Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. O matko takie maleństwa :(. Czy one sa tam bezpieczne??? Czy maja jedzenie?
  2. Byłam u niego przed chwilą. Leży pod bramąą, jest taki zrezygnowany ..:(
  3. czy wiadomo ile jeszcze dt i dla jakich psów potrzeba ?
  4. [quote name='funia'][URL="http://img117.imageshack.us/i/pa090564640x480.jpg/"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/9375/pa090564640x480.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ten psiak co wystaje z prawej strony, ma pysio jak moja Suri. Jak da radę zróbcie zdjęcia. To moze byc jej brat/siostra :(. Onećzka bardzo mi sie podoba..
  5. Przelałam za wrzesien :oops:, pażdziernik i listopad . Razem 60 zł
  6. No co Ty Andzia, wiesz że ja to tylko onki uważam :evil_lol:. To są onki konstancińskie :)
  7. Szkoda że jest ochrona danych osobowych. Gdyby udostępnili adres tych ludzi to mozna by im było podsyłać zdjecia z życia ich psa. Co za sk.......
  8. W ubiegły czwartek (6 czy 7) zawiozłam Azę do nowego domu. Miałam obawy bo w domu mieszka jeszcze młoda goldenka. Aza oczywiście kłapała zębami na sunię, ale pana sie bała. Owszem był dystans, ale nie strach. Miejsce wymarzone dla Azy. Dom z ogrodem, zdala od zgiełku miasta, bez dzieci. Pan cierpliwy, rozumiejący i majacy juz wcześnie psy po traumie schroniskowej. Azunia robi postępy. Pana nie odstępuje na krok, na sunie ciągle powarkuje. Powolutku, malutkimi kroczkami sunie są zapoznawane. Na szczęście pan rozumie i powiedział że Aza ma tyle czasu ile tylko potrzebuje. Podwórko jest podzielone na kilka częsci wiec w razie co moga biegać ale nie koniecznie razem. Jestem z kontakcie telefonicznym z panem Arkadiuszem i na bierząco bede informować :).
  9. [quote name='Owieczka']Piękności z tych dzieciaków :loveu: beka, pewnie Ci broją troche :diabloti:[/quote] Taaaa, trochę :evil_lol: Demo ma iscie demo-niczny charakterek. Gryzie moje suki, warczy szczeka i do spółki z bratem zeżarł kołdrę na której spali :mad:. Ale słodziaki z nich straszne :)
  10. Zdjęcia onka mi się nie otwierają :( Tola możesz mi na maila wysłać? Ta oneczka cyckami jak naleśniki :(, bieduleczka...
  11. [LEFT]Myslałam że jest wieksza. A maluszki w jakim wieku sa?[/LEFT]
  12. Zoska wyglada jak PON. Jest śliczna
  13. Moje piekne tymczasy: Demo [IMG]http://images41.fotosik.pl/209/83f0f7dab432fe4dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/213/2bdcd75cffc1ee76med.jpg[/IMG] i Denis [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2200/dscf1787k.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/209/1b4d410b25bf7b1amed.jpg[/IMG]
  14. Do mnie tez jakis czas temu dzwoniła pani w sprawie suni onki. Czy sunia jest łagodna do innych zwierząt - pyta Jakich? koty, świnki morskie, króliki i zeberki.... Bajka świnka na wystarczy. Trzeba by arke Noego mieć.....
  15. Czyki Gajka bedzie Warszawianka. Super wiadomosci :)
  16. Eeeee, znajdzie tylko w złym miejscu szuka. Takie wymogi spełnia wyłacznie piesek ..pluszowy.. Ręce opadaja jak się tych ludzi czasami słucha.
  17. Majeczko kochana, nie sposób pomóc wszystkim psom, ale i nie sposób przejść obok nich obojetnie. Jadzieńko ale Ty miałaś dziś szczęście
  18. On wygląda tak jakby własciciele starali się go odzwyczaic od jedzenie w ogóle. Biedniusi strasznie.
  19. Śliczny psiak. A skąd to imię?
  20. A co z ta sunią? [URL="http://img142.imageshack.us/i/090923suniazmiedzianejg.jpg/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3662/090923suniazmiedzianejg.jpg[/IMG][/URL] ma juz domek?
  21. Wypatrzyłam pieknego kudłstka w schronisku w Łodzi. [URL="http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3894"]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/URL] [IMG]http://images37.fotosik.pl/207/a03823ff0711f617med.jpg[/IMG] numer: 285 numer chip: 953000005132908 imię: Mopik płeć: pies wiek: ok. 2 lat wielkość: srednia rasa: mix PONa data przyjęcia: 2009-09-28 kwarantanna do 2009-10-12 przebywa w boksie: kwarantanna opis: Mopik jest przesympatycznym, łagodnym i spokojnym psiakiem w typie PONa. Mopik jest przyjacielski, niekonfliktowy i bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Po kwarantannie polecamy do adopcji.
×
×
  • Create New...