalinem ale niestety próby podejścia blizej niż 10-15 m kończa sie fiaskiem.
  11. [quote name='GoskaGoska']Koci świat tez dziala chyba w tych okolicach[/quote] Napisże do Pani Irenki z 101kotow...to też Konstancin
  12. Andę obstawiłam w pierwszek kolejności... Mają zdjecię i nr telefonów..
  13. Może cos słyszeliście w temacie. "w Kaniach Helenowskich znaleziono dwa oczarki niemieckie. samca i suke. Suka jest dlugowlosa.Widac ze przebywały razem" wiec info u użytkownika kasiaprodex
  14. P. Małgosia napisała do nk -grupa konstancin z prośba o umieszczenie zdjęcia Morety na piewszej stronie. Dzis dodrukuje ogłoszeń. Moreta, chcemy Ci pomóc....
  15. Widże że konto w pierszym poście. Super
  16. [quote name='Isadora7'][IMG]http://images8.fotosik.pl/40/7fcd1dc1e0655c2d.jpg[/IMG] [/quote] Dorka, piękne zdjęcie w tej rameczce ....
  17. Wierzę że dobro i zło powraca. Mam nadzieję że ten człowiek, który tak potraktował tego biedaka dosnie w życiu za swoje... To gdzie w końcu bedzie psiak? Może takie informacje warto umieścić na pierwszej stronie..
  18. Matko kochana, co jest temu szkielecikowi?? To nawet Boni był grubszy..
  19. Kurcze trzeba ją wysterylizować... Taka kruszynka :(
  20. Myślę że P. Ewa sie nie pogniewa jak Axelek znajdzie inny domek :)
  21. [quote name='Zbójini']głuchy może?:diabloti:[/quote] E nie jak słyszy mój samochód zawsze na posterunku.. A dziś Akord miał farta i to dzieki mojemu bratu, którego nie chciał wpuscic na działke. Brat strachliwy nie jest ale Akord sie tak zjeżył że ja miałłam boja.... Więc musiałam go zabrać na spacer. Założyłm mu kolczatkę ale kolcami do góry. Pierwsze 2 minuty parowóz a później zaskakująco spokojnie. Następnym razem biore łancuszek. Poza dzialka był mniej zadziorny, nawet nie obszczekiwał psów na dziłkach które mijalismy..
×
×
  • Create New...