Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Podniose psiaczki
  2. Kochana, biedna sunia. wyślę grosik. prześlij nr konta
  3. Trzeba ja wrzucic na forum seterów. Cudna
  4. [quote name='funia'][URL="http://img360.imageshack.us/i/pa090618640x480.jpg/"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/4817/pa090618640x480.jpg[/IMG][/URL] Ta sunia musiała wiele razy rodzić jej sutki są jak naleśniki ,Zeby tylko nie wypatrzył jej jakiś "wielbiciel "" rasy bo bedzie rodzić bez końca:shake:[/QUOTE] Taka smuuutna :( Macie więcej zdjęć? Chcę jej założyc wątek
  5. [quote name='Jo37']Dzisiaj jest szczęśliwy dzień dla tych psiaczków [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5079/p1000335.jpg[/IMG] Tola (Makabi) jak duzy jest ten rudy piesek w drugim rzędzie??? Widziałaś oneczkę ostanio?:( Ile zostało tych szczeniaków? dwa?
  6. Dżeki [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/689/img0308u.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3364/img0322ry.jpg[/IMG] i Denisek [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/228/img0314k.jpg[/IMG]
  7. Bez kontaktu do osób opiekujacych się psami i bez zdjeć raczej ciezko bedzie znaleźć im domy
  8. Tak, Jolu chodziło o Azę :) Kasiu i co dzwonił ktos?
  9. Ale panienki urośły, a jakie ślicznoty :)
  10. Moje adoptowane wszystkie młodziaki, za parę lat się zgłosze ze zdjeciami :). Moze w Metamorfozach pogrzebać i uderzyc juz do konkretnych ludków??
  11. Do konca tzgodnia tak malo czasu ..:-(
  12. O matko to jeszcze je masz?? Chyba nie wozisz ich cały czas w samochodzie :eviltong:?
  13. Kasik, ale walnełaś " z grubej rury". Raz a dobrze :). Ja szukam domu dla dwóch szczeniaków Ty odrazu dla 9.... Bedę zaglądać do dzieciaczków i mamusi..
  14. Piękne nmaluszki. Szcześciarze z nich.
  15. Kasiu, dzwonił dziś pan w sprawie suni, która juz ma dom wysłałam zdjęcia Aszy i Twój nr telefonu.
  16. Widzę że się chłopak doczekał. Super :)
  17. Piękna malizna. Dziś taka sama akcja u nas. Pan zmarł a jego pies ma tydzień na znalezienie domu - inaczej schron....
  18. Stefanku, moze Mikołaj przyniesie Ci domek
  19. to i ja poprosze nr konta. 20 zł na razie jednorazowo
  20. Jestem. Na prosbe Leni byłam u Pani Ali z wizytą przedadopcyjną. Juz wtedy pani Alal mówiła a jamniczku zwiniętym w precelem. ze taka biedna, ze chciałaby jej pomóc. Pani Ala pracuje, ale w domu. Psinka bedzie miała dobrą opiekę. Ciepła, odpowiedzialna osoba. Sunia zamieszkałaby z dwoma kotkami (wysterelizowanymi) i swinka morską. Tak jak pisła Leni, p. Ala ma działke w Wilanowie (15 km )od iaseczna, wieć czesto tam jeździ. Sunia miałaby gdzie sie wyhasac. Polecam :)
  21. A ja myśłam że ona jest Dora :) Ida to ten sam pies, a właściwie suczka. Troszkę zagubiona, wypłoszona ale za dzień dwa to się zmieni :). Jutro nowe fotki.
  22. Ciotka po 18 jestem w domu (wcześniej zajęcia rekreacyjne dziecka ). Przybywajcie :)
  23. Nie wiedziałam o tym parwo. Ja się tylko boję żeby nie trafiły do doktora K. A po jakim czasie nabieraja odporności? oze się zrzucić zaszczepić i odwieźć wtedy??? Głośno myślę
×
×
  • Create New...