Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Marlenko, wyczytałam ze dt muszą znaleźć przynajmniej 3 szt. Tak? dwa mogłyby zostać u ciebie??
  2. ON-ka bardzo łagodna. ma troche wyłysiały brzuch [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/212/d2d209a2749de172med.jpg[/IMG][/URL] Czy ona jeszcze jest??? I jeszcze ta stachliwa z pierwszej strony.
  3. A czy Gigi 44 nie jest z Bielska Białaej??
  4. Serce pęka jak się na niego patrzy :(
  5. O matuniu, jaka pieknota :) Madallena jak dobrze że tamtedy jechałaś. Sunieczka w mig znajdzie dom tylko trzeba ją ciachnąć.
  6. Wątek moich maluszków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13375158#post13375158[/URL] Zapraszam. Pomoc w ogłoszeniach mile widziana :)
  7. Nie jest to najlepsze rozwiazanie ale może je do schroniska w Klembowie odwieźć?
  8. Rezerwacja na fotki i inne ważne informacje
  9. Tak się bawimy :) [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2892/dscf1869.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4990/dscf1871.jpg[/IMG] A tak odpoczywamy [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/430/dscf1971u.jpg[/IMG]
  10. Od 2 tygodni przebywaja u mnie 2 szczeniaczki z zabrane z Kruszewskiego schroniska. Zostały porzucone na cmentarzu. Te szczenięta napewno mieszkały wśród ludzi, były zdecydowanie zsocjalizowane. Tymbardziej nie rozumien dlaczego znalazły się na cmetarzu :(. Były mocno zarobaczone, jutro szczepienie i szybciutko trzeba chłopaczkom domków szukać. Pieski będą średnie, lub duże. Zwłaszcza Denis ma zadatki na dużego pssa. Ma ogromne łapki :). Jest spokojnieszy od brata, lubi sie bawić ale i pospać lubi. A Dżeki to torpeda, wszędzie go pełno, żadnemu mojemu psu nie odpuści. Ma taki zadziorny charakter - taki terierowaty :) Gdyby ktoś chciał pomóc w ogłoszeniach to namiary na mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 513490780 Dziekuję Dżeki [IMG]http://images41.fotosik.pl/209/83f0f7dab432fe4dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/213/2bdcd75cffc1ee76med.jpg[/IMG] i Denis [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2200/dscf1787k.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/209/1b4d410b25bf7b1amed.jpg[/IMG]
  11. [quote name='gonia66']N ale to wlasnie jest wyjazd do kliniki...jej nie jest potzrebny odpoczynek tylko solidna diagnoza i leczneie...bo jesli to kregoslup to licza się minuty....:razz:[/QUOTE] Ale jeśli to kręgosłup to długi transport moze jej zaszkodzić :(
  12. I Red I Rozi znaleźli naprawdę super domki. Napewno będą tam szczęśliwe :). To kiedy mam się spodziwac Homerka ?:)
  13. O matko kochana, tragedia. Czy zapadła juz decyzja gdzie ona jedzie? Szpital to chyba najlepsze rozwiazanie.. też dorzucę grosik
  14. Bedą jutro :). Ciotka a kiedy wpadniesz?
  15. Denis i Demo-nek też daja nieźle popalić moim psom. Denis upodobała sobie mnieszą Idę, a Demo-nek Suri. Łapie ja za ogon i grzyzie po nogach. Co z nich wyrośnie :crazyeye:.
  16. Asiorku moze jeszcze chwilke poczekac z tym schronem?? podsumowując: 3 czarne kudłate jada do Piranii, zostają 2 sunie a te 2 3 tyg to sunie czy psiaki? kto robi banerki???
  17. Przez te zmiany na dogo nie moge odnależć wątku Azy - Eski. Sunia od 2 tygodni w nowym domu. Początkowo atakowała mieszkającą tam goldenkę, ale juz wszystko w porządku. Sunie sie polubiły, mam zdjęcia w telefonie- dostałam od p. Arkadiusza. Ale nie moge wkleic bo gdzieć mi kabelek wcieło. Ale moge komus MMs wysłać. Kto moze pomóc ? :)
  18. Tola jak bedziesz w schronie zobacz czy jest ta oneczka kochana...
  19. [quote name='megii1'] [IMG]http://images41.fotosik.pl/214/ea223415b22e1fe1med.jpg[/IMG][/QUOTE] Może ona go uczy????:eviltong:
  20. Aura , a może schron dla niego???:(
  21. Na tym ostatnim zdjeciu ma dośc duży brzuszek. żeby tylko nie była w ciąży.
  22. Pani Jolu, Simba taka piękna że kolejka sie ustawi :). A co u oneczka? Słyszałam że był go ktos oglądać???
  23. Piekna sunieczka. Ona taka onkowata chyba bedzie?
×
×
  • Create New...