-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
A czy Gigi 44 nie jest z Bielska Białaej??
-
!!!ARIZONA mlodziutka/piekna DONa! JUZ W NOWYM DOMU!!! :)))
beka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
O matuniu, jaka pieknota :) Madallena jak dobrze że tamtedy jechałaś. Sunieczka w mig znajdzie dom tylko trzeba ją ciachnąć. -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
beka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wątek moich maluszków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13375158#post13375158[/URL] Zapraszam. Pomoc w ogłoszeniach mile widziana :) -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
beka replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Nie jest to najlepsze rozwiazanie ale może je do schroniska w Klembowie odwieźć? -
Rezerwacja na fotki i inne ważne informacje
-
Tak się bawimy :) [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2892/dscf1869.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4990/dscf1871.jpg[/IMG] A tak odpoczywamy [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/430/dscf1971u.jpg[/IMG]
-
Od 2 tygodni przebywaja u mnie 2 szczeniaczki z zabrane z Kruszewskiego schroniska. Zostały porzucone na cmentarzu. Te szczenięta napewno mieszkały wśród ludzi, były zdecydowanie zsocjalizowane. Tymbardziej nie rozumien dlaczego znalazły się na cmetarzu :(. Były mocno zarobaczone, jutro szczepienie i szybciutko trzeba chłopaczkom domków szukać. Pieski będą średnie, lub duże. Zwłaszcza Denis ma zadatki na dużego pssa. Ma ogromne łapki :). Jest spokojnieszy od brata, lubi sie bawić ale i pospać lubi. A Dżeki to torpeda, wszędzie go pełno, żadnemu mojemu psu nie odpuści. Ma taki zadziorny charakter - taki terierowaty :) Gdyby ktoś chciał pomóc w ogłoszeniach to namiary na mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 513490780 Dziekuję Dżeki [IMG]http://images41.fotosik.pl/209/83f0f7dab432fe4dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/213/2bdcd75cffc1ee76med.jpg[/IMG] i Denis [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2200/dscf1787k.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/209/1b4d410b25bf7b1amed.jpg[/IMG]
-
[quote name='gonia66']N ale to wlasnie jest wyjazd do kliniki...jej nie jest potzrebny odpoczynek tylko solidna diagnoza i leczneie...bo jesli to kregoslup to licza się minuty....:razz:[/QUOTE] Ale jeśli to kręgosłup to długi transport moze jej zaszkodzić :(
-
MAAASA ONKÓW W OSTROWI - prosimy o pomoc w ogłoszeniach!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
I Red I Rozi znaleźli naprawdę super domki. Napewno będą tam szczęśliwe :). To kiedy mam się spodziwac Homerka ?:) -
O matko kochana, tragedia. Czy zapadła juz decyzja gdzie ona jedzie? Szpital to chyba najlepsze rozwiazanie.. też dorzucę grosik
-
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
beka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Bedą jutro :). Ciotka a kiedy wpadniesz? -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
beka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Denis i Demo-nek też daja nieźle popalić moim psom. Denis upodobała sobie mnieszą Idę, a Demo-nek Suri. Łapie ja za ogon i grzyzie po nogach. Co z nich wyrośnie :crazyeye:. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
beka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Przez te zmiany na dogo nie moge odnależć wątku Azy - Eski. Sunia od 2 tygodni w nowym domu. Początkowo atakowała mieszkającą tam goldenkę, ale juz wszystko w porządku. Sunie sie polubiły, mam zdjęcia w telefonie- dostałam od p. Arkadiusza. Ale nie moge wkleic bo gdzieć mi kabelek wcieło. Ale moge komus MMs wysłać. Kto moze pomóc ? :) -
Tola jak bedziesz w schronie zobacz czy jest ta oneczka kochana...
-
[quote name='megii1'] [IMG]http://images41.fotosik.pl/214/ea223415b22e1fe1med.jpg[/IMG][/QUOTE] Może ona go uczy????:eviltong:
-
Aura , a może schron dla niego???:(
-
Mieszkałam na cmentarzu-Radom-Lunka w dt czeka na swój domek
beka replied to red's topic in Już w nowym domu
Na tym ostatnim zdjeciu ma dośc duży brzuszek. żeby tylko nie była w ciąży. -
Szczeniaki i kociaki pani JoliB KOCI KATAR PILNIE POMOC NA CITO!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Pani Jolu, Simba taka piękna że kolejka sie ustawi :). A co u oneczka? Słyszałam że był go ktos oglądać??? -
ONkowata, uchata Luna z Targówka - 4 miesiące i życie się wali... "wydana"
beka replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Piekna sunieczka. Ona taka onkowata chyba bedzie?